DETEKTIVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. Kvádr, Praha 1941. Měkká vazba, stran 224, rozměry: 11,5 x 18,5 cm.
Stav dobrý, lehce odřené desky, hřbet je do poloviny natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze volnější vazba.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1974. Edice Máj, svazek 224. Vydání první, stran 336, příloh 16. Původní celoplátěná vazba, s přebalem.
Přebal po okrajích mírně otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba s obálkou, stran 397, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, kniha je zabalená do průhledného obalu. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Harper, 2009.
Velmi dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1974. Edice Máj, svazek 224. Vydání první, stran 336, příloh 16. Původní celoplátěná vazba, s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pevná vazba, rozměry:14 x 18,5 cm, stran 304.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné desky a hřbet, mírně zažloutlé stránky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1969. Kapka, sv. 107. Původní brož, měkká vazba, 8°, 217 stran, druhé vydání.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Mladá fronta, Praha 2017. Stran 344. Vydání první. Původní pevná vazba. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Z dlouho utajované hrobky přímo pod Chrámovou horou v Jeruzalémě je odcizen starověký artefakt. Kdo ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. Columbus, Praha 2006. Původní pevná vazba s přebalem, 295 stran, vydání první, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
New York 1967.
Dobrý stav, otřepené okraje stránek.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 13 x 18 cm, 272 stran, ilustrace v textu S. Paget.
Stav horší, desky a hřbet jsou lehce odřené. Knižní blok je rozlámaný, stránky zažloutlé
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Dobrovský, Praha 2017. Pevná vazba s obálkou, stran 838, rozměry: 14 x 20,5 cm.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 14 x 19 cm, 324 stran.
Stav horší, desky jsou lehce odřené, hřbet je vyšisovaný, zkosený a po celé délce natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: Nakladatelství Ikar v roce 1999
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2007. Stran 240, vydání druhé. Původní pevná vazba, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav perfektní.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 577 až 592 z 1380 (87 stránek)
Zákazníci sk














