DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kapsa plná žita
Agatha Christie
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2015. Vydání sedmé, v Knižním klubu čtvrté, stran 248. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Záhada Sedmi Ciferníků ( A. Christie, Palička)
Agatha Christie
Nakl. Knižní klub, Praha, 2003. Původní vazba, 256 stran, rozměr: A5. , 2. vydání
Velmi dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Nemesis
Agatha Christie
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 18 cm, stran 192.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou odřené a mírně ušpiněné. Kniha je lehce zkosená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
3x slečna Marplová - Agatha Christie - detektivní romány - Není kouře bez ohýnku, Mrtvá v knihovně, Kapsa plná žita
Agatha Christie
Nakl. Odeon, Praha, 1972. Graficky upravila Hana Blažejová. Původní pevná vazba, 480 stran, rozměr: A5.
Desky mírně odřeny a zašpiněny. Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Schůzka se smrtí (A. Christie, Hercule Poirot)
Agatha Christie
Nakl. Euromedia Group - Knižní klub, Praha, 2007. Původní pevná vazba, 224 stran, druhé vydání, v Knižním klubu první, rozměr: A5.
Perfektní stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Rotvajler
Ruth Rendellová
Nakl. Motto, Praha 2005. Vydání první. Původní pevná vazba, 318 stran, rozměr: A5.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Muž, který se ztratil
Erle Stanley Gardner
Vydalo nakl. Brána, Praha 2000. První vydání. Původní pevná vazba, 144 stran, rozměry: 13 × 21 cm. S..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Neochotný svědek a jiné povídky (detektivky)
Erle Stanley Gardner
Povídky nabízejí další zcela nové postavy detektivů i nezvyklé prostředí jejich případů. Vydala nakl..
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Posedlost
Neil Cross
Vydala Moravská Bastei MOBA, Brno 2015. Vydání první, stran 405. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Případ padělaného oka (detektivka)
Erle Stanley Gardner
Vydalo nakl. Saga, Praha 1996. Původní pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, 173 stran, vydání první. Pě..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Prokletí brněnských řeholníků (Hříšní lidé Království českého)
Vlastimil Vondruška
Vydalo nakl. Moba, Brno 2011. Stran 330. Původní pevná vazba. Rozměr 13x20 cm.
Velmi pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Případ pobouřených pozůstalých (Návraty Perryho Masona)
Erle Stanley Gardner
Vydala Mladá fronta, Praha 2010. Vydání první, stran 192. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Pět na jednoho (Modré romány) [milostné romány]
Wilfred Sheridan
Vydalo nakladatelství Modrých románů, Praha 1929.
Velmi slušný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Pověz mi, jak žijete
Agatha Christie Mallowan
Vyprávění o autorčiných vzpomínkách na archeologické výzkumy na Blízkém východě v 30. letech 20. sto..
Původní pevná vazba. Stav perfektní.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Dům u kanálu (Tommy a Pentlička)
Agatha Christie
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2001. Původní pevná vazba, 224 stran, rozměry: 13 x 21 cm, vydání první.
Pěkný stav (viz foto)
120Kč
Bez daně: 120Kč
The Afghan (Afghánec)
Frederick Forsyth
Corgi Books, 2007.
Dobrý stav, lehce odřená obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021