STARÉ TISKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stuttgart: Engelhorn & Hochdanz 1853, polokožená dobová vazba se zlaceným hřbetem, mramorované desky, 384 stran s 12 kolorovanými litografiemi (móda), velké 8° (16 x 22,5 cm)
zevně odřená, kapitálky natržené, Musterblätter chybí, občas hnědé skvrny, větší hnědá skvrna na str. 217-227, celkově velmi dobrý stav
1 700Kč
Bez daně: 1 700Kč
Bez daně: 1 700Kč
Paris: Bureau du Journal 1840, dobová celoplátěná vazba se štítkem na hřbetu, 384 stran, 2 barevné litografie (chromolitografie), 3 čb. tabule a 1 hudební příloha, 4° (15,5 x 23 cm)
zevně poněkud odřená, uvnitř nepatrné hnědé skvrny, několik stránek zahnědlých, celkově ještě velmi dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Bez daně: 730Kč
Francofurti ad Moenum [Frankfurt nad Mohanem]: Impendio Rulandiorum, Typis Richterianis 1612, váz., [72]+711+[1] s., 8° (18 x 24 cm)
Dobrý stav; pergamen opotřebovaný a zašlý, na hřbetu silně vybledlý titul psaný perem, barvená ořízka vybledlá, přední volné předsádky zašlé, s většími stopami po činnosti larev, na předním přídeští s
21 900Kč
Bez daně: 21 900Kč
Bez daně: 21 900Kč
Paris: Bureau du Journal 1847, dobová celoplátěná vazba se štítkem na hřbetu, 384 stran, 2 barevné litografie (móda) a 5 čb. tabulí, 4° (15,5 x 23 cm)
zevně odřená, rohy desek ohnuté, titul a první dvě stránky a str. 327-330 vytržené z vazby, str. 221/2 nahoře natržené, občas hnědé skvrny, celkově ještě velmi dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Bez daně: 730Kč
Franckfurt am Mayn [Frankfurt nad Mohanem]: Matthaeus Merianus 1637, váz., [6]+697+[21] s., 1 tabule, 4° (21 x 32 cm)
Dobrý stav; vazba téměř jako nová, stránky zručně opraveny knihvazačem (měly na okrajích drobné ztráty a natržení), jinak stránky zažloutlé, často až zahnědlé a s drobnými skvrnkami, pár desítek listů
49 000Kč
Bez daně: 49 000Kč
Bez daně: 49 000Kč
Graz: Verlag der Administration der IRIS (Eduard Ludewig) 1854, poloplátěná dobová vazba se zlaceným hřbetem, mramorované desky a ořízka, 192 stran s 61 barevných litografií: 47 litografií s módou, 1
okraje desek odřené, celé číslo z 1. 10. chybí, občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
12 200Kč
Bez daně: 12 200Kč
Bez daně: 12 200Kč
Francofurti ad Moenum [Frankfurt nad Mohanem]: Sumptibus Joannis Martini Schönwetteri [Johann Martin Schönwetter] 1679; Moguntiae [Mainz]: Apud Nicolaum Heyll, Archiepiscopalem & Academicum juratu
Dobrý stav; kůže mírně opotřebovaná, s drobnými oděrkami a stopami po činnosti larev, na hřbetu drobné praskliny, přední předsádka s poznámkami perem (starými i novějšími), ořízka vybledlá, cca 100 li
8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Berne: Imprim. Lith. de Haller, dobová poloplátěná vazba se zlaceným hřbetem a dekorativním slepotiskem na deskách, 27 barevných litografií s pův. přední obálkou, 4° (21 x 26 cm)
zevně poněkud odřená a na kapitálkách odřená, pův. přední obálka se starými razítky a signaturami, občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Venetiis [Benátky]: Apud Petrum Ricciardum 1608, váz., [32]+342+[2], [13]+171+[1] s., 8° (14,5 x 20 cm)
Dobrý stav; kůže opotřebovaná a na vícero místech ztmavlá, s drobnými prasklinami, šest listů (včetně titulního) opotřebovaných, s menšími ztrátami (zručně opraveno knihvazačem, ale pár slov chybí; vi
11 000Kč
Bez daně: 11 000Kč
Bez daně: 11 000Kč
Augusta Vindelicorum [Augsburg]: Apud Mathiam Wolff Bibliopolam Augustanum [Matthias Wolff] 1734, váz., [16]+334+[6] s., 8° (16 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav; pergamen zažloutlý, se stopami stáří, předsádky, titulní strana a několik listů mají žluté skvrnky od staří, na zadní předsádce a dvou listech drobné stopy po činnosti larev, vazba n
4 400Kč
Bez daně: 4 400Kč
Bez daně: 4 400Kč
Paris: chez le successeur d'Aubert 1864, poloplátěná dobová vazba, 312 stran+28 tabulí s barevnými litografiemi (4x "Lingeries des Dames") a 1 čb. tabule na dvou stranách, 3 stránky s ilustr
zevně odřená, hrany otlučené, razítko na titulu, 2 č. (6. 2. a 27. 2.) chybí (tabule k těmto číslou ovšem nikoli), chybí ale tab. k č. z 19. 3., občas hnědé skvrny, tabule ve výborném stavu, celkově v
7 300Kč
Bez daně: 7 300Kč
Bez daně: 7 300Kč
Wien: Aus der kaiserlich-königlichen Hof- und Staats-Aerarial-Druckerey 1833, váz., [4]+326, [6]+198 s., 4° (21,5 x 34 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, kůže mírně opotřebovaná, s pár drobnými prasklinami, malá část stránek s četnějšími drobnými žlutými skvrnkami od stáří, jeden list má utržený růžek (text nepošk
1 090Kč
Bez daně: 1 090Kč
Bez daně: 1 090Kč
Paris: Bureaux de l'administration 1867-1868, dobová celoplátěná vazba se se zlaceným titulem na hřbetu, 368 stran s četnými dřevoryty v textu a vzory, 12 kolorovaných tabulí s módou+1 kolorovaná dvou
desky poněkud odřené a se stopami štítku, hřbet natrřený a nahoře prasklý, uvnitř několik stran s hnědými skvrnami, jinak pěkná, celkově velmi dobrý stav
7 300Kč
Bez daně: 7 300Kč
Bez daně: 7 300Kč
Vetero-Pragae [Staré Město pražské]: Typis Caroli Joannis Hraba [Karel Jan Hraba] 1721, brož., 89 s., 8° (16 x 20 cm)
Dobrý stav; vnější stránky trochu zašlé, zažloutlé a opotřebované, drobné ztráty na okrajích několika listů zručně opraveny knihvazačem, cca 15 listů má bledou skvrnu po vlhkosti (nijak však nepoškoze
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Stuttgart: Engelhorn & Hochdanz 1854, poloplátěná vazba se zlaceným hřbetem, 384 stran s 12 kolorovanými litografiemi, velké 8° (16 x 22,5 cm)
zevně odřená, plátno na hřbetu natržené, vzory a zvl. přílohy chybí, občas hnědé skvrny, celkově velmi dobrý stav
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Pragae [Praha]: Typis Francisci Gerzabek [Franz Gerzabek; František Václav Jeřábek] 1767, váz., [870]+[10] s., 8° (18 x 22,5 cm)
Dobrý stav; ořízka ztmavlá, zažloutlá, tři listy zažloutlé a opotřebované (drobná natržení či ztráty opraveny knihvazačem), několik listů má menší bledou skvrnu od vody, první strana (str. 3) má razít
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Zákazníci sk

![Allgemeine Muster-Zeitung. Album für weibliche Arbeiten und Moden 1853, 10. Jahrgang [domácí práce, móda, kolorované litografie, vazba kůže] Allgemeine Muster-Zeitung. Album für weibliche Arbeiten und Moden 1853, 10. Jahrgang [domácí práce, móda, kolorované litografie, vazba kůže]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/765556-allgemeine-muster-zeitung-17764329441-1024x1024.jpg)
![Journal des Demoiselles; Huitième année, 1840 [móda, kolorované litografie, staré tisky] Journal des Demoiselles; Huitième année, 1840 [móda, kolorované litografie, staré tisky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/765689-journal-des-demoiselles-h-17766778901-1024x1024.jpg)
![Praxis, Seu De Ordine Iudiciorum Tractatus [1612; právo; komentáře; 16.-17. století; staré tisky; vazba; pergamen] Praxis, Seu De Ordine Iudiciorum Tractatus [1612; právo; komentáře; 16.-17. století; staré tisky; vazba; pergamen]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/697541-praxis-seu-de-ordine-iudi-16944325381-1024x1024.jpg)
![Journal des Demoiselles; Quinzième année, 1847 [móda, kolorované litografie, staré tisky] Journal des Demoiselles; Quinzième année, 1847 [móda, kolorované litografie, staré tisky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/765697-journal-des-demoiselles-q-17766808001-1024x1024.jpg)
![IRIS. Pariser Damen-Zeitung. Moden-, Muster- und Kleidermagazin; VI. Jahrgang in 4 Bänden, 1854 [móda, kolorované litografie, staré tisky] IRIS. Pariser Damen-Zeitung. Moden-, Muster- und Kleidermagazin; VI. Jahrgang in 4 Bänden, 1854 [móda, kolorované litografie, staré tisky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/765728-iris-pariser-damen-zeitun-17766899661-1024x1024.jpg)
![Nouvelle Collection de Costumes Suisses desinés d'après nature, et lithographies par F. N. König, Cahier I., II., III. [móda, oblečení, kroje, Švýcarsko, barevné litografie] Nouvelle Collection de Costumes Suisses desinés d'après nature, et lithographies par F. N. König, Cahier I., II., III. [móda, oblečení, kroje, Švýcarsko, barevné litografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/765830-nouvelle-collection-de-co-17767740451-1024x1024.jpg)
![Les Modes Parisiennes Illustrées. Journal de la bonne compagnie. Fashions, toilettes, ameublements, théatres, livres nouveaux, romans, poésies, causeries; vingt-deuxième année, Janvier - Juin 1864 [móda, barevné litografie, staré tisky] Les Modes Parisiennes Illustrées. Journal de la bonne compagnie. Fashions, toilettes, ameublements, théatres, livres nouveaux, romans, poésies, causeries; vingt-deuxième année, Janvier - Juin 1864 [móda, barevné litografie, staré tisky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766040-les-modes-parisiennes-ill-17769486741-1024x1024.jpg)
![Moniteur des Dames et de Demoiselles. Guide complet de tous le travaux de Dames. ... [móda, kolorované mědiryty, staré tisky] Moniteur des Dames et de Demoiselles. Guide complet de tous le travaux de Dames. ... [móda, kolorované mědiryty, staré tisky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766108-moniteur-des-dames-et-de--17770267231-1024x1024.jpg)
![Ius & ordines successionum in bona intestati [1721; dědictví; dědici; dědické právo; teze; disertace; 18. století] Ius & ordines successionum in bona intestati [1721; dědictví; dědici; dědické právo; teze; disertace; 18. století]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/699947-ius-amp-ordines-successio-16968559261-1024x1024.jpg)
![Allgemeine Muster-Zeitung. Album für weibliche Arbeiten und Moden; 1854, elfter Jahrgang [móda, domácí práce, staré tisky, barevné litografie] Allgemeine Muster-Zeitung. Album für weibliche Arbeiten und Moden; 1854, elfter Jahrgang [móda, domácí práce, staré tisky, barevné litografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766116-allgemeine-muster-zeitung-17770331141-1024x1024.jpg)