STARÉ TISKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Le Voleur, gazette des journaux francais; treizième année [móda, kolorované rytiny, staré tisky]
Brandon, Charles (ed.)
Leipzig: Baumgaertner, libraire-éditeur 1844, pův. kartonová vazba s mramorovanými deskami, červený zlacený štítek na hřbetu, 620 stran, velké 4° (22 x 27,5 cm)
desky poněkud odřené, tab. č. 16, 19 a 20 chybí, některé stránky s hnědými skvrnami, některé tabule zahnědlé, str. 618-620 silněji, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
14 600Kč
Bez daně: 14 600Kč
Kleine Weltgeschichte ["Malé dějiny světa", 1818; světové dějiny; historie; 19. století; Universalgeschichte]
Karl Heinrich Ludwig Pölitz
Leipzig: Bei J. C. Hinrichs 1818, váz., XVI+366+[2] pp., 8° (12.5 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; desky opotřebované, vybledlé, na rozích odřené, ořízka (původně žlutá) vybledlá, předsádky a několik listů mají menší počet žlutých skvrnek od stáří, jinak stránky čisté, jen mírně z
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Journal des Dames et des Modes; Tome LXXXVII, Juillet - Decembre 1841 [móda, kolorované rytiny, staré tisky]
Lemaire, Jean-Pierre (ed.)
Francfort s. M. 1841, pův. kart. vazba se štítkem na hřbetu, 728 stran s 32 kolorovanými mědiryty (č. 27-52 + juilett-décembre), velké 8° (15 x 22 cm)
desky poněkud ušpiněné a na krajích odřené, uvnitř občas hnědé skvrny, několik stran vytržených z vazby a volně, celkově ale velmi dobrý stav
6 800Kč
Bez daně: 6 800Kč
Sammlung aller in Königreiche Böheim kundgemachten Verordnungen und Gesetze [1802-04; Čechy; zákony; právo; vazba; kůže]
Goutta, Wilhelm Gerhard (ed.)
Prag [Praha]: Bei Casper Widtmann 1807, váz., [2]+160+[14] s., 8° (12,5 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky opotřebované, na kůži je pár malých prasklin, předsádky zažloutlé, cca 20 listů má drobné žluté skvrnky od staří, jinak stránky jen zažloutlé.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Petit Courrier des Dames; trente-cinquième année, tome LXIX, Juillet 1856 - Juin 1957 [móda, kolorované rytiny, staré tisky]
Paris 1856-1857, dobová celoplátěná vazba se zlaceným hřbetem, [562] nečíslovaných stran s 57 kolorovanými rytinami, 4 čb (z toho 2 skládané), velké 4° (20,5 x 28 cm)
desky poněkud ušpiněné a na krajích odřené, přední list předsádky volně, na konci 2 strany vytržené z vazby, celkově ale velmi dobrý stav
12 200Kč
Bez daně: 12 200Kč
Propositiones Polemicae [1771; teologie; staré tisky; jezuité; Tovaryšstvo Ježíšovo; vazba; kůže]
Azzoni, Dominicus
Vetero-Pragae [Staré Město pražské; Praha]: Charactere Collegii Clementini Societatis Iesu, Factore Ioanne Adamo Hagen [Jezuitská tiskárna] 1771, váz., [2]+771+[13] s., 8° (12 x 21 cm)
Dobrý stav; kůže opotřebovaná, na hřbetu s menšími ztrátami, cca 100 listů má chybějící rohy stránek (viz poslední foto; text nezasažen), několik listů má na okraji menší bledou skvrnu od vlhkosti, ji
990Kč
Bez daně: 990Kč
Europa, Chronik der gebildeten Welt. In Verbindung mehren Gelehrten und Künstlern. Zweiter - Vierter Band [móda, kolorované rytiny]
Lewald, August (ed.)
Karlsruhe - Baden: Artistisches Institut F. Gutsch & Rupp 1844, 3 svazky, poloplátěná vazba se zlaceným hřbetem, mramorované desky a ořízka, VIII+592; VIII+592; VIII+608+128 stran s celkem 23 kolo
desky odřené, uvnitř nepatrné hnědé skvrny, celkově velmi dobrý stav
3 650Kč
Bez daně: 3 650Kč
Causes célèbres et intéressantes, avec les jugemens qui les ont décidées, sv. 7-8 [1738; kriminální případy; reportáže]
François Gayot de Pitaval
La Haye [Haag]: Jean Neaulme 1738, váz., [2]+XII+416, [2]+464 s., 12° (10,5 x 16 cm)
Velmi dobrý stav; desky opotřebované, pergamen ztmavlý, rohy desek mírně naražené, předsádky zažloutlé, pár stránek zažloutlých, jinak stránky čisté či velmi ojediněle s drobnou šmouhou.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Katechist nach seinen Eigenschaften und Pflichten oder die rechte Weise die ersten Gründe der Religion zu lehren. ... [náboženství, katolicismus, vazba kůže]
Schmidt, Michael Ignaz
Prag 1785, polokožená vazba, štítek na hřbetu, červená ořízka, LXXXVIII+[6]+614 stran, 8° (13,5 x 20 cm)
desky silněji odřené, do str. XVI natlučená ořízka, celkově ale velmi dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Von den Geheimnissen derer Weiber [O tajemstvích žen, 1678; přírodní filosofie; věda; okultismus; lékařství; magie]
Albertus Magnus [Albert Veliký] - Michaël Scotus [Michael Sc
Nürnberg: In Verlegung Johann Hofmanns 1678, váz., [2]+550+[12] s., 16° (8 x 14 cm)
Dobrý stav; pergamen opotřebovaný a ztmavlý, na pár místech odřený, vazba mírně nalomená/uvolněná, mědirytina opotřebovaná, ztmavlá, s drobnou ztrátou, ořízka zažloutlá (jen se zbytky barvení), stránk
22 500Kč
Bez daně: 22 500Kč
Homo christianus in sua lege institutus. Sive discursus morales quibus totum hominis christiani officium explicatur; ... editio septima latina, ... pars prima; pars secunda [2v1, náboženství, asketismus, vazba kůže]
Segneri, Paulo
Bambergae [Bamberg]: Sumptibus Martini Göbhardt, Bibliopolae Academici 1756, celokožená vazba se zlacením na hřbetu, červená ořízka, [17] listů + 452 stran; [3] listy + 305 stran, 4° (19 x 21,5 cm)
okraje desek poněkud odřené, stopy po červotoči na přední desce, frontispis chybí, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Des Grossen Arztes Friedrich Hofmanns kurzgefasste Diätetik [1743; dietetika; lékařství; medicína; 18. století]
Friedrich Hofmann [Friedrich Hoffmann]
Jena - Leipzig: Verlegts Christian Friedrich Gollner 1743, váz., [8]+368 s., 8° (11 x 17,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a odřené, rohy desek naražené, ořízka vybledlá, horní ořízka trochu ztmavlá, předsádka částečně odlepena od přídeští, na zadní předsádce je malé razítko antikvariátu, ti
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Unterhaltungen aus der Naturgeschichte. Des Pflanzenreichs dritter Theil [botanika, přírodopis, kolorované rytiny, herbář, staré tisky, vazba kůže]
Wilhelm, Gottlieb Tobias
Wien 1814, polokožená vazba se štítkem na hřbetu, mramorované desky, červená ořízka, rytý titul, [VIII]+732 stran+LXVIII kolorovaných rytin rostlin a žánrové scény, 8° (11,5 x 17,5 cm)
zevně odřená, titul se starými razítky, str. 3/4 z velké části vytržená a chybí, vazba uvolněná mezi str. 726 a 727 a v obrazové části, okraje stránek ohmatané, jinak čistá, celkově ještě velmi dobrý
4 360Kč
Bez daně: 4 360Kč
Elementi di fisica. Seconda Parte [1744; fyzika; astronomie; rytiny; mědiryty; pergamen; vazba; 18. století]
Giovanni Crivelli
Venezia [Venice]: Presso Simone Occhi 1744, váz., 437 s., 14 tabulí, 8° (17,5 x 22,5 cm)
Dobrý stav; pergamen zažloutlý, na rozích desek odřený, na hřbetu se ztrátou (zručně opraveno), předsádky, tabule a část stránek mají drobné žluté skvrnky od stáří, malá část stránek je silněji zažlou
9 900Kč
Bez daně: 9 900Kč
Acta physico-medica Academiae Caesareae Leopoldino-Carolinae, 1730 [medicína; lékařství; mědiryty; rytiny; věda]
Norimbergae [Nürnberg; Norimberk]: Apud Haeredes W. M. Endteri et J. A. Engelbrechti Viduam. Typis Joh. Ernesti Adelbulneri 1730, váz., [18]+470+[4]+225+[11] s., 20 tabulí, 8° (17,5 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; kůže poněkud opotřebovaná, na rozích desek odřená, podél hřbetu s prasklinou (pokryv ale dobře drží pohromadě), na titulním listě jsou dvě drobná razítka (na rectu i versu), menší čá
11 250Kč
Bez daně: 11 250Kč
Grosse Erdbeschreibung. Erster Band. Dänemark und Norwegen [1784; zeměpis; geografie; Dánsko; Norsko; Island; Grónsko]
A. F. Büsching [Anton Friedrich Büsching]
Troppau [Opava]: Gedruckt bei Joseph Georg Trassler, und im Verlage der Kompagnie [Josef Jiří Trassler] 1784, váz., 606 s., 8° (11 x 17 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na rozích odřené, na hřbetu jsou drobné ztráty a natržení, předsádky a menší část stránek zažloutlých, jeden list má drobné ztráty podél okraje (text nepoškozen), malá
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
 
Valentinská © 2021