STARÉ TISKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
LEGENDY O SVATÝCH (+ 210 mědirytin světců) 1836 - Legende der Heiligen auf jeden Tag des Jahres, nebst der Anwendung auf die Glaubens- und Sittenlehre.
Legende der Heiligen auf jeden Tag des Jahres, nebst der Anwendung auf die Glaubens- und Sittenlehre..
 
39 999Kč
Bez daně: 39 999Kč
Knihopis českých a slovenských tisků, díl II. - část II. (Písmena B-Č, číslo 918-1808. Tisky z let 1501-1800) [soupis starých českých knih]
Zdeněk Tobolka
Státní tiskárna, Praha 1950. Brožovaná, rozměry: 23 x 33,5 cm, strany 209-438
Velmi dobrý stav, lehce otřepená a v dolní části natržená obálka. Nerozřezáno
399Kč
Bez daně: 399Kč
Knihopis českých a slovenských tisků II - část V (seš.110-124)(vyd. r. 1949) [soupis starých českých knih]
František Horák, Zdeněk Tobolka
Státní tiskárna, Praha 1949.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a odřená. Hřbet obálky mírně odřený.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Knihopis českých a slovenských tisků II - část IV (Písmena B-Č, čís. 918-1808)(vyd. r. 1941) [soupis starých českých knih]
Zdeněk Tobolka
Státní tiskárna, Praha 1941.
Velmi slušný stav; obálka zašpiněná, natržená a odřená, hřbet odřený, vazba rozpadlá. Jinak uvnitř dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Dějiny Kláštera sv. Jiří a sv. Ducha v Praze (1715) - Historia Monasteriorum S. GEORGII In Castro Pragensi, S. SPIRITUS Vulgo ad Misericordias DEI in antiqua Urbe Pragensi
HAMMERSCHMIDT, Jan Florián
HISTORIA IN QUA PRIMAEVA FUNDATIO Et Institutio Regiorum Ac Antiquissimorum Monasteriorum S. GEORGII..
 
12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Minerální voda Zaječice (Bečov, okr. Most) - Das Bitterwasser zu Saidschitz in Böhmen (1790) - Zaječická hořká
REUSS, František Ambrož (Franz Ambrosius)
Reuss, František Ambrož (1761-1830):   Das Bitterwasser zu Saidschitz in Böhmen  ..
 
7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Elementa Algebrae, Geometriae, ac Trigonometriae [1769; matematika; algebra; geometrie; trigonometrie; věda; rytiny]
Franciscus Zeno [Francisco Zeno; František Zeno]
Pragae: Typis Josephi Emmanuelis Diesbach [Josef Emanuel Diesbach] 1769, váz., [2]+108+136+[24] s., 7 příloh, 8° (10,5 x 17 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, ořízka a předsádky zažloutlé až zahnědlé, na předsádkách jsou skvrnky od vosku (?), stránky a přílohy mírně zažloutlé, občas s malou skvrnou od inkoustu či
11 250Kč
Bez daně: 11 250Kč
Neueste Kunde von Afrika. Zweiter Band. Süd-Afrika und Afrikanische Inseln [= Neueste Länder- und Völkerkunde; 9] [rytiny; zeměpis; etnologie; staré tisky]
Ehrmann, Theophil Friedrich
Prag: Diesbachische Buchhandlung 1811, váz., [2]+556 s., 8° (12 x 20,5 cm)
Desky opotřebené a zašlé, kůže a knižní blok se stopami po činnosti larev, vazba uvolněná, ořízka ztmavlá, na předsádkách a na stránkách občas menší šmouhy či zažloutlá místa, rohy stránek občas ohnut
6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Der verunruhigte Holländische Löw [1673; Nizozemí; Spojené provincie; veduty; rytiny; mapy; historie; válka; 17. století]
[Johannes Grybius; Johan Gribius] - Amadeus von Fridleben [J
Nürnberg [Norimberk]: Zu finden bey Johann Hoffmann, Kunsthändlern 1673, váz., [12]+306+[2] s., titul + 16 příloh, 12° (8 x 14 cm)
Velmi dobrý stav; na hřbetu je pergamen pokrytý odřenou barvou či lepidlem, rohy desek jsou mírně naražené, zadní deska naražená a nahoře trochu zdeformovaná, ořízka zažloutlá, nahoře ztmavlá, mědiryt
29 990Kč
Bez daně: 29 990Kč
Neueste Kunde von dem Königreiche Baiern; Neueste Kunde von dem Königreiche Würtemberg [= Neueste Länder- und Völkerkunde; 13] [Bavorsko; Württembersko; rytiny; zeměpis; národopis; staré tisky; mapy]
C. R.
Prag: Diesbachische Buchhandlung 1813, váz., [2]+298, [2]+294 s., 8° (12 x 20,5 cm)
Desky opotřebené a zašlé, kůže a knižní blok se stopami po činnosti larev, vazba uvolněná, ořízka ztmavlá, na předsádkách a na stránkách občas menší šmouhy či zažloutlá místa, rohy stránek občas ohnut
3 100Kč
Bez daně: 3 100Kč
Introductionis in Universam Geographiam [1661; mapy; zeměpis; geografie; historie; rytiny; mapa; atlas; 17. století]
Philippus Cluverius [Philipp Clüver; Klüwer; Cluwer; Cluvier
Amstelodami [Amsterdam]: Ex Officina Elzeviriana [Daniel Elzevir] 1661, váz., [12]+388+[6]+[70] s., 41 příloh (4 tabule a 37 map), 12° (7,5 x 13,5 cm)
Dobrý stav; pergamen ztmavlý a trochu opotřebovaný, ořízka zažloutlá, horní ořízka ztmavlá, na přední ořízce je skvrnka od inkoustu, vzadu je zcela odpojena deska od knižního bloku (spoj prasklý), pře
22 500Kč
Bez daně: 22 500Kč
Abriss und ausführliche Erklärung aller Künste und Wissenschaften für erwachsene Personen. Erster Abschnitt [dějiny; historie; České království; zeměpis; ekonomika; staré tisky; 18. století]
Leipzig - Frankfurt: s. n. 1781, váz., [2]+392+[4] s., 3 tabule, 12° (10,5 x 17 cm)
Desky silně opotřebované, s naraženými rohy, knižní blok ve velmi dobrém stavu, stránky mají ojediněle malé šmouhy, část stránek má drobné stopy po činnosti larev (text zasažen minimálně), na okraji j
4 600Kč
Bez daně: 4 600Kč
Die vollständige kayserlich königliche Wappen Zeichnung heraldisch u. historisch beschrieben [heraldika, erby, staré tisky]
[Hortzschansky, Johann / Hórčanski, Jan]
Zittau: In Verlag bey Jacob Fridrich Neumann [mezi lety 1765 a 1790], novější zdobená kart. vazba, pův. obálka vevázaná, [32] mědirytů s 16 erby (číslováno 205-220) a historicko-heraldickým výkladem,
okraje desek nepatrně odřené, vnitřek obálky a titul s pozn. majitele, obálka nepatrně ušpiněná, občas otisky prstů, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
9 800Kč
Bez daně: 9 800Kč
Libanon. Eine Sammlung religiöser, historischer und archäologischer Aufsätze. Zweyter Theil [apart, biblická archeologie]
Berger, A. B. (ed.)
Wien: Anton v. Haykul 1828, pův. brož, [2]+XIV+223 stran, 8° (11,5 x 19 cm), jazyk: německy
zevně silněji ušpiněná a potrhaná, průběžně stará vodní skvrna, plesnivá, celkově horší stav
400Kč
Bez daně: 400Kč
Vorlesungen über die Taktik der Reuterey, von einem Obersten der Reuterey von einem der Obersten der Reutery [vojenství, jízda, staré tisky]
[Bismarck, Friedrich Wilhelm von]
Karlsruhe: C. F. Mittler'sche Hofbuchhandlung 1818, pův. kartonová vazba se štítkem na hřbetu, [6]+235 stran se 3 skládanými tabulemi, 8° (13 x 20,5 cm)
desky na hranách odřené a s nálepkou, stará knihovnická razítka na přídeští a zadní straně titulu, občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Magie für gesellschaftliches Vergnügen ... [kouzelnictví; kouzelnické triky; hry; návody; 18. století; staré tisky]
Grätz: Christian Friedrich Trötscher 1794, váz., XXIV+262 s., 12° (11 x 17 cm)
Desky silně opotřebované, papír odřený, rohy naražené, některé stránky silněji zažloutlé, na předsádkách a stránkách jsou žluté a hnědé skvrnky a ojediněle zatržení tužkou; dobrý stav.
8 750Kč
Bez daně: 8 750Kč
 
Valentinská © 2021