STARÉ TISKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Legende der Heiligen auf jeden Tag des Jahres, nebst der Anwendung auf die Glaubens- und Sittenlehre..
39 999Kč
Bez daně: 39 999Kč
Bez daně: 39 999Kč
Státní tiskárna, Praha 1950. Brožovaná, rozměry: 23 x 33,5 cm, strany 209-438
Velmi dobrý stav, lehce otřepená a v dolní části natržená obálka. Nerozřezáno
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Státní tiskárna, Praha 1949.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a odřená. Hřbet obálky mírně odřený.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Státní tiskárna, Praha 1941.
Velmi slušný stav; obálka zašpiněná, natržená a odřená, hřbet odřený, vazba rozpadlá. Jinak uvnitř dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
HISTORIA IN QUA PRIMAEVA FUNDATIO Et Institutio Regiorum Ac Antiquissimorum Monasteriorum S. GEORGII..
12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Reuss, František Ambrož (1761-1830):
Das Bitterwasser zu Saidschitz in Böhmen
..
7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Dilingae [Dillingen an der Donau]: Typis & Sumpt. Joannis Caspari Bencard, Viduae & Heredum 1721, celokožená vazba se zlacením a štítkem na hřbetu, mramorovaná ořízka, [7] listů + 670 stran, 8
potrhaný dolní kapitálek, červí díra na zadní desce, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
2 190Kč
Bez daně: 2 190Kč
Bez daně: 2 190Kč
Amstelaedami [Amsterdam]: Typis Francisci Halmae [François Halma; Franciscus Halma] 1700, váz., [18]+260+[14] s., 16 tabulí, 8° (17,5 x 24 cm)
Dobrý stav; kůže opotřebovaná, s drobnými ztrátami na hřbetu a odřená na rozích desek, volné předsádky zažloutlé, s natrženími, malá část stránek zažloutlých, na cca 30 listech a pár tabulích jsou v r
72 500Kč
Bez daně: 72 500Kč
Bez daně: 72 500Kč
Leipzig: in Joachims Buchhandlung 1802, pův. kart. vazba s mramorovanými deskami, štítek na hřbetu, VIII+239 stran + skládaný mědiryt a tabulka, 8° (16 x 19,5 cm)
okraje desek poněkud odřené, předsádka se starými poznámkami, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Nürnberg: Bey Johann Georg Lochner 1762, váz., [8]+366, [4]+418 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav; kůže na deskách opotřebovaná, na hřbetu s drobnými ztrátami a prasklinami, na předním přídeští jsou stopy po činnosti larev, stránky čisté, jen výjimečně zažloutlé, s ohnutými rohy č
14 900Kč
Bez daně: 14 900Kč
Bez daně: 14 900Kč
Augsburg: Bey Matthäus Rigers sel. Söhnen 1789, váz., [8]+192+[16] s., 8° (10,5 x 17 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, se ztrátou pokryvu na přední desce, kůže na rozích desek odřená, stránky trochu ztmavlé, na rozích často ohmatané, občas s malým množstvím nevýrazných žlutých skvrnek,
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Jena: In der academischen Buchhandlung 1799, váz., 230+[2], 192+[6], 192, 206 s., 1 tabule, 8° (11 x 18 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na rozích odřené, na hřbetu jsou drobné ztráty a natržení, předsádky opotřebované, zašlé, zadní předsádka se ztrátami, první titulní list je trochu pomačkaný, většina s
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Nürnberg: In der Raspischen Buchhandlung [Gabriel Nicolaus Raspe] 1784, váz., [16]+356 s., 33 tabulí, 4° (24 x 28,5 cm)
Velmi dobrý stav; kůže opotřebovaná a odřená, se stopami po červotoči a na hřbetě s menší prasklinou, rohy desek naražené, na předsádkách jsou dvě drobné stopy po červotoči, na titulním listu je vystř
94 900Kč
Bez daně: 94 900Kč
Bez daně: 94 900Kč
Franckfurt am Mayn [Frankfurt nad Mohanem]: Durch Johan Bringers S. Wittib, Sumptibus Rulandiorum 1618, váz., [16]+[544] s., 8° (17 x 23 cm)
Uspokojivý stav; desky deformované, kůže opotřebovaná, s malými prasklinami a stopami po činnosti larev, předsádky opotřebované, ztmavlé, se skvrnkami od inkoustu (na zadní volné předsádce je novější
72 500Kč
Bez daně: 72 500Kč
Bez daně: 72 500Kč
Sermones sancti Augustini ad heremitas [1495; inkunábule; prvotisky; prvotisk; kázání; augustiniáni]
[Benátky]: Impressum Venetiis per Symonem Papiensem dictum Bivilaqua [Simon Bevilaqua; Simon Bevilacqua; Simon de Papia dictus Bevilaqua] 1495, váz., 111 nečíslovaných listů, 12° (11 x 14 cm)
Velmi dobrý stav; pergamen jen mírně opotřebovaný, s několika stopami po činnosti larev, na předsádkách jsou další drobné stopy a pár nedávných poznámek psaných tužkou, na přední předsádce je stará si
175 000Kč
Bez daně: 175 000Kč
Bez daně: 175 000Kč
Londres - Paris: Chez L'Esclapart, Libraire 1765, váz., 222 s., 8° (10 x 17 cm)
Velmi dobrý stav; pergamen ztmavlý, podél hřbetu s prasklinou, předsádky trochu opotřebované, se žlutými skvrnkami od stáří a drobnými ztrátami, na stránkách je občas pár žlutých a hnědých skvrnek od
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Zákazníci sk


![Knihopis českých a slovenských tisků, díl II. - část II. (Písmena B-Č, číslo 918-1808. Tisky z let 1501-1800) [soupis starých českých knih] Knihopis českých a slovenských tisků, díl II. - část II. (Písmena B-Č, číslo 918-1808. Tisky z let 1501-1800) [soupis starých českých knih]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731083-knihopis-ceskych-a-sloven-17331526301-1024x1024.jpg)
![Incredulus non Excusabilis. Liber R. P. Pauli Segneri, Societatis Jesu, ... Ex Italico, superiorum, et ipsius authoris voluntate latinum reddidit R. P. Maximilianus Rassler, eujsdem societatis [náboženství, vazba kůže, staré tisky] Incredulus non Excusabilis. Liber R. P. Pauli Segneri, Societatis Jesu, ... Ex Italico, superiorum, et ipsius authoris voluntate latinum reddidit R. P. Maximilianus Rassler, eujsdem societatis [náboženství, vazba kůže, staré tisky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/768619-incredulus-non-excusabili-17803142371-1024x1024.jpg)
![Praktische Anweisung zur Berechnung der mit handleyischen Spiegel-Sextanten angestellten Beobachtungen am Himmel. Mit einem Kupfer [= Handbuch der rechnenden Astronomie; Dritter Band] [astronomie, staré tisky] Praktische Anweisung zur Berechnung der mit handleyischen Spiegel-Sextanten angestellten Beobachtungen am Himmel. Mit einem Kupfer [= Handbuch der rechnenden Astronomie; Dritter Band] [astronomie, staré tisky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/768895-praktische-anweisung-zur--17805623471-1024x1024.jpg)
![Bücher und Schrifften, von Natur, Art und Eygenschafft aller Creaturen [1618; dřevoryty; dřevořezy; zoologie; Historia naturalis] Bücher und Schrifften, von Natur, Art und Eygenschafft aller Creaturen [1618; dřevoryty; dřevořezy; zoologie; Historia naturalis]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/722015-bucher-und-schrifften-von-17222561041-1024x1024.jpg)
![Lettres de Sophie et du chevalier de ***, sv. 1 [1765; román v dopisech; 18. století; Francie; vazba; pergamen] Lettres de Sophie et du chevalier de ***, sv. 1 [1765; román v dopisech; 18. století; Francie; vazba; pergamen]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/726413-lettres-de-sophie-et-du-c-17274348851-1024x1024.jpg)