STARÉ TISKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Knihopis českých a slovenských tisků II - část VII (seš.198-206)(vyd. r. 1958) [soupis starých českých knih]
František Horák
Státní tiskárna, Praha 1958.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a odřená, kraje otřepené.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Dějiny vyšehradské kapituly (Praha 1700) - GLORIA ET MAJESTAS SACRO-SANCTAE, REGIAE, EXEMPTAE, ET NULLIUS DIAECESIS, WISSEGRADENSIS ECCLESIAE SS. APOSTOLORUM PETRI, ET PAULI [Praha Vyšehrad - Vyšehradská kapitula]
HAMMERSCHMIDT, Jan Florián; Vyšehrad
GLORIA ET MAJESTAS SACRO-SANCTAE, REGIAE, EXEMPTAE, ET NULLIUS DIAECESIS, WISSEGRADENSIS ECCLESIAE S..
 
18 000Kč
Bez daně: 18 000Kč
Handbuch der Geographie von Böhmen (1813) - Příručka zeměpisu Čech
Polt, Jan Josef (Johann Joseph)
Zeměpisná příručka o Čechách (popis povrchu, hornin, rostlin, výčet krajů, obyvatelstva apod.). V..
 
2 700Kč
Bez daně: 2 700Kč
Knihopis českých a slovenských tisků II - část IV (písmena K-L, č. 3642-5134)(vyd. r. 1948) [soupis starých českých knih]
Zdeněk Tobolka
Praha 1948.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená, kraje stránek mírně otřepené.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Christoph von Hellwig's neu bearbeiteter hundertjähriger Haus-Kalender, worin ... [kalendář, geografie, zemědelství, staré tisky]
Hellwig, Christoph von
Grätz: gedruckt und verlegt bey Johann Andreas Kienreich 1801, pův. kart. vazba, XVI+252 stran s frontispisem a dřevořezy v textu, 8° (11,5 x 19 cm)
okraje desek odřené, hřbet natržený, stránky nepatrně zahnědlé a občas hnědé skvrny, podpis majitele na titulu, několik složek vytrženo z vazby, jinak čistá, celkově dobrý stav
970Kč
Bez daně: 970Kč
Versuch einer vollständigen Uebersetzung des Virgils [Vergilius; Aeneis; Aeneid; německý překlad]
Herz, Johann Friederich
Hamburg: In der Heroldschen Buchhandlung 1785, váz., XII+188 s., 12° (10,5 x 17 cm)
Desky odřené, opotřebované, na hřbetu se ztrátou, rohy naražené, stránky zažloutlé nebo s menším počtem žlutých skvrnek, v záhlaví stránek jsou perem vepsána čísla knih a veršů; dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Mittlerer Himmelschlüssel, in mittlerem Drucke [1810; nebeklíč; Himmelschlüssel; modlitební kniha; dřevoryt]
Prag: Gedruckt und zu finden bey Johanna Gerzabeck [Johanna Jeřábková] 1810, váz., [14]+410+[6] s., frontispis, 8° (10 x 17,5 cm)
Uspokojivý stav; desky silněji opotřebované, s pár stopami po činnosti larev/hmyzu, ořízka ztmavlá, rohy stránek velmi často ohnuté a ohmatané, dva listy se ztrátou uprostřed (chybí menší část textu).
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Dictionarium novum Latino-Gallicum [latinsko-francouzský slovník; latina; francouzština; staré tisky; vazba; kůže]
Tachard, Guy [Père Tachard]
Parisiis [Paříž]: Apud Andream Pralard [Andreas Pralard; André Pralard] 1687, váz., [8]+1164 s., 4° (19 x 25,5 cm)
Kůže na deskách opotřebovaná, s prasklinami a ztrátami, částečně se odděluje od desek, kapitálek poškozený, resp. chybí, vazba nalomená (ale knižní blok drží), zadní předsádka ztmavlá, na úvodních lis
2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Meyer's Universum, oder Abbildung und Beschreibung des Sehenswerthesten und Merkwürdigsten der Natur und Kunst auf der ganzen Erde; Siebenter Band ... [oceloryty, rytiny, místopis, vazba kůže]
Meyer, J.
Hildburghausen - Amsterdam - Philadelphia: Bibliographisches Institut 1840, polokožená vazbase zlaceným hřbetem, mramorované desky, 152 stran s 46 (z pův. 47) ocelorytů na tabulích(č. CCLXXXIV-CCCXXIX
desky silněji odřené, uvnitř hnědé a jiné skvrny, tab. CCLXXXIII (St. Helena) chybí, celkově ještě dobrý stav
980Kč
Bez daně: 980Kč
Ovids Verwandlungen travestirt von Gottlieb Müller. Siebentes; achtes Buch [Ovidius, Proměny, parodie, 2v1]
Müller, Gottlieb
Wien: bey Peter Rehm's sel. Witwe 1804, pův. brož, rytiny na frontispisech, 107; 101 stran, 12° (8,5 x 14 cm)
desky silněji odřené a ušpiněné, poslední strany se starou vodní skvrnou, jinak uvnitř čistá. celkově dobrý stav
350Kč
Bez daně: 350Kč
Petit Courrier des Dames. Modes de Paris, Litterature, Beaux-Arts, Théatres. Tome LXIII (Juillet-Décembre) - LXVI (Janvier-Juin) [móda, kolorované litografie, staré tisky]
Paris 1854-1855, dobová celoplátěná vazba se zlaceným hřbetu, nečíslované stránky, 62 litografií (z pův. 64), z toho 2 nekolorované skládané tabule a 60 kolorovaných (č. 2777-2799, 2801-2806, 2808-283
okraje desek odřené, tab. 2800 a 2807 a celé č. z 31. 12. 1854 chybí, starý knihovní exemplář se stopami signatur na přední desce a razítkem na každé titulní straně, stránky občas zvlněné, občas hnědé
12 200Kč
Bez daně: 12 200Kč
De Alexandro Knips Macoppe, Primario in Patavina Academia Medicinae Practicae Professore, Ac de Duobus Remediis ab eo maxime illustratis, Mercurio & Aponensibus Thermis, Commentariolum [medicína; lékařství; rytiny; grafika; 18. století; staré tisky]
[Alexander Knips Macoppe; Alessandro Knips Macoppe]
Patavii [Patavium; Padova]: Typis Seminarii 1745, váz., LXXI+[1] s., 4° (21 x 27,5 cm)
Vynikající stav; obálka trochu opotřebovaná, se stopami prachu, na předsádce je několik čísel psaných perem, stránky čisté, pár z nich má v rozích menší šmouhy, pár stránek je v rohu mírně zažloutlých
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Journal des Dames et des Modes. XXXe année, tome LX (Janvier-Juin 1828) [und] XXXIe année, tome LXI (Juillet-Décembre 1828) [móda, kolorované litografie, staré tisky]
Lemaire, Jean-Pierre (ed.)
Francfort sur le Mein 1828, komplet 52 čísel z r. 1828 (6. 1. - 25. 12. 1828) ve 2 svazcích, pův. vydavatelská kart. vazba s barevným zlaceným štítkem na hřbetu, 752; 760 stran s 52 litografiemi "
zevně trochu odřené, starý knihovní exemplář se stopami štítku, fleky na hřbetu a signatury, razítka na titulech jednotlivých čísel, občas hnědé skvrny, vytržen malý kousek str. 201-602 u 1. sv. a při
14 600Kč
Bez daně: 14 600Kč
Compendiöses doch vollkommenes anantomisches Handbüchlein ... [starý tisk, lékařství, ranhojičství, chirurgie, vazba kůže, 3v1]
Keil, Christoph Heinrich
Augsburg: Johann Jacob Lotters sel. Erben 1761, celokožená vazba, zlacený hřbet, červená ořízka, mramorované předsádky, 145; 356; 283 stran s rejstříky, 8° (11 x 17,5 cm)
desky poněkud odřené, titulní list druhého dílu natržený, čistá, celkově výborný stav
7 200Kč
Bez daně: 7 200Kč
 
Valentinská © 2021