STARÉ TISKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Státní tiskárna, Praha 1957.
Velmi slušný stav; obálka silněji zašpiněná, natržená a odřená, přední strana obálky odtržená od hřbetu.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Státní tiskárna, Praha 1939.
Uvnitř dobrý stav; obálka zašpiněná, natržená a odřená. Hřbet natržený.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Přírodopisný popis Čech z roku 1822, text německy, sazba frakturou. Kniha v dobové polokožené vazbě...
5 400Kč
Bez daně: 5 400Kč
Bez daně: 5 400Kč
Prodromus Gloriae Pragenae.
Vetero-Pragae: Typis et Impensis Wolffgangi Wickhart, Archi..
18 000Kč
Bez daně: 18 000Kč
Bez daně: 18 000Kč
Beyträge zur Wassergeschichte von Böhmen.
Erster und Zweyter Band.
Be..
16 200Kč
Bez daně: 16 200Kč
Bez daně: 16 200Kč
Celokožená dobová vazba, rozměry: 12,5 x 21 cm, stran 498. Chybí jedna poslední strana. Předposlední list textu je vytržený a vložený (je přítomen). Chybí 23 obrazových příloh. Přítomny jsou pouze 2 p
Stav horší, desky a hřbet jsou odřené, otřepené a potrhané. Knižní blok je v přední části uvolněný z desek, místy jsou skvrnky.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Köln am Rhein: H. J. Haas und Sohn 1797, polokožené vazby s titulem na hřbetu, mramorované desky, červená ořízka, zdobené předsádky, XIV+304; XII+311 stran s 1 mědirytem na frontispisu, 8° (11,5 x 18
okraje desek odřené, nečtená, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
1 940Kč
Bez daně: 1 940Kč
Bez daně: 1 940Kč
Dresden: In der Arnoldischen Buchhandlung 1816; 1816; 1815, váz., 56, 94, 35 s., 12° (11 x 17 cm)
Desky mírně opotřebované, zadní deska nerovná, zprohýbaná, na několika prvních stranách jsou stopy po vlhkosti, stránky zažloutlé, s menším počtem nahnědlých skvrnek; dobrý stav.
4 700Kč
Bez daně: 4 700Kč
Bez daně: 4 700Kč
Venezia: Presso Gius. Antonelli Tip. ed. 1829, pův. polokožená vazba se zlaceným hřbetem, zdobené desky, 98; 93; 84; 84 stran s rytými frontispisy a 2 rytými tituly, 12° (8,5 x 13,5 cm)
okraje desek odřené, na hřbetu nepatrné stopy po červotoči, poznámka na přídeští, občas malé fleky, celkově velmi dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Leipzig: Verlegts Friedrich Groschuff 1710, váz., [12]+664+[20] s., 8° (10 x 17 cm)
Pergamen na deskách mírně opotřebovaný, se skvrnami, dva rohy naražené a odřené, předsádky se odlepují od desek a obsahují perem psané marginálie z přelomu 18. a 19. století, titulní list a poslední l
37 000Kč
Bez daně: 37 000Kč
Bez daně: 37 000Kč
Berolini [Berlin]: Apud Ambrosium Haude [Ambrosius Haude] 1745, váz., [12]+756+[16] s., 12° (11 x 18 cm)
Uspokojivý stav; kůže opotřebovaná, s prasklinami, přední deska téměř oddělená, zadní trochu prohnutá, přední volná předsádka chybí (vytržena), většina stránek s nahnědlými skvrnkami od stáří, cca 30
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Leipzig: Caspar Fritsch 1788; 1789, váz., XXXVIII+1146 s. [2292 sloupců], 1243 [2486 sloupců] s., XXXX+1420 s. [2838 sloupců], 8° (14 x 22,5 cm)
Kůže na deskách opotřebovaná, na rozích odřená, jeden svazek má jeden ze štítků stržený, na předsádkách stopy vosku (?), pár stránek se šmouhami, skvrnkami od inkoustu, drobnými natrženími apod.; velm
3 400Kč
Bez daně: 3 400Kč
Bez daně: 3 400Kč
Bruxelles: Bruylant-Christophe et compagnie, éditeurs 1871-1872, komplet 24 čísel tohoto půlměsíčníku, kolorované litografie od E. Prévala, polokožená dobová vazba se zlaceným hřbetem, 484 stran s něk
desky zejména na hranách odřené, tabule k č. z 15. 1. 1872 chybí, fleky na několika málo stránkách, celkově velmi dobrý stav
11 000Kč
Bez daně: 11 000Kč
Bez daně: 11 000Kč
Prag und Wien: Schönfeldsche Handlung 1786.
Desky opotřebované - poškrábané, na rozích otlačené, části potahu na hřbetu chybí, nahoře je hřbet natržený, papír vzhledem ke stáří skvrnitý, titulní strana a strana s věnováním uvolněná z vazby, do
7 200Kč
Bez daně: 7 200Kč
Bez daně: 7 200Kč
Stuttgart: Engelhorn & Hochdanz 1854, polokožená dobová vazba se zlaceným titulem na hřbetu, mramorované desky, 384 stran s 11 (z pův. 12) kolorovaných litografií (móda), velké 8° (16 x 22,5 cm)
zevně odřená, Musterblätter a litografie u č. 3 chybí, četné hnědé skvrny a zahnědlé stránky, jinak nepoškozená, celkově dobrý stav
1 700Kč
Bez daně: 1 700Kč
Bez daně: 1 700Kč
Vetero-Pragae: in collegio Societatis Jesu ad S. Clementem, per Joannem Georgium Schneider, factorem, 1768.
Nová převazba, předsádka a první dva listy proděravělé, skvrna od vody rozšiřující se od spodního rohu listu - postiženy jsou všechny stránky, vpředu jen méně, vzadu skvrna zasahuje přes velkou část s
4 950Kč
Bez daně: 4 950Kč
Bez daně: 4 950Kč
Zákazníci sk


![Kniha o babském umění s tabulkama vysvětlená [porodnictví 1778] k naučení - Anatomie, chirurgie, a babení. Od mimořádního veřejného učitele ranhojiče Raffaele Jana Steidele Kniha o babském umění s tabulkama vysvětlená [porodnictví 1778] k naučení - Anatomie, chirurgie, a babení. Od mimořádního veřejného učitele ranhojiče Raffaele Jana Steidele](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/760317-kniha-o-babskem-umeni-s-t-17695253521-1024x1024.jpg)
![Vollständige Sammlung aller Briefe, Unterrichte, Gewaltertheilungen und Verhandlungen Unsers Heiligen Vaters Pius Papst VI. in Betreff der französischen Religions-Umwältzung [vazba kůže, 2 svazky, dějiny, náboženství, papež, staré tisky] Vollständige Sammlung aller Briefe, Unterrichte, Gewaltertheilungen und Verhandlungen Unsers Heiligen Vaters Pius Papst VI. in Betreff der französischen Religions-Umwältzung [vazba kůže, 2 svazky, dějiny, náboženství, papež, staré tisky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/761948-vollstandige-sammlung-all-17719302941-1024x1024.jpg)
![La Locandiera; Il Ventaglio; Il vero Amico; L'Avventuriere Onorato [= Raccolta complèta delle Commedie; tomo VIII e IX, Nos. 15-18] [staré tisky, vazba kůže, mědiryty, italština, dramatika] La Locandiera; Il Ventaglio; Il vero Amico; L'Avventuriere Onorato [= Raccolta complèta delle Commedie; tomo VIII e IX, Nos. 15-18] [staré tisky, vazba kůže, mědiryty, italština, dramatika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/763795-la-locandiera-il-ventagli-17745309971-1024x1024.jpg)
![Journal des Dames et des Demoiselles. ... [móda, kolorované litografie, staré tisky] Journal des Dames et des Demoiselles. ... [móda, kolorované litografie, staré tisky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/765504-journal-des-dames-et-des--17764097021-1024x1024.jpg)
![Allgemeine Muster-Zeitung. Album für weibliche Arbeiten und Moden 1854, 11. Jahrgang [domácí práce, kolorované litografie, vazba kůže] Allgemeine Muster-Zeitung. Album für weibliche Arbeiten und Moden 1854, 11. Jahrgang [domácí práce, kolorované litografie, vazba kůže]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/765561-allgemeine-muster-zeitung-17764347071-1024x1024.jpg)
![Series chronologica rerum Slavo-Bohemicarum, ab ipso inde usque Slavorum in Bohemiam adventu usque ad haec nostra tempora [Dějiny Čech od příchodu Slovanů do dnešních dnů; staré tisky, České království] Series chronologica rerum Slavo-Bohemicarum, ab ipso inde usque Slavorum in Bohemiam adventu usque ad haec nostra tempora [Dějiny Čech od příchodu Slovanů do dnešních dnů; staré tisky, České království]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/696914-series-chronologica-rerum-16934855421-1024x1024.jpg)