PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pevná vazba s obálkou, vydání první, 425 stran včetně vyobrazení. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, v horní i dolní části natržená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 22,5 cm, stran 28 - včetně vyobrazení
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Jewish Museum in Prague 2006.
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydalo Pražské nakladatelství V. Poláčka v Praze 1946. Celoplátěná vazba s obálkou. První vydání, stran 78. Rozměry: 17,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakladatel: Academia, edice: Umělecké památky Prahy. Formát: 26 x 20 cm, 520 stran, celoplátěná vazba s přebalem. Rok vydání: 2000.
Velmi pěkný stav(viz foto).
1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Labyrint, 2005. Pevná vazba s obálkou, stran 140, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav výborný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag: Franz Geržabeck [František Jeřábek] 1797, váz., [16]+500+[11] s., 2 tabule, 8° (12 x 20 cm)
Uspokojivý stav; desky jen mírně opotřebované, na přídeští je exlibris (počátek 20. století), jedna tabule chybí, 6 stran silněji ztmavlých (viz foto titulní strany), dva listy (s. 163-166) mají odstř
4 680Kč
Bez daně: 4 680Kč
Bez daně: 4 680Kč
Vydalo SNTL, Praha 1973. Celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, stran 127, rozměry: 28 x 21 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, stran 346 + obr. příloha. Rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce pomačkaná.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 14 x 20 cm.183 stran.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce vyšisovaný, přídeští zažloutlá.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
ROPID, 2021, brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 255
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celokožená vazba se stříbřením na hřbetu, 286 stran, rozměr: 10,5 x 15,5 cm.
Stav pěkný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Polokožená převazba - kniha je vložena do kartonového pouzdra. 202 stran. Rozměry: 19 x 24,5 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Poloplátěná dobová převazba, 8°, 320 stran. Dobrý stav (viz foto)!
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Díl I. vydal Rudolf Hudec, Praha. 1926. Díl II. nakl. Za svobodu, Praha 1926. Obě v Knihovně obrození jako její XXXVIII. svazek. Pevné vazby se zlacením, 319 + 320 stran, rozměry: 18 x 24 cm. Množství
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Tento 1. svazek obsahuje: Praha, jižní Čechy a jihozápad středních Čech. Původní celoplátěná vazba, ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 1089 až 1104 z 2008 (126 stránek)
Zákazníci sk



![Sto let staroměstského rynku a radnice [Praha - Staroměstské náměstí, Staroměstská radnice, plány na dostavbu a historie] Sto let staroměstského rynku a radnice [Praha - Staroměstské náměstí, Staroměstská radnice, plány na dostavbu a historie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/732389-sto-let-staromestskeho-ry-17344223721-1024x1024.jpg)
![Umělecké památky Prahy - Pražský hrad a Hradčany [tj. Praha a její architektura, sochařství, malba, kostely, sochy, domy; románské, gotické, renesanční, barokní; křesťanské umění, stavební dějiny, soupis památek, Nový Svět] Umělecké památky Prahy - Pražský hrad a Hradčany [tj. Praha a její architektura, sochařství, malba, kostely, sochy, domy; románské, gotické, renesanční, barokní; křesťanské umění, stavební dějiny, soupis památek, Nový Svět]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/452368-umelecke-pamatky-prahy-1--14471752591-1024x1024.jpg)

![Pražský vodovod [Historie a současnost, stavba a výhled, pražské vodárny, vodovody, vodárenství] Pražský vodovod [Historie a současnost, stavba a výhled, pražské vodárny, vodovody, vodárenství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/690857-prazsky-vodovod-historie--16844447391-1024x1024.jpg)



![O Praze mládí F.L.Věka (1757-1792) VAZBA KŮŽE - celokožená [Obsah: dějiny každodennosti města Prahy, stará Praha v době osvícenství; Vojtěch Kubašta ilustroval] O Praze mládí F.L.Věka (1757-1792) VAZBA KŮŽE - celokožená [Obsah: dějiny každodennosti města Prahy, stará Praha v době osvícenství; Vojtěch Kubašta ilustroval]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/558105-o-praze-mladi-f-l-veka-17-15652013601-1024x1024.jpg)
![Vzpomínka na Prahu [Obsah: město Praha, stavební dějiny a proměny města, architektura, umění] - vazba kůže - polokožená Vzpomínka na Prahu [Obsah: město Praha, stavební dějiny a proměny města, architektura, umění] - vazba kůže - polokožená](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/732644-vzpominka-na-prahu-stara--17346210401-1024x1024.jpg)


