PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 79 - včetně vyobrazení.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Převazba, stran 532, rozměry: 11,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu je nálepka. Vyřatený knihovní exemplář, lehce zažloutlé stránky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Práce 1995, s. 148
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
George D.W.Callwey Verlag, München 1935.
Velmi slušný stav, desky odřené a zašpiněné - skvrny (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
1948. Brožovaná, rozměry: 16 x 22 cm, 118 stran.
Stav dobrý, obálka i hřbet lehce odřené, ušpiněné a zažloutlé, hřbet potrhaný, stránky zažloutlé.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Brožovaná, 143 stran + 9 obrazových příloh, rozměr: 16,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Zlatoroh, sbírka ilustrovaných monografií, svazek třetí. Vydává Spolek výtvarných umělců MANES, Prah..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1986. Vydání první, 548 stran, 145 vyobrazení, 8 stran barevné obrazové přílohy. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřený přebal, na titulním listu je razítko.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Slovem doprovodil Zdeněk Witrh. Vydaly Müller a spol., Turnov 1944. Velké množství nádherných dřevor..
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Sdělovací technika, Praha 2006. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 198
Výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Měkká vazba s obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, stran 236 + obr. příloha.
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Státní grafická škola v Praze 1937
Rohy desek nepatrně otlačené, prasklá vazba mezi fotografiemi k látkám č. 16-17, jinak pěkný stav.
1 560Kč
Bez daně: 1 560Kč
Bez daně: 1 560Kč
... knihovna. Praha, 1948. Původní brož, 8°, 42 stran + obr. přílohy. Velmi dobrý stav (viz foto).
..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakl. Svět křídel, Cheb, 2003. Původní pevná vazba, 274 stran, první vydání, rozměr: 17 x 24 cm.
Pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Pražské nakladatelství 1948, s. 111.
V dobrém stavu, obálka je potrhaná.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Argo - Titanic, 2008. Původní brož, měkká vazba, rozměry: 13 x 23 cm, stran 245, vydání první.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zobrazeny položky 1025 až 1040 z 2008 (126 stránek)
Zákazníci sk





![Úřad generálních vikářů pražského arcibiskupa v době předhusitské [Ze správních dějin pražské arcidiecéze) (mj. i. generální vikář Jan Welflinův, pozdější Sv. Jan Nepomucký] Úřad generálních vikářů pražského arcibiskupa v době předhusitské [Ze správních dějin pražské arcidiecéze) (mj. i. generální vikář Jan Welflinův, pozdější Sv. Jan Nepomucký]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/724172-urad-generalnich-vikaru-p-17253893401-1024x1024.jpg)

![Italští umělci v Praze [renesance, manýrismus, baroko - sochaři, architekti, malíři; sochařství, architektura, malba - Praha] Italští umělci v Praze [renesance, manýrismus, baroko - sochaři, architekti, malíři; sochařství, architektura, malba - Praha]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/701723-italsti-umelci-v-praze-re-16990175431-1024x1024.jpg)






![Praha 3 - Urbanismus. Architektura Žižkov [průvodce po moderní architektuře Žižkova, domy, architekti, stavební dějiny, moderní stavby] Praha 3 - Urbanismus. Architektura Žižkov [průvodce po moderní architektuře Žižkova, domy, architekti, stavební dějiny, moderní stavby]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/675482-praha-3-urbanismus-archit-16661256151-1024x1024.jpg)