PRAGENSIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. U sv. Jindřich, Praha 1942. Původní brož, 8°, 28 stran, obr. přílohy. Dobrý stav (viz foto)!
..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, první vydání. Rozměry: 16 x 24 cm, 184 stran s ilustracemi v textu.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Jubilejní pamětní spis o činnosti Jednoty katolických tovaryšů v Praze. V. Kotrba, Praha 1902. Krásn..
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Praha, KPK 1993, s. 127.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Polokožená vazba - kniha je vložena do kartonového pouzdra, rozměry: 12 x 16 cm, 311 stran
Pěkný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Karlova Universita, Praha 1934.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná s obálkou, vydání první, 76 stran + 12 stran obr. příloh, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pevná vazba s obálkou, 384 stran. Praha, 2000.Velmi dobrý stav.
..
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Brožovaná, 80 stran, rozměry: 22 x 26 cm
Velmi dobrý stav, obálka je z boku lehce vyšisovaná a mírně otřepená.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
IMPRESO PLUS, Žďár nad Sázavou 1995. Původní brož; 20 x 20 cm; nestránkováno, cca 150 stran čb. fotografií.
Pěkný stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 23 cm, 272 + příloha.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydala Archivní správa ministerstva vnitra, Praha 1956. Řada Iventáře a katalogy, svazek 1. (Archiv ..
Dobrý stav (viz foto)!
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 15 cm, 51 + čb. fotografie.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: nakl. Ladislav Horáček-Paseka, Praha a Litomyšl 2004
260 stran textu
32 stran obrazový..
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Původní celoplátěná vazba se zlacením a originálním papírovým přebalem, 192 stran textu, 16 stran obr. přílohy, vydání první, rozměry: 17 x 25 cm.
Dobrý stav, přebal je lehce odřený a u hřbetu protržený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 17,5 cm, stran 47
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 209 až 224 z 2015 (126 stránek)
Zákazníci sk


![Co vyprávěly staré pražské domy [Obsah: stará Praha a její paláce, pověsti a příběhy z historie] Co vyprávěly staré pražské domy [Obsah: stará Praha a její paláce, pověsti a příběhy z historie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/706629-co-vypravely-stare-prazsk-17044560791-1024x1024.jpg)


![Praha temna (1719-1929) [Z obsahu: každodenní historie města, Praha, mj. řemesla, cizinci, události, jarmarky, život ve městě Praze v 18. století, baroko] - vazba kůže - polokožená Praha temna (1719-1929) [Z obsahu: každodenní historie města, Praha, mj. řemesla, cizinci, události, jarmarky, život ve městě Praze v 18. století, baroko] - vazba kůže - polokožená](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/763598-praha-temna-1719-1929-z-o-17744264131-1024x1024.jpg)

![Pražské zahrady a parky [Praha - Valdštejnská zahrada, Stromovka, Královská obora, Hvězda, Trojská zahrada, botanická z., zámky apod.] Pražské zahrady a parky [Praha - Valdštejnská zahrada, Stromovka, Královská obora, Hvězda, Trojská zahrada, botanická z., zámky apod.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_49166_1-1024x1024.jpg)
![Zprávy komise pro soupis stavebních uměleckých a historických památek sv. 6 (Praha, historie, mj. Jan Herain, Zvonice jižní věže týnské [Týnský chrám], Sloup Panny Marie na náměstí Hradčanském, Malostranské pobřeží a jeho upravení) Zprávy komise pro soupis stavebních uměleckých a historických památek sv. 6 (Praha, historie, mj. Jan Herain, Zvonice jižní věže týnské [Týnský chrám], Sloup Panny Marie na náměstí Hradčanském, Malostranské pobřeží a jeho upravení)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/729640-zpravy-komise-pro-soupis--17314857281-1024x1024.jpg)


![Archiv pražské metropolitní kapituly. Díl 1. Katalog listin a listů z doby předhusitské (1419) (edice: Inventáře a katalogy) [listiny, regesta, pomocné vědy historické] Archiv pražské metropolitní kapituly. Díl 1. Katalog listin a listů z doby předhusitské (1419) (edice: Inventáře a katalogy) [listiny, regesta, pomocné vědy historické]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_182345_1-1024x1024.jpg)

![Neznámá Praha II. (historie, mj. Srdce Prahy, Tepny, Nejstarší pražské lékárny, Město mrtvých [hřbitov], Prajzi jdou!, Od vody) Neznámá Praha II. (historie, mj. Srdce Prahy, Tepny, Nejstarší pražské lékárny, Město mrtvých [hřbitov], Prajzi jdou!, Od vody)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-02-26-12-29-19-01-1024x1024.jpg)

