PRAGENSIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Poklady pražských cechů (Acta musei Pragensis 84) - Praha, pražské cechy
Jan Diviš
Brožovaná s obálkou, 83 stran - vyobrazení v textu. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý, po celé knize jsou v dolním rohu skvrnky - nezasahují do textu - vše suché a čitelné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Paměti hlavního kostela farního, fary a školy sv. Jindřicha a sv. Kunhuty (Praha, Nové Město, historie)
Karel Navrátil
Paměti hlavního kostela farního, fary a školy sv. Jindřicha a sv. Kunhuty v Novém Městě pražském. Ná..
 
599Kč
Bez daně: 599Kč
Praha přírodovědecká, lékařská a technická
Pevná vazba, rozměry: 11,5 x 17 cm, stran 157.
Stav dobrý, desky jsou lehce odřené, hřbet potrhaný, první strana je vytržená a chybí. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Jak život Prahou šel 1576-1830 [Obsahuje: každodenní historie města, Praha, události, katastrofy, požáry, život ve městě Praze v 17. a 18. století, baroko, každodennost] ilustroval Vojtěch Kubašta
Antonín Novotný
Poloplátěná vazba, 217 stran, rozměry: 11,5 x 16 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, podpis původního majitele.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zmizelá Praha 5 - Opevnění, Vltava a ztráty na památkách 1945 (edice: Umělecké památky, sv. 16) (studie, mj. Újezdská brána, Žitná brána, Strahovská brána; fotografie Fr. Fridrich, Josef Sudek)
Zdeněk Wirth
Nakl. Václav Poláček, Praha 1948. 1. vyd. Poloplátěná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, 165 stran vč. fotopříloh.
Velmi dobrý stav. Obálka je lehce ušpiněná.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha světová 2017 aneb Devět rozhovorů o historickém centru hlavního města
Václav Ledvinka, Jiří T. Kotalík, Jaroslav Podliska, Pavel
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 22,5 x 23 cm, stran 179 - množství vyobrazení
Velmi dobrý stav, strana 41 je částečně natržena - text nechybí
249Kč
Bez daně: 249Kč
Pražský sborník historický XXI. (Operace Out Distance, Pražské mosty, Archeologický výzkum v Praze v letech 1983-1986, Praha 2 - historie a dnešek)
kolektiv autorů
Nakl. Panorama, Praha 1988. Původní celoplátěná vazba s originálním papírovým přebalem, ten lehce od..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kniha o Praze (Pražský almanach) V.
Artuš Rektorys (red.)
Celoplátěná vazba se zlacením a obálkou, rozměry: 13,5 x 19,5 cm, 200 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha královská. Letem dějinami Prahy
J. Dědek
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky. Rozměry: 12 x 17 cm, 49 stran.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a ušpiněná.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Průvodce po Praze (Praha) + rozkládací plán Prahy
Jan Emler
Brožovaná - sešitá sponkami, rozměry:12,5 x 17,5 cm, stran 152.
Velmi dobrý stav, rozkl. plán je lepený
600Kč
Bez daně: 600Kč
Příspěvky k dějinám Univerzity Karlovy (Acta Universitatis Carolinae 1984)
kolektiv autorů
Brožovaná s původní obálkou, vydání první, stran 102, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je u hřbetu lehce vyšisovaná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021