SBĚRATELSTVÍ

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kerčské vázy
Jiří M. Boháč
Nakladatelství ČSAV, Praha 1958. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 174 stran textu a 62 obrazových příloh.
Přebal mírně zašpiněný a po okrajích otřepený. Dobrý stav (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Organizace, pečeti a insignie olomoucké univerzity v letech 1573/1973 (Univerzita Palackého Olomouc, pečetě, historie)
Fr. Šantavý, E. Hošek
Organizace, pečeti a insignie olomoucké univerzity v letech 1573/1973. Univerzita Palackého, Olomouc..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Poštová známka a Slovensko (Poštovní známky, filatelie, emise 1993-1998)
František Martinka a kol.
Slovenské pedagogické nakl. Bratislava 1998. První vydání. Pevná vazba, 325 stran, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Spass am Sammeln - altes Thüringer Porzellan
M.Wendl
Greifenverlag zu Rudolfstadt, 1984.
Velmi dobrý stav, nepatrně natržený přebal.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Marginálie 1966
Složky jsou volně vložené do obálky, stran60, rozměry: 16 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je v horní části natržená a pomačkaná. Prvních 12 stran je v horní části také pomačkaných a natržených.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mladý filatelista (poštovní známky)
Zikmund Reach
Pevná vazba, stran 135 se 40 obrázky dle fotografií v textu, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav dobrý, desky jsou lehce vyšisované, hřbet je vyšisovaný a v dolní části natržený. Stránky jsou lehce zažloutlé.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Orden und Auszeichnungen  (Řády a medaile)
V.Měřička
Vydala ARTIA, Praha 1969.
Uvnitř dobrý stav, přebal odřený a natržený.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Berlínský porcelán, jeho vývoj od 18. do 20.století
Brožovaná - obálka chybí, rozměry: 17 x 24 cm, cca 46 stran textová část + obr. příloha 37 stran.
Velmi dobrý stav, obálka chybí.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Soupis vedut vzniklých do roku 1850, II/3 stará grafika veduty
M. Wanner, J. Hora
Odbor archivní správy Ministerstva vnitra, Praha 2003.
Dobrý stav (viz foto).
400Kč
Bez daně: 400Kč
Numismatické listy, ročník XXX./1975, číslo 1-2
Lubomír Nemeškal (red.)
Sešit, stran 32, rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Listy Genealogické a heraldické společnosti v Praze, číslo 25/1973
J. Sedlák (red.)
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm. Stran 22.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Tajemství chrámových pokladů
Anna Bauerová, Jaroslav Bauer
Vydala nakladatelství Papyrus, Vimperk + Jeva, Rudná u Prahy, 1993. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 233 stran, vydání první.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sborník Jednoty starých českých rodů v Praze, ročník X./1939, sešit 2
J. V. Matina (red.)
Vydal spolek Jednota starých českých rodů v Praze, 1939. Sešit. Strany 23-54, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Československá filatelie, kompl. VI. roč., časopis
Orbis, Praha 1950-51.
Poškozené desky na horní straně od polití, jinak uvnitř slušný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021