SBĚRATELSTVÍ

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hodiny a hodinky
Emanuel Poche, Libuše Urešová
Nakl. Panorama, Praha 1987. Vydání první, 192 stran, 89 barevných a 13 čb. reprodukcí, 12 kreseb Martina Pocheho. Původní celoplátěná vazba se zlacením a s obálkou, rozměry: 21 x 26 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Časopis Společnosti přátel starožitností českých v Praze, ročník XI./ 1903
J. V. Šimák
Převazba, stran 183. Rozměry: 16,5 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý. Na několika prvních i posledních stránkách jsou na okraji skvrnky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Časopis Společnosti přátel starožitností, ročník LIX./ 1951 a  LX./1952
Josef Pelikán
Převazba, stran 260 a 244 Rozměry: 18 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý. Lehce vyšisovaná část desek
299Kč
Bez daně: 299Kč
Dějiny peněz na Moravě (edice: Studia numismatica et medailistica, sv. 3) [numismatika, mince, Morava, pomocné vědy historické, mj. Keltové, Římská říše, Byzanc, Velká Morava, brakteát, groš]
Jiří Sejbal
Blok, Brno 1979. Studia numismatica et medailistica, svazek III. Původní celoplátěná vazba s přebale..
Velmi dobrý stav (viz foto)!
600Kč
Bez daně: 600Kč
Staropražské sluneční hodiny
Bedřich Polák
Academia, Praha 1986. Původní brož, 8°, 75 stran s obrazovou přílohou
Dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Členské informace 2/2001. Česká numismatická společnost (Numismatika, aukční katalog, mj. Emma Regina - tajemná kněžna a její vzácná mince, Kdo je kdo na afrických bankovkách)
kolektiv autorů
Česká numismatická společnost - Členské informace, 2/2001. Aukční katalog k 24. (91.) aukci (8. září..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Členské informace 3/2001. Česká numismatická společnost (Numismatika, aukční katalog, mj. Krádež minci v Západočeském muzeu v Plzni, Zajímavá vymyšlená mince 2- groš)
kolektiv autorů
Česká numismatická společnost - Členské informace, 3/2001. Aukční katalog k 25. (92.) aukci (15. pro..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Encyklopedie vojenských zbraní [střelné zbraně: pušky, samopaly, kulomety]
A. E. Hartink
Rebo, Praha 2002. Dotisk prvního vydání. Původní pevná vazba s přebalem, 319 stran. Pěkný stav (viz ..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Členské informace 3/98. Česká numismatická společnost (Numismatika, aukční katalog, mj. Tzv. Paprsková koruna na římských mincích)
kolektiv autorů
Česká numismatická společnost, pobočka Praha - Členské informace, 3/98. Aukční katalog 16. (83.) auk..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Členské informace 3/99. Česká numismatická společnost (Numismatika, aukční katalog, mj. Nové padělky keltských mincí a českých denárů[keltové])
kolektiv autorů
Česká numismatická společnost, pobočka Praha - Členské informace, 3/99. Aukční katalog 19. (86.) auk..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Receptář modeláře (Knižnice Svazarmu, svazek 41.)
Vladimír Procházka
Naše vojsko, Praha 1968. Původní brož, 8°, 237 stran. Lehce zašpiněno a odřeno, dobrý stav (viz foto..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Heraldika [znaky, erby, měst, šlechtických rodů, cechů, církve, teorie i znaková praxe, heraldické figury apod]
Zdeněk M. Zenger
Vydal Vojenský historický ústav, Praha 1971. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, ten u..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kouzlo keramiky a porcelánu [Obsah: starožitnosti, porcelán, keramika, sběratelství, výroba, výrobci, značky, průmysl]
Alena Braunová
2.rozšířené vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 456 stran s fotopřílohami.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021