HISTORIE

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Afghánistán Stručná historie států  (autor Jan Marek )
Jan Marek
Vyd. Libri, Praha 2003, brožovaná, formát A5, 123 stran.
Výborný stav, nová kniha.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Blahoslavená Zdislava z Lemberka
Zdeněk Kalista
Zvon, Praha 1991. Původní brož, rozměry: 13 x 20 cm, 341 stran + obrazová příloha.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pyramida - Za hranicemi představivosti (egyptologie, starověký Egypt) Uvnitř Velké pyramidy v Gíze
K.Jackson * J.Stamp
...Uvnitř Velké pyramidy v Gíze. Vydala Euromedia Group-Knižní klub, Praha 2003. Edice Universum. Ch..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Řecko - Stručná historie států
Růžena Dostálová, Pavel Oliva a Vladimír Vavřínek
Libri, Praha 2002, 146 stran, brožovaná, formát 8°
Výborný stav, nová kniha.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Pákistán - Stručná historie států
Jan Marek
Libri Praha 2002
Nová kniha
160Kč
Bez daně: 160Kč
Taiwan - Stručná historie států--Tchaj-van
Vladimír Liščák
Libri Praha 2003
Nová kniha
110Kč
Bez daně: 110Kč
Morava   Stručná historie států
František Čapka
Vyd. Libri, Praha 2003. Vázaná, 159 stran, 8°, výborný stav
nová kniha.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Brazílie - Stručná historie států
Jan Klíma
Libri Praha 2003
Nová kniha
180Kč
Bez daně: 180Kč
Pohřební výbava českého krále Rudolfa (Rudolf I. Habsburský, Habsburkové, výstavní katalog)
Nejstarší Habsburkové na Pražském hradě. U příležitosti výstavy - Starý královský palác - Pražský hr..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Doba bělohorská a Albrecht z Valdštejna [Valdštejn a Bílá hora] Sborník osmi statí (Hýsek, Martínek, Odložilík, Prokeš, Roubík, Stloukal, Wirth).
kolektiv autorů
Nákladem Výboru výstavby "Albrecht z Valdštejna a doba bělohorská", Praha 1934. Uspořádal Jaroslav P..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bedřich Engels (edice: Průkopníci socialismu) (biografie, politika, filozofie, socialismus)
F. J. Chaloupecký
Řada Průkopníci socialismu. Praha, 1920. Původní brož, 8°, 31 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)! ..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha v kleštích (Rozmluvy) (komunismus, politická perzekuce, exilové vydání!)
Václav Šikl
Rozmluvy, Purley 1989. Exilové vydání. Původní brož, 163 stran, malá 8°. Velmi dobrý stav (viz foto)..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kniha o rytířích
Stanislav Hošťálek
Půdorys, Praha 2002. Původní vazba, 8°, 143 stran. Pěkný stav (viz foto). Z důvodu toho, že v dne..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Průvodce Prahou + skládací mapa (Praha, doprava, architektura, sport, lázně a plovárny, divadla, musea; inzerce Saponia [mýdlo])
Nákladem vlastním vydala Saponia, Praha 1938.Původní brož, obálka lehce odřena, rozměr 11x17 cm, 24 ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021