HISTORIE

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Svatý Václav v románském světě
Karel Titz
Dvě studie Svatováclavské (I. Italské oratorio o sv. Václavu. II. Jméno Václav v románských zemích E..
Velmi slušný stav, lehce odřené a zažloutlé desky a hřbet, nerozřezáno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Na stopě neznámému
Alain Corbin
Argo, Praha 2006. Edice Každodenní život. Původní vazba s přebalem, 8°, 243 stran.
stav výborný
200Kč
Bez daně: 200Kč
Tajemství dávných časů (dějepis, společenské hry, zeměpis)
Tomáš Houška
Nakl. Tomáš Houška, Praha 1994. 1. vydání. Původní pevná vazba, lehce odřená, očteno, 96 stran, rozm..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Římské dějiny III.; Právo bolesti;  Ochrana a boj proti tuberkulose jako nemoci lidové; Vývoj hospodářského života; Příručka správné mateřštiny; Železo, jeho výroba a zušlechťování
Frant. Hýbl * L. Jeništa * Ivan Honl
...boj proti tuberkulose jako nemoci lidové * Vývoj hospodářského života, napsal Č. Vrabec * Příručk..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Obecné dějiny hanebnosti
Jorge Luis Borges
Svérázná sbírka krátkých textů Obecné dějiny hanebnosti z roku 1935 přináší záznamy "z dějin" mravně..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Železný kříž. Vzestup a pád německé válečné mašinérie 1918-1945 [Nacistické Německo a jeho armáda, Hitler, válečné operace, druhá světová válka atd.]
John Mosier
Podtitul: vzestup a pád německé válečné mašinérie 1918-1945 Vesměs opravdu neotřelé úvahy o německé ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Klasicismus - empir - biedermeier
Brno 1983. Původní brož, 8°, 149 stran s obr. přílohami.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Velký dějepisec z malého biskupství (Josef Malý, biografie, farář - Morašice, Svitavy)
Bohumil Černík
Bez nakl. údajů a datace. Původní brož, 8°, 100 stran. Dobrý stav (viz foto)! ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Idea světové republikánské konfederace (Bratislava hlavní město světa, světová politika, mezinárodní vztahy)
Josef Knihař
Bratislava, hlavní město světa. Program. Nákladem vlastním, Bratislava 1937. Knihovna Světové svobod..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Předhusitské Čechy 1310-1419 (Český stát pod vládou Lucemburků, Lucemburkové, Karel IV., české dějiny - středověk)
Zdeněk Fiala
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1968. Český stát pod vládou Lucemburků 1310-1419. Vydání 1. Str..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Češi v dějinách nové doby 1848-1939 [moderní české dějiny, politika, historie; národní obrození, česká otázka, čeští Němci, první republika, nacionalismus ad.]
Podiven
Vydalo nakladatelství Academia, Praha 2003. Vydání druhé. 690 stran. Původní pevná vazba s přebalem.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Staré královéhradecké tisky [soupis starých tisků vydaných ve městě Hradec Králové]
Josef Johanides
Kruh, Hradec Králové 1973. Původní brož, 8°, 355 stran.
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021