LADISLAV SUTNAR
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Celoplátěná nakladatelská vazba s vevázanou přední stranou obálky před zadním přídeštím. Praha, Druž..
Vazba nepatrně ušpiněna. Horní hrana kapitálku mírně naražena. V textu místy podtrháno obyčejnou tužkou. Přesto velmi pěkný stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydalo: nakl. Družstevní práce, Praha 1937
Velmi slušný stav, otřepené okraje přebalu
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakladatelská brož. Vydavatelstvo Družstevní práce, Praha, 1938, 483 S., 3. vydání, malá-8°, edice Živé knihy A, řídí M. Novotný, sv. 64. Překlad F. Vavřín. Frontispis Ot. Mrkvička, obálka L. Sutnar.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14,5 x 19,5 cm, 129 stran. Druhé vyd.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Nakladatelská brož. Praha Státní nakladatelství, 1934, nestránkováno, menší-8°. Upravil L. Sutnar.&n..
Obálka mírně odřena; pravý horní roh obálky nalomen. Přesto velmi pěkný stav.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Družstevní práce, Praha 1937. Slunovrat, sv. XXII. Úprava Ladislav Sutnar! Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 69 stran.
Přebal nepatrně odřený a ve hřbetě natržený, volné stránky. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakladatelská brož. Praha, Hudební Matice Umělecké Besedy, 1933, 285 S., 8°. Obálka L. Sutnar. ..
Obálka na vícekrát potrhána. Vlastnický podpis na předsádce. Přesto velmi pěkný stav.
3 500Kč
Bez daně: 3 500Kč
Bez daně: 3 500Kč
Pevná vazba, obálka je vevázána, třetí vydání, stran 371. Rozměry: 13,5 x 18,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je vevázána.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Původní kroužková vazba. Praha, Družstevní práce, 1937, 8°. 18 barevných a 9 černých obrázků. Vybral a úvodní slovo napsal Václav Vilém Štech. Upravil Ladislav Sutnar. Přední strana kalendáře odtržena
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Pevná vazba - původní obálka je vevázána, 130 stran, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Praha, Družstevní práce 1938, s. 483.
Volný hřbet, v dolní části polito (patrné světlé vodní skvrny), obálka lehce odřená, ve hřbetu výrazněji potrhaná. Pouze slušný stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, druhé vydání, 204 stran. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná, natržená a mírně odřená.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Sborník na počest šedesátin Josefa Suka (1874-1935).
Obsahuje mimo jiné texty Josefa Suka: Děkovná ..
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Měkká vazba, 328 stran s obr. přílohami. Rozměry: 12 x 18,5 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a v horní části u hřbetu natržená. Hřbet jev dolní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
X. svazek edice Osnovy a praxe (zaměřené na pedagogickou literaturu).
Moderní jednobarevná obálka..
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná s původní obálkou, 231 stran, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav horší, obálka je lehce ušpiněná a mírně otřepená, spodní roh obálky je přehnutý. Hřbet je potrhaný se ztrátou. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části, jinak je uvnitř stav velmi do
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk

![Vybrané listy Antonína Slavíčka (edice: Svět. Nová řada, sv. 4) [Antonín Slavíček, malířství, korespondence - Miloš Jiránek, Karel V. Rais, Jaroslav Goll, Jan Herben; graf. úprava Ladislav Sutnar] Vybrané listy Antonína Slavíčka (edice: Svět. Nová řada, sv. 4) [Antonín Slavíček, malířství, korespondence - Miloš Jiránek, Karel V. Rais, Jaroslav Goll, Jan Herben; graf. úprava Ladislav Sutnar]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_153098_1-1024x1024.jpg)
![Zahradník paní Pompadourové (edice: Živé knihy, sv. 145) [historický román; graf. úprava Ladislav Sutnar; vazba Emanuel Frinta] Zahradník paní Pompadourové (edice: Živé knihy, sv. 145) [historický román; graf. úprava Ladislav Sutnar; vazba Emanuel Frinta]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-11-10-15-11-18-01-1024x1024.jpg)




![Život a dílo Antonína Dvořáka - 4. část (Antonín Dvořák, biografie, hudební skladatel, opera; obálka Ladislav Sutnar] Život a dílo Antonína Dvořáka - 4. část (Antonín Dvořák, biografie, hudební skladatel, opera; obálka Ladislav Sutnar]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_153780_1-1024x1024.jpg)



![Spor o seržanta Gríšu (edice: Živé knihy, sv. 64) [válečný román; frontispis Otakar Mrkvička; graf. úprava a obálka Ladislav Sutnar] Spor o seržanta Gríšu (edice: Živé knihy, sv. 64) [válečný román; frontispis Otakar Mrkvička; graf. úprava a obálka Ladislav Sutnar]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_195946_1-1024x1024.jpg)




