LADISLAV SUTNAR
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakladatelská brož. Vydalo nakladatelství B. M. Klika, Naučné spisy G. B. Shawa I., Praha, 1929, 356..
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
10. vydání. Celoplátěná nakladatelská vazba v úpravě L. Sutnara. Vydala Hudební Matice Umělecké Bese..
Vazba nepatrně skvrnitá; místy i stránky. Jinak velmi pěkný stav.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Nakladatelská brož. Praha, Státní nakladatelství, 1935, 54 S., 8°. Obálku navrhl L. Sutnar.
..
Obě strany obálky odtrženy, mírně ušpiněny a potrhány. Vlastnická signatura na předsádce. Uvnitř čisté. Přesto pěkný stav
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydala: Družstevní práce, Praha 1936
Velmi slušný stav, potrhaný přebal.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba s původní obálkou. Praha, Družstevní práce, 1938, 411 S., menší-8°, edice Svět, No..
Obálka mírně ušpiněna a na hranách nepatrně potrhána. Přesto téměř intaktní stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Praha, nakl. Družstevvní práce 1937, s. 173.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Poloplátěná nakladatelská vazba. Praha, Československá grafická Unie, 1936, 148 S., 8°, edice Nové o..
Vazba mírně odřena a rozvolněna. Přesto pěkný stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Vydalo: nakl. Družstevní práce, Praha 1942
Slušný stav, poškozený přebal, roztržený, uvnitř dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakladatelská brož. Praha, Družstevní práce, 1937, 61 S., menší-8°, edice Živé knihy B, sv. XXXIII, ..
Obálka mírně ušpiněna. Podpis předchozího majitele na patitulu. Původní složky nerozřezány. Přesto skoro intaktní stav.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Brožovaná s původní obálkou, 231 stran, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně otřepená, složky jsou uvolněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celoplátěná nakladatelská vazba s obálkou. Praha, Družstevní práce, 599 S., 666 S., 1936, menší-8°, ..
Obálky na hranách mírně potrhány. Jinak téměř intaktní stav.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Družstevní práce, Praha 1937. Slunovrat, sv. XXII. Úprava Ladislav Sutnar! Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 69 stran.
Přebal nepatrně odřený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakladatelská brož. Praha, Hudební Matice Umělecké Besedy, 1930, 315 S., 8°. Obálka L. Sutnar. ..
Obálka na hranách a hřbetu mírně potrhána. Vlastnický podpis na předsádce. Přesto velmi pěkný stav.
3 500Kč
Bez daně: 3 500Kč
Bez daně: 3 500Kč
Brožovaná - obálka repasovaná, stran 203, rozměry: 14,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená, spodní roh je přehnutý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Kniha uměleckých reprodukcí, uvnitř je 10 celostranových litografických reprodukcí děl Honoré Daumie..
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Převazba, rozměry: 243 x 33,5 cm, cca 40 stran.
Velmi dobrý stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Zákazníci sk

![Průvodce inteligentní ženy po socialismu a kapitalismu [socialismus, kapitalismus; graf. úprava a obálka Ladislav Sutnar] Průvodce inteligentní ženy po socialismu a kapitalismu [socialismus, kapitalismus; graf. úprava a obálka Ladislav Sutnar]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_151456_1-1024x1024.jpg)
![Dalibor [Bedřich Smetana - opera; typografická úprava Ladislav Sutnar; obálka Jaroslav Šváb] Dalibor [Bedřich Smetana - opera; typografická úprava Ladislav Sutnar; obálka Jaroslav Šváb]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_151805_1-1024x1024.jpg)

![Velká krise (edice: Svět, Nová řada XXV.) [ekonomika, politologie; graf. úprava a obálka Ladislav Sutnar] Velká krise (edice: Svět, Nová řada XXV.) [ekonomika, politologie; graf. úprava a obálka Ladislav Sutnar]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_152764_1-1024x1024.jpg)
![Gita na vsi (edice: Do života, sv. XVIII.) [dětská literatura, graf. úprava Ladislav Sutnar] Gita na vsi (edice: Do života, sv. XVIII.) [dětská literatura, graf. úprava Ladislav Sutnar]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-07-16-11-11-29-01-1024x1024.jpg)
![Údolí myšího řevu (edice: Nové obzory, sv. 18) [beletrie pro mládež; ilustrace K. T. Neumann; graf. úprava Ladislav Sutnar] Údolí myšího řevu (edice: Nové obzory, sv. 18) [beletrie pro mládež; ilustrace K. T. Neumann; graf. úprava Ladislav Sutnar]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_153099_1-1024x1024.jpg)

![Ráj srdce. Hříčka o třech dějstvích (edice: Živé knihy. B, sv. XXXIII) [drama; obálka a graf. úprava Ladislav Sutnar] Ráj srdce. Hříčka o třech dějstvích (edice: Živé knihy. B, sv. XXXIII) [drama; obálka a graf. úprava Ladislav Sutnar]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_153140_1-1024x1024.jpg)

![Do třetího a čtvrtého pokolení, 2 svazky (edice: Živé knihy A, sv. 138. & 139) [románová kronika, Slovácko; obálka a graf. úprava Ladislav Sutnar] Do třetího a čtvrtého pokolení, 2 svazky (edice: Živé knihy A, sv. 138. & 139) [románová kronika, Slovácko; obálka a graf. úprava Ladislav Sutnar]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_153446_1-1024x1024.jpg)

![Život a dílo Antonína Dvořáka - 3. část (Antonín Dvořák, biografie, hudební skladatel, opera; obálka Ladislav Sutnar] Život a dílo Antonína Dvořáka - 3. část (Antonín Dvořák, biografie, hudební skladatel, opera; obálka Ladislav Sutnar]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_153783_1-1024x1024.jpg)


