NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vyd. Pavel Prokop, 1936. Nakladatelská celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 6 původních obálek vevázáno, celkem 529 stran + rejstřík.
Přebal v nedobrém stavu (viz foto) - odřený a podlepený neprůhlednou papírovou lepenkou, uvnitř pěkný stav!
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Regensburg: J. Habbel 1911, váz., 638 s., 8° (15 x 22,5 cm)
Desky opotřebované, plátno s menšími natrženími, ořízky zažloutlé až tmavé, vazba mírně uvolněná; dobrý stav.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Pevná vazba, stran 280, rozměry: 13 x 20 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba se zlacením, stran 69, rozměry: 10,5 x 14,5 cm.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydal Spolek českých bibliofilů jako I. svazek edice Milé knížky v nakl. Čs. spisovatel, Praha 1950. Volné archy v původní obálce, 8°, 56 stran. Sáňka 5591.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Jan Fromek, 1927 jako 34. svazek edice Odeon. Původní brož, 8°, 187 stran.
Obálka lehce potrhaná na okrajích a ve hřbetu, volný hřbet. Část knižního bloku je odtržena od zbytku knihu. Slušný stav (viz foto)!
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Vydal Otto Girgal, Praha 1928. Původní brož, 8°, 105 stran.
V textu místy podtržení hnědou a modrou pastelkou, obálka nepatrně zašpiněná (viz foto).
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Vydalo nakladatelství JOTA, Brno 2016. Vydání první, stran 287. Původní pevná vazba s přebalem.
Přebal natržený. Stav jinak pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Levné knihy KMa, Praha 2000. Stran 188. Původní brož, měkká vazba.
Mírně očteno. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2008. Vydání první, stran 224. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stará pohlednice, prošlá, se zn., malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutí..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Stará pohlednice, prošlá, se zn., malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutí..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Stará pohlednice, prošlá, se zn., malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutí..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Stará pohlednice, prošlá, se zn., malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutí..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stará pohlednice, prošlá, se zn., malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutí..
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Stará pohlednice, prošlá, se zn., malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutí..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zobrazeny položky 109121 až 109136 z 116908 (7307 stránek)
Zákazníci sk


![Lehrbuch der Elektro-Homöopathie ["Učebnice homeopatie"] Lehrbuch der Elektro-Homöopathie ["Učebnice homeopatie"]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/596222-lehrbuch-der-elektro-homo-16200247521-1024x1024.jpg)













