NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Italie v 10. roce fašismu (Protektorát, propaganda)
Viktor Mussik
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm, stran 56
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Podílní knížka Občanské záložny v Nymburce (Nymburk)
Pevná vazba, rozměry: 11 x 19 cm, stran 14
Stav velmi dobrý, vyplněno jméno pův. majitele a částečně první dvě strany, zadní desky ušpiněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vkladní knížka Okresní záložny hospodářské v Nových Benátkách (Benátky nad Jizerou)
Pevná vazba, rozměry: 11 x 17 cm, stran 18
Stav velmi dobrý, vyplněno jméno pův. majitele i téměř celá knížka
90Kč
Bez daně: 90Kč
Volné manželství (Knihovna Rozhledů)
Jacques Mesnil
Brožovaná, rozměry: 13 x 18 cm, 48 stran.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
The Bat-Poet (Netopýří básník, dětská literatura; ilustrace Maurice Sendak)
Randall Jarrell
HarperCollins Publishers 1996, s. 42.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tam kde žijí divočiny (Pohádka, příběh)
Maurice Sendak
Praha, Hynek1994, s.[36].
V dobrém stavu. Vazba je lehce povolená. Hřbet je mírně natržený.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Člověk a doba moderní. Fragmentární kapitoly (Moderní bibliotéka) (člověk a společnost, mj. Povaha moderní doby, Několik proposic)
Frant. K. Bakule
Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, 117 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka, horní roh je mírně přehnutý, nerozřezáno
99Kč
Bez daně: 99Kč
A nechoď ještě spat
V. Bláha
Nakladatelství R. A. Dvorský, Praha.
Dobrý stav - okraje otřepené, hřbet natržený, hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Slohy stavební
Antonín Cechner
Třetí přepracované a doplněné vydání. Pevná vazba, rozměry: 18,5 x 26,5 cm. 254 stran, 270 vyobrazení
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněné desky a hřbet
199Kč
Bez daně: 199Kč
Museum biblických starožitností
Jaroslav V. Sedláček
Brožovaná, rozměry: 16,5 x 24 cm, 118 stran.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka, nerozřezáno
299Kč
Bez daně: 299Kč
USA dnes (protektorát, propaganda)
Brožovaná - sešitá sponkami, rozměry: 15,x 21 cm, 115 stran.
Stav velmi dobrý, hřbet je v horní i dolní části mírně natržený
450Kč
Bez daně: 450Kč
Jak se píše filmové libreto
Karel Lamač
Převazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 15,5 x 22 cm, 31 stran.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Jihočeský sborník historický, ročník XXIX./1960
kolektiv autorů
Převazba, stran celkem 160, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář, na zadní části obálky je nálepka, uvnitř razítka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Mimy. Křížová výprava dětí (Moderní bibliotéka)
Marcel Schwob
Fr. Adámek, Královské Vinohrady 1907. Moderní bibliotéka, ročník V., kniha VI. Brožovaná, rozměry: 13 x 17,5 cm, stran 96
Velmi dobrý stav, obálka je otřepená a ušpiněná
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021