NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Berlin, Akademie Verlag 1974, s. 478.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Berlin, Akademie Verlag 1980, s. 491.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Oxford University Press 1988, s. 778.
V dobrém stavu. Obálka je lehce odřená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakladatel Jar. Stožický, Praha 1940.
Velmi dobrý stav - trochu ušpiněné.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Cleveland: William Ganson Rose 1926. Pův. brožovaná vazba s titulem na přední desce, obrázkem na deskách a věnováním, 39 stran s četnými částečně barevnými obr., 8° (12 x 19 cm)
desky a předsádka zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Paris: Éditions Montaigne 1926. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce, IX+254 stran, 8° (12 x 19 cm)
hřbet natržený, hrany desek lehce odřené, bez ořízky, jen drobné poznámky tužkou, jinak uvnitř v dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Leipzig: Insel-Verlag 1940. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 49 stran psaných frakturou, 8° (12 x 18,5 cm)
desky a hrany desek odřené, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: Insel-Verlag, rok vydání neuveden. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 32 stran, 8° (12 X 18,5 cm)
hřbet lehce odřený, zrezivělé svorky, jinak v dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: Karl Baedeker, Publisher 1930. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, zdobenou ořízkou a pův. obálkou, lxxx+552 stran s četnými barevnými, částečně složenými mapami,
zadní deska zašpiněná, obálka natržená a zašpiněná, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Nakladatelství R. A. Dvorský, Praha.
Velmi dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
New York, Dover Publications 1991, s. 116.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Penguin Books 1994, s. 447.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1986. Původní brožovaný časopis, 79 stran.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Penguin Books 1990, s. 369.
Velmi dobrý stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Sešit, rozměry: 24 x 29,5 cm, stran 72.
Stav velmi dobrý, obálka i hřbet jsou lehce odřené-
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vyd. Hatje Stuttgart, 1991. Kniha vydána při příležitosti stejnojmenné výstavy v Düsseldorfu.
Stav velmi dobrý.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Zákazníci sk





![T. F. Šimon, Painter-Etcher [malířství] T. F. Šimon, Painter-Etcher [malířství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/769529-t-f-simon-painter-etcher--17811750751-1024x1024.jpg)
![L´Homme après la Mort [= Les Cahiers Contemporains] [život po smrti] L´Homme après la Mort [= Les Cahiers Contemporains] [život po smrti]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/769528-l-homme-apres-la-mort-les-17811746631-1024x1024.jpg)
![Der Petersiliengarten. Ein Märchen [= Insel-Bücherei Nr. 510] [pohádka] Der Petersiliengarten. Ein Märchen [= Insel-Bücherei Nr. 510] [pohádka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/769526-der-petersiliengarten-ein-17811738431-1024x1024.jpg)
![Der Tor und der Tod [= Insel-Bücherei Nr. 280] [drama ve verších] Der Tor und der Tod [= Insel-Bücherei Nr. 280] [drama ve verších]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/769527-der-tor-und-der-tod-insel-17811742381-1024x1024.jpg)
![Baedeker´s Southern Italy and Sicily with Excursions to Sardinia, Malta, Tripoli, and Corfu. Handbook for Travellers [průvodce, Itálie] Baedeker´s Southern Italy and Sicily with Excursions to Sardinia, Malta, Tripoli, and Corfu. Handbook for Travellers [průvodce, Itálie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/769525-baedeker-s-southern-italy-17811735211-1024x1024.jpg)





