NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Gotha: Justus Perthes 1913. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 80 stran textu + 24 barevných map, 12° (10 x 17 cm)
desky lehce odřené, uvolněná vazba, jinak v použitelném stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prag: Verlag von Alois Hynek 1891. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 160 stran psaných frakturou s četnými černobílými obr., 12° (10 x 14,5 cm)
známky opotřebení odpovídající stáří, desky oddřené, listy zahnědlé, drobné poznámky tužkou, jinak v uspokojivém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Praha: Centrum pro média a demokracii - Dagmar Hochová 2008.
Velmi dobrý stav. Klopa zadních desek dole v rohu lehce ohnutá, okraje stránek nepatrně zažloutlé, jinak v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Jena: Justus Perthes 1940. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 111 stran textu + 44 barevných map, 12° (11 x 17 cm)
desky jen lehce zašpiněné a odřené, uvolněná vazba, jinak v použitelném stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Jena: Gustav Fischer 1914. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, barevnou horní ořízkou a zdobenou předsádkou, 222 stran s četnými černobílými obr., 8° (11 x 19,5 cm)
knihov. exemplář, desky odřené, drobné poznámky tužkou, jinak uvnitř v dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Grätz: Verlag Joh. Andreas Kienreich 1834. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 434 stran psaných frakturou, 8° (11 x 18 cm)
známky opotřebení odpovídající stáří, desky odřené, na listech hnědé skvrnky, poznámka perem na předsádce, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná - sešitá sponkami, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 67 - včetně vyobrazení
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Nakladatelství R. A. Dvorský, Praha.
Velmi dobrý stav - hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakladatel R. A. Dvorský, Praha.
Velmi dobrý stav - hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Kunstmuseum Düsseldorf 1992.
Pěkný stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Praha, Mladá fronta 1957
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Nakladatel Fr. Kovářík Praha, 1940.
Velmi dobrý stav - hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Praha, I. L. Kober 1871, s. 55.
V dobrém stavu. Desky jsou zašpiněné. Knižní blok je povolený. Některé strany jsou uvolněné. Na předsádce je napsáno věnování pův. majitele.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Praga Mystica, 2007, Druhé vydání, brožovaná, 79 stran - včetně obr., rozměry: 15 x 21 cm.
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Methoda, sv. 18. Sfinx, Praha 1924. Brožovaná, stran 303, rozměry: 13 x 18 cm
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně vyšisovaná, hřbet v horní i dolní části natržený, některé složky uvolněné, podpis pův. majitele
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
CAD Press, 1983. Brožovaná - sešitá sponkami, rozměry: 15,5 x 20,5 cm, stran 1003.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk

![Justus Perthes´ Taschenatlas [atlas světa] Justus Perthes´ Taschenatlas [atlas světa]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/769608-justus-perthes-taschenatl-17812658081-1024x1024.jpg)
![Hynek´s Rathgeber und Führer durch Prag, Vorstädte und die Landes-Jubiläums-Ausstellung 1891 [Praha, průvodce, Jubilejní výstava] Hynek´s Rathgeber und Führer durch Prag, Vorstädte und die Landes-Jubiläums-Ausstellung 1891 [Praha, průvodce, Jubilejní výstava]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/769607-hynek-s-rathgeber-und-fuh-17812651891-1024x1024.jpg)
![Justus Perthes´ Taschenatlas der Ganzen Welt [atlas světa] Justus Perthes´ Taschenatlas der Ganzen Welt [atlas světa]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/769605-justus-perthes-taschenatl-17812646461-1024x1024.jpg)
![Die Süswasserflora Deutschlands, Österreichs und der Schweiz; Heft 14 Bryophita (Sphagnales-bryales-hepaticae) [botanika] Die Süswasserflora Deutschlands, Österreichs und der Schweiz; Heft 14 Bryophita (Sphagnales-bryales-hepaticae) [botanika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/769604-die-suswasserflora-deutsc-17812641731-1024x1024.jpg)
![Friedrich von Schillers sämmtliche Werke. Fünfter Theil, dritter Band [díla Fr. Schillera] Friedrich von Schillers sämmtliche Werke. Fünfter Theil, dritter Band [díla Fr. Schillera]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/769603-friedrich-von-schillers-s-17812633041-1024x1024.jpg)








