NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pevná vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 12,5 x 15,5 cm; 291 stran
Pěkný stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu. Rozměry: 13 x 20 cm. Stran 415.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Basel: Verlag der "Pressunion des Basler Vorwärts" 1933. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, vevázané pův. obálky, 170 stran, 4° (16 x 23,5 cm)
knihov. exemplář, listy zahnědlé, drobné poznámky tužkou, několik oddělených listů, jinak v uspokojivém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Pevná vazba, rozměry: 14 x 19 cm, stran 160
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Reichenberg: Josef Wenderlich 1936. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a zdobenou ořízkou, vevázané pův. obálky, 155+11+134+115+132+78 stran, 4° (16 x 22,5 cm)
knihov. exemplář, listy zahnědlé, jinak ve velmi dobrém stavu
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Nakl. Pragma, Praha 1998. Původní pevná vazba - přebal chybí, 257 stran, rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydala Akadémia osobnostního rozvoja Andyho Winsona, 2015. Stran 196. Třetí vydání. Brožovaná. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 17 cm, stran 103
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně ušpiněná obálka, hřbet je lehce potrhaný a v horní i dolní části s mírnou ztrátou. Stránky jsou lehce zažloutlé
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Grada, Praha 1999. Pevná vazba, rozměry: 15 x 20 cm, stran 64, vydání první.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé okraje stránek.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Fontána, Olomouc 2002. Pevná vazba, stran 90. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pevná vazba, rozměry: 13 x 17 cm, stran 200
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené a ušpiněné
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Yourchance o.p.s.. 2016. Pevná vazba, vydání první. Stran 102. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Triton, Praha 1998. Brožovaná, stran 191, rozměry: 11 x 15,5 cm.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Nákladem vlastním, 2010. Brožovaná, stran 149, rozměry: 11 x 15 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Prostor, Praha 2016. Brožovaná, 391 stran, vydání první, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo Chvojkovo nakl., 2001.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk



![Die Kommunistische Internationale; XIV. Jahrgang 1933, Hefte 5-7 [komunismus] Die Kommunistische Internationale; XIV. Jahrgang 1933, Hefte 5-7 [komunismus]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/769214-die-kommunistische-intern-17809217141-1024x1024.jpg)
![Skizzy ze Švédska a Finska [Švédsko, Finsko] - Skicy ze Švédska a Finska Skizzy ze Švédska a Finska [Švédsko, Finsko] - Skicy ze Švédska a Finska](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/769216-skizzy-ze-svedska-a-finsk-17809221831-1024x1024.jpg)
![Die Kommunistische Internationale; XVII. Jahrgang 1936, Hefte 6-12 [komunismus] Die Kommunistische Internationale; XVII. Jahrgang 1936, Hefte 6-12 [komunismus]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/769217-die-kommunistische-intern-17809221691-1024x1024.jpg)









