NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lvíče (Josef Škvorecký, Sixty-Eight Publishers, exil!)
Josef Škvorecký
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1974 (13. publikace). Původní brož, 268 stran, malá 8°.
Dobrý stav, obálka odřená, hřbet natržený
999Kč
Bez daně: 999Kč
Kuropění (Viktor Fischl,Konfrontace, exil )
Viktor Fischl
Konfrontace, Curych 1975. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: 12 x 19 cm, 187 stran.
Velmi dobrý stav, přední i zadní předsádka počmáraná propisovačkou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nejkrásnější bývá šílená (Květy poezie, sv. 88, Jaroslav Seifert - podpis))
Jaroslav Seifert (podpis)
Nakl. Mladá fronta, Praha, 1968. Původní pevná vazba, vydání první, 124 stran, rozměr 11 × 15 cm.
Desky odřeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Romolo Romani 1905 -1913
Angela Trezza, Jan Sekera
Praha: Instituto Italiano di Cultura - The Czech Museum of Fine Arts 2000.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Zbabělci (exilové vydání, Sixty-Eight Publishers)
Josef Škvorecký (68 Publishers, Toronto)
Brožovaná, 369 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav dobrý, lehce odřená obálka i hřbet, ten ve mírně natržený, mírně zažloutlé stránky
999Kč
Bez daně: 999Kč
Psáno do mraků
Josef Čapek
Vydal Československý spisovatel, Praha, 1970. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 10 x 15 cm, druhé vydání, 309 stran.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený a mírně zažloutlý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Prvopočátkové církve. Svatý Petr a první léta křesťanství (1896) / O věrohodnosti apoštolských skutků (1897) - 2 v 1
C. Fouard, Jan Ev. Hulakovský / Fr. Bulla
Převazba, rozměry: 15 x 22 cm
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na titulním listu je razítko
199Kč
Bez daně: 199Kč
Emauzský cyklus.[Klášter Emauzy] Ikonografie středověkých nástěnných maleb v ambitu kláštera Na Slovanech [středověké gotické nástěnné malby]
Kateřina Kubínová
Artefactum, Praha 2012. Původní pevná vazba s přebalem, 26x21 cm, 388 stran, obrazový materiál.
Velmi dobrý stav, natržený přebal.
699Kč
Bez daně: 699Kč
Emauzský cyklus [Klášter Emauzy] Ikonografie středověkých nástěnných maleb v ambitu kláštera Na Slovanech [středověké gotické nástěnné malby]
Kubínova, Kateřina
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 2012, pův. kartonová vazba, pův. obálka, 389 stran, příloha s 305 čb. ilustracemi a 33 stran s ilustracemi barevnými, 22 x 26,5 cm,
Výborný stav.
899Kč
Bez daně: 899Kč
Křesťanská sociologie II. díl
Robert Neuschl
Polokožená převazba, rozměry: 15,5 x 23 cm, stran 662
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je odřený výrazněji a v horní části je cca 5 cm natržený. Vyřazený knihovní exemplář, uvnitř je stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Český rok v pohádkách, písních ... Podzim
K. Plicka, F. Volf
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1954. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 427 stran s velkým množstvím ilustrací K. Svolinského. První vydání.
Přebal mírně odřený, zašpiněný a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Duch Času. Časopis Československé sociální demokracie pro Moravu a Slezsko 1929, roč. XXXI (Sociální demokracie, první republika, mj. Rakouský kabinet odstoupil, Pro odzbrojení, Boj Němců o snížení reparací, Gajda odsouzen)
kolektiv autorů
Mor. Ostrava, Duch Času 1929.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Finanční katastrofy s spekulanti (popaganda)
Antonín Mayer
Poloplátěná vazba s přebalem, stran 261, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, pouze přebal je lehce odřený, mírně ušpiněný, otřepený a lehce potrhaný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Finanční katastrofy s spekulanti (popaganda)
Antonín Mayer
Poloplátěná vazba s přebalem, stran 261, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, pouze přebal je lehce odřený, mírně ušpiněný a otřepený
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021