NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Flétna a meč. Harmonie a napětí v japonské kultuře (Japonsko) - katalog
KOKORO, časopis česko-japonské spol., jaro 2005. Brožovaná, rozměry: 16,5 x 21,5 cm, 52 stran
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Věstník Městského musea v Litomyšli, ročník II., číslo 2/1932 (Litomyšl)
Brožovaná, rozměry: 15 x 23 cm, 34 stran
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá, hřbet natržený, podpis pův. majitele.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vkladní knížka občanské záložny v Nymburce (Nymburk)
Pevná vazba, rozměry: 13 x 19,5 cm, stran 16
Stav velmi dobrý, vyplněno jméno pův. majitele a první dvě strany. první strana popsána tužkou
120Kč
Bez daně: 120Kč
Podzim – zima 1946 u Václava Petra (Václav Petr, vydavatel)
Měkká vazba, rozměr: 14,5 x 21 cm, stran 32
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pozvání do Evropského literárního klubu (Evropský literární klub)
Cyril Bouda
Měkká vazba, rozměr: 13,5 x 20 cm, stran 20
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Hospodářské poměry Březnicka (Březnice)
Josef Karas
Brožovaná, rozměr: 15 x 21 cm, stran 16
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Seznam knih a děl uměleckých jež vydal nakladatel F. Topič (1903)
Brožovaná, stran 72, rozměry: 14,5 x 19 cm
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné, hřbet v dolní části natržený. Knižní blok je uvolněný z obálky, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Tykej mi!
Jindra Mlejnek
Nakladatelství Grando, Praha, 1942.
Velmi dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
S veselou písničkou kamarádi
L. Jacura, O. Sedlmaier
Nakladatel M. Urbánek, Praha, 1939.
Velmi dobrý stav - obálka mírně odřená.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bloudím, jen věrný stín jde se mnou
Lad. Brom, Jos. Dobeš
Nakladatel R. A. Dvorský, Praha.
Velmi dobrý stav - rohy lehce odřeny, uvnitř popsáno akordy, orazítkováno.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Ty jsi mé štěstíčko
R. Jurist, R. Jurist
Nakladatel J. Švehla, Praha, 1940.
Velmi dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Až půjdu od tebe ráno
V. Zeman, J. Vejvoda
Nakladatelství R. A. Dvorský, Praha.
Dobrý stav. Dvojlist je v horní části natržený.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Hou - hou - hou
Ant. Fanta, Fr. Poupě, Ant. Pauch
Nakladatel Jan Švehla, Praha 1942.
Velmi dobrý stav - orazítkováno, otřepené okraje.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bruntál
stará pohlednice. Náhled si zvětšíte kliknutím. ..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
Přerov
stará pohlednice. Náhled si zvětšíte kliknutím. ..
 
340Kč
Bez daně: 340Kč
Neznámí lidé. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie W. Castle, hrají D. Jagger, K. Hunter)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021