NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Cvičíme pro zdraví a pohodu (zdraví, cvičení)
Ludmila Kubálková
Grada, Praha 1999. Pevná vazba, rozměry: 15 x 20 cm, stran 64, vydání první.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé okraje stránek.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Detoxikační masáže medem ( Alternativní lékařství, masáž)
Günter Harnisch
Fontána, Olomouc 2002. Pevná vazba, stran 90. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Agrární politika
Boh. Tumlíř
Pevná vazba, rozměry: 13 x 17 cm, stran 200
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené a ušpiněné
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hejno bílých vran aneb Normálně žít (biografie, dětské domovy, seberealizace)
P. Marjanovičová, J. Merunková a kol.
Vydala Yourchance o.p.s.. 2016. Pevná vazba, vydání první. Stran 102. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Psychiatrie. Minimum pro praxi (psychologie, duševní poruchy)
J. Raboch, P. Pavlovský
Triton, Praha 1998. Brožovaná, stran 191, rozměry: 11 x 15,5 cm.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Pohlazení (Poezie, sebepoznání)
Hana Körnerová
Nákladem vlastním, 2010. Brožovaná, stran 149, rozměry: 11 x 15 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Mých sedm životů (Agneša Kalinová, rozhovor, vzpomnky, film, redaktorka, Slovensko)
Agneša Kalinová, Jana Juráňová
Nakl. Prostor, Praha 2016. Brožovaná, 391 stran, vydání první, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Místopisný obrázkový atlas aneb Krasohled český 4
Milan Mysliveček
Vydalo Chvojkovo nakl., 2001.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Je čas hledat a čas nalézat (autobiografie, vzpomínky, křesťanská víra)
Štefan Gúber
Stran 102, vydání první. Brožovaná. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Šikovné básničky pro kluky a holčičky
Romana Suchá
Vydalo nakladatelství Portál, Praha 2011. Vydání první, stran 96. Původní pevná vazba.
Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Desať rokov horskej záchrany v Pieninách (Deset let horské záchranky v Pieninách, Pieniny; Slovensko)
Marko Popovič (podpis)
Vydal Tlačiareň Kežmarok, nedatováno. Pevná vazba, stran 192 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný. Autorské věnování.
220Kč
Bez daně: 220Kč
První objevy: Úžasní broučci
Jenny Wren
Vydalo nakladatelství Svojtka & Co, Praha 2017. Vydání první, stran 8, tvrdé kartonové listy.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zweyter Theil des Lesebuches für die Landschulen in den kaiserl. königl. Staaten, nebst einem Anhange von der Sorge für die Gesundheit des Viehes [učebnice, čítanka, Rakousko-Uhersko]
Prag: Verlagsgewölbe des k. k. Normalschul-Bücherverschleißes 1824, polokožená vazba se zdobenými deskami, 223 stran, 12° (11 x 17,5 cm)
desky silně odřené a potrhané, rohy stránek ohnuté, poznámka na předsádce, občas otisky prstů a hnědé skvrny, celkově ještě použitelný stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Podnikání v hotelnictví a gastronomii + CD (učebnice, střední škola, gastronomie, hotel)
F. Smetana, E. Krátká
Vydala Fortuna, 2009. Stran 160, vydání první. Brožovaná. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný. CD je součástí knihy.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Kniha o zeleném čaji (zelený čaj, zdraví)
Victoria Dolby
Pragma, Praha 2002. Brožovaná, 95 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Život s osteoporózou (osteoporóza, léčení, choroba, cvičení)
Jan Javůrek
Grada, Praha 1998. Brožovaná, vydání první, stran 134, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021