NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přehnuté složky. Rozměry: 32 x 47 cm, stran 6.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky. Rozměry: 32 x 47 cm, stran 16.
Dobrý stav, noviny jsou z boků otřepené.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Polokožená převazba, stran 576, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Místy jsou hnědé skvrnky
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Převazba. Stran celkem 344 a 354-424, rozměry: 19 x 27 cm
Velmi dobrý stav. Desky a hřbet jsou lehce odřené
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 15 cm, stran 99
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Sešit, 16 stran, rozměry: 11,5 x 15 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je z boku lehce natržená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s původní obálkou, 64 stran, rozměry: 11,5 x 15 cm.
Stav slušný, obálka je lehce otřepená se skvrnkami. Hřbet zcela chybí a je lepený hnědou lepící páskou, zadní část obálky chybí. V textu je zhusta podtrháváno modrou pastelkou a tužkou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sešit. Rozměry: 13 x 20 cm. Stran 31.
Stav horší, obálka je otřepená a ušpiněná, hřbet lepený lepící páskou. V horní části obálky jsou poznámky psané perem. Stránky jsou lehce zažloutlé, v textu je podtrháváno tužkou i propiskou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s původní obálkou - sešitá kovovými sponkami. Rozměry: 13,5 x 19 cm. Stran 62.
Stav horší, desky jsou odřené, hřbet lepený hnědou lepící páskou. Stránky jsou lehce zažloutlé, místy je v textu zatrženo tužkou. Na jednom místě i propiskou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
München, Roland-Verlag, 1917.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené a lehce zašpiněné.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Věstník Národopisné společnosti československé při ČSAV a Slovenskej národopisnej spoločnosti pri SAV, čís. 1-2, 1968. Původní brož, mírně odřená, 70 stran, rozměr A5.
Dobrý stav (viz obr.).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Věstník Národopisné společnosti československé při ČSAV a Slovenskej národopisnej spoločnosti pri SAV, čís. 1-2, 1967. Původní brož, mírně odřená, 63 stran, rozměr A5.
Dobrý stav (viz obr.).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Weltbild Verlag, Artia Praha 1989, Dausien.
Uvnitř dobrý stav, desky lehce zašpiněné.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Venezia: Edizione La Biennale di Venezia 1980, pův. laminovaná brož, 114 stran s četnými i barevnými vyobrazeními, 22 x 24 cm, jazyk: dvoujazyčně anglicky a italsky
Velmi dobrý stav
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Vydala Jednota umělců výtvarných v Praze, 1926 v Edici J. U. V. Původní brož, 24 stran textu a cca 20 stran přílohy - reprodukce na kartonu.
Velmi dobrý stav.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Pevná vazba se zlacením, 288, rozměry: 18,5 x 24 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Titulní list je uvolněný z vazby a vložený. Zadní část desek je výrazněji zašlá (skvrny od špatného skladování, vizte foto).
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Zobrazeny položky 145 až 160 z 116843 (7303 stránek)
Zákazníci sk














