NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Edice Žádná velká věda. Jan Melvil Publishing, Brno 2009. Brožovaná, druhé vydání. Rozměry: 15 x 21 cm. 240 stran.
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 16
Stav velmi dobrý, vyplněno jméno pův. majitele a část první strany.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 16
Stav velmi dobrý, vyplněno jméno pův. majitele a část první strany.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 16
Stav velmi dobrý, vyplněno jméno pův. majitele a část první strany.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 16
Stav velmi dobrý, vyplněno jméno pův. majitele a část první strany.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 16
Stav velmi dobrý, vyplněno jméno pův. majitele a první tři strany. Knižní blok se lehce uvolňuje z desek. První dvě strany jsou v dolní části ušpiněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Československá expedice, sv. 5. F. Žďárský v Praze 1920. Brožovaná, stran 72, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Lehce zažloutlé stránky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo Technicko-vědecké vydavatelství, Praha 1951 v řadě Práce a studie, sv. 88. Měkká vazba, stran 80. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Sešit, 40 stran. Rozměry: 10 x 15 cm.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydalo nakl. Bystrov a synové, Praha 2001, v edici Praga Caput Regni, sv. 5. První vydání. Brožovaná, 172 stran, rozměry: 11 x 16 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Radioservis, Praha 2013. Brožovaná, 142 stran, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 23 cm, stran 110 + obr. příloha
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 23 cm, stran 62 + obr. příloha
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 380 stran s velkým množstvím ilustrací K. Svolinského. Rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je v horní i dolní části lehce natržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakladatel M. Urbánek, Praha, 1940.
Dobrý stav - uprostřed ohybu mezi stránkami natrhlá, trochu ušpiněné.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Brožovaná, 65 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je odřená a otřepená, hřbet lepený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 145 až 160 z 116906 (7307 stránek)
Zákazníci sk
















