KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pergamenová vazba, 62 stran, rozměry: 12,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý - kniha je vložena do ochranného kartonového pouzdra. Nesouvisející věnování. Zlacená celá ořízka.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32,5 x 48 cm. 4 strany
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
J. Otto, Praha 1898. Knihovna "Zlaté Prahy". Krásná původní celoplátěná zdobená vazba, 8°, 139 stran..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešity, rozměry: 15,5 x 23 cm, stran celkem 360
Stav velmi dobrý.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Sešity, stran celkem 168, rozměry: 19 x 27 cm.
Stav velmi dobrý. U sponek jsou stopy po rzi
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožované, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran celkem 256.
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce zažloutlé, nerozřezáno.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, strany 925-1843
Stav dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář, hřbet je v dolní části s mírnou ztrátou
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Původní nakladatelská celoplátěná vazba zdobená na přední desce, 256 stran. Sedmé vydání, rozměry: 15,5 x 21 cm
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, každý cca 8-10 stran, rozměry: 32 x 42 cm.
Stav velmi dobrý, noviny jsou lehce zažloutlé, z boku mírně otřepené a vodorovně přehnuté.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Sešity, stran celkem 272 (kromě chybějících čísel), rozměry: 21 x 30 cm.
Stav velmi dobrý, na 1. čísle jsou malé skvrnky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nákladem J.Otty, Praha 1907.
Dobrý stav, desky lehce odřené, stránky mírně zažloutlé.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Polokožená vazba, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, stran celkem 919
Stav velmi dobrý, desky i hřbet jsou lehce odřené, vyřazený knihovní exemplář
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Původní nakladatelská zdobená ražená celoplátěná vazba, 78 stran, rozměr: 13 x 18,5 cm. Nakl. F. Top..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Melantrich, Praha 1945. Celokožená vazba, rozměry: 19 x 25,5 cm, stran 84.
Stav velmi dobrý, pouze hřbet je lehce odřený, kniha je vložena do kartonového pouzdra
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Přehnuté složky. Rozměry: 23,5 x 31 cm. Každé číslo cca 20, dvojčíslo stran 34
Velmi dobrý stav, lehce otřepené.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 655 + Věstník, strany25-32
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zobrazeny položky 1105 až 1120 z 2213 (139 stránek)
Zákazníci sk




![Dělnická osvěta, ročník XX., číslo 1-10/1934 [Socialistická revue] - časopis, staré noviny, 1. republika Dělnická osvěta, ročník XX., číslo 1-10/1934 [Socialistická revue] - časopis, staré noviny, 1. republika](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/726798-delnicka-osveta-rocnik-xx-17280258301-1024x1024.jpg)


![Zahraniční politika 1922, díl II. [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená) Zahraniční politika 1922, díl II. [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/762932-zahranicni-politika-1922--17733259711-1024x1024.jpg)




![Zahraniční politika, roč. 2., č. 1-13 (1923) [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních (s přílohou Věsník Ministerstva zahraničních věcí] (vazba kůže - polokožená) Zahraniční politika, roč. 2., č. 1-13 (1923) [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních (s přílohou Věsník Ministerstva zahraničních věcí] (vazba kůže - polokožená)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/739888-zahranicni-politika-rocni-17428007851-1024x1024.jpg)



![Zahraniční politika 1931, díl I. [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená) Zahraniční politika 1931, díl I. [Sborník pro studium mezinárodních otázek politických, právních, hospodářských a sociálních] (vazba kůže - polokožená)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/762943-zahranicni-politika-1931--17733852871-1024x1024.jpg)