KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kronika, ročník (XV.) X., čísla 1-18/1930. Týdeník československého lidu (1. republika, noviny, komunistické noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, každé číslo cca 6 stran, rozměry cca: 28 x 38,5 cm.
Stav velmi dobrý. Noviny jsou lehce zažloutlé
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Šimon kouzelník (okolí města Humpolec) - vazba kůže - polokožená
František Hamza
Jos. R. Vilímek, Praha 1929. Polokožená vazba, rozměry: 18 x 22,5 cm, stran 437, třetí vyd.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na titulním listu je signaturní razítko.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Máj - Karel Hynek Mácha [7x grafika Pavel Sukdolák, barevný lept, podpis] [biblifilie, ed. Sladké jádro srdce]
Karel Hynek Mácha
Vyd. Josef Runštuk a Karel Žižkovský, Praha 1996, formát 2°, 49 cm, 49 stran.
Výborný stav.
60 000Kč
Bez daně: 60 000Kč
Loretka
Vítězslav Nezval
Polokožená vazba, stran 149, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, rohy desek jsou odřené, nesouvisející věnování.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Dělnický deník, ročník IX., číslo 201/1926 (1. republika, staré noviny, komunistická literatura) - Ostrava
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca: 32,5 x 48 cm. 4 strany
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dívky 2 svazky (edice: Symposion) (román, bibliofilie; Václav Mašek; celokožená vazba - vazba kůže)
Henry de Montherlant; Václav Mašek
Vydal Rudolf Škeřík, Praha 1937 jako 98. a 103. svazek edice Symposion. Původní celokožené vazby se zlacením, komplet dvou svazků! 8°, 261 a 231 stran. Výtisk č. 42 na domácím simili japanu, na obou p
Velmi dobrý stav
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Moravsko-slezské Halo noviny, 1934. Reportážní a informační list pro všechny (konvolut čísel)
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Rozměry: 32 x 47 cm, každé číslo cca 4 - 8 stran
Velmi dobrý stav, číslo 8 je zažloutlé a ušpiněné
450Kč
Bez daně: 450Kč
Památník Karla Havlíčka Borovského (vazba kůže - polokožená) - Karel Havlíček Borovský
Bohumil Vavroušek Slavetínský
Karel Kratochvíl, 1921. Polokožená převazba, rozměry: 16 x 25 cm, stran 852.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Dunaj, ročník XV., číslo 1.-4./1938. Revue rakouských Čechoslováků
Cyril Kodl (red.)
Brožované - sešité kovovými sponkami, rozměry: 18 x 24,5 cm. Stran celkem 398.
Stav velmi dobrý, pouze obálky jsou ušpiněné se skvrnkami.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Socialistické listy, ročník I. 1917-1918 a ročník II. 1919 (není kompletní)
Vydavatel Alois Syřínek. Přehnuté složky, stran 8, rozměry: 28 x 39 cm.
Stav dobrý, noviny jsou zažloutlé a mírně otřepené, se stopami po vodorovném přehnutí. Některé noviny jsou z boku natržené, na několika místech je v textu podtrženo.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Právo, ročník II., čísla 20, 22-25 a 27/1897. Orgán sociálních demokratů českých (noviny, časopis)
Přehnuté složky, rozměry: 27 x 38 cm, stran cca 20 a 8, 4 a 10
Horší stav, obálka čísla 20 je ušpiněná a potrhaná se ztrátou. Ostatní čísla je stav velmi dobrý, pouze lehce otřepené
299Kč
Bez daně: 299Kč
Hrdinný kapitán Korkoran
A. Assollant
Původní celoplátěná vazba, 394 stran. Druhé vydání, rozměry: 12,5 x 18 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené a lehce ušpiněné. Kniha je zkosená. Část kresby v přední části knihy je v horní části cca 3 cm po celé délce ustřižená.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Dělnický deník, ročník IX., číslo 165/1926 (1. republika, staré noviny, komunistická literatura) - Ostrava
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca: 32,5 x 48 cm. 4 strany
Velmi dobrý stav. Lehce přehnuté
150Kč
Bez daně: 150Kč
Raffael neboli Moc ducha (edice: Topičovy bílé knihy) (Rafael Santi, malířství, renesance; podpis Fred Bérence; pergamenová vazba - vazba kůže)
Fred Bérence (podpis!);
Dřevoryty a grafická úprava Cyril Bouda. F. Topič, Praha 1936. Edice Topičovy bílé knihy. Podepsá..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Ženský list, ročník III., číslo 1-53/1920-1921 (časopis, staré noviny, 1. republika) Týdeník žen sociálně-demokratických
Přehnuté složky, rozměry cca: 28 x 39 cm. Každý cca 4 strany
Stav velmi dobrý. Lehce otřepené
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
 
Valentinská © 2021