KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Reflektor, ročník IV., čísla 1-24/1928 (kompletní ročník) - 1. republika, časopis, noviny
B. Šafář (red.)
Sešity, rozměry: 28 x 38 cm. 287 stran celkem
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé a mírně otřepené
7 999Kč
Bez daně: 7 999Kč
Umění, ročník XXXII./1984, číslo 1.-6. Časopis Ústavu teorie a dějin umění Československé akademie věd
Josef Krása a kol.
Brožované, rozměry: 21 x 20 cm, stran celkem 568 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Konec bahna Prahy I. a II. díl (2 v 1) - vazba kůže - polokožená
Karel Ladislav Kukla
Nákladem knihovny měsíčníku "Mořem a pevninou". Praha 1926 a 1927. Polokožená převazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, 311 a 352 stran s čb. obrázky.
Stav velmi dobrý
800Kč
Bez daně: 800Kč
Pohorská vesnice
Božena Němcová
Vydal L. Mazáč, Praha 1941. Stran 253, osmé vydání. Původní poloplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený, po okrajích a ve hřbetě natržený a podlepený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Mozart in Prag
Jaroslav Seifert
Celokožená vazba, stran 13, rozměry: 8 x 11 cm.
Stav pěkný.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Tempo. Listy Hudební matice, ročník XIV., 1.-10. (1934-35) - 8x zajímavá obálka
S. Hanuš, B. Vomáčka (red.)
Brožované, stran celkem 304. Rozměry: 15,5 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Stadion, čísla 1, 3, 6, 7, 12, 13 a 18/1931. Obrázkový čtrnáctideník pro tělocvik, sport, skauting, hry a kulturu pracujících (časopis, 1. republika) - není kompletní
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 19,5 x 27 cm, stránkováno průběžně, poslední strana je 356 (chybí čísla)
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce odřené a mírně otřepené. Na obálce č. 13 je vystřižený obdélník - cca 5,5 x 9 cm
999Kč
Bez daně: 999Kč
Na vlnách. Román v písních (poezie, secesní vazba)
Ad. Heyduk
Praha, Jos. R. Vilímek [1899], s. 126.
Velmi slušný stav (viz obr.)!
199Kč
Bez daně: 199Kč
Vzducholodí k severní točně (vazba)
Odd Arnesen
Nádherná zdobená celoplátěná nakladatelská vazba, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, 164 stran s fotografiemi v textu, rozkládací mapa
Stav velmi dobrý. Lehce odřené desky a hřbet.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Reflektor, ročník V., čísla 1-4 a 6-9/1929 (není kompletní) - 1. republika, časopis, noviny
B. Šafář (red.)
Sešity, rozměry: 28 x 38 cm. celkem 106 stran - kromě chybějících čísel
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé, časopisy jsou mírně zažloutlé a otřepené
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Památková péče, čísla 1.-4./1972 (4 sešity, komplet ročník) [Zprávy památkové péče, Památky]
Vladimír Novotný a kol.
Sešity, rozměry: 20 x 27 cm, stran celkem 255 - množství vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Poslední láska (vazba kůže - polokožená)
Georges Ohnet
Polokožená převazba - pův. obálka je vevázána, stran 374, rozměry: 12 x 18 cm
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nahý jsem přišel na svět (Auguste Rodin, román o jeho životě) - vazba kůže
David Weiss
Svoboda, Praha 1979. Celokožená vazba, stran 666, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Stoletý kalendář (celokožená vazba se zlacením) 1926
Karel Toman
Celokožená vazba se zlacením, stran 59, rozměry: 13 x 19,5 cm. Zlacená ořízka.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce vyšisovaný, uvnitř knihy je nesouvisející věnování.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Dělnická osvěta, ročník XXIII., číslo 1-10/1937. Socialistická revue (1. republika, časopis)
Václav Patzak (red.)
Brožované, rozměry: 15,5 x 23,5 cm, stran celkem 396
Stav velmi dobrý.
900Kč
Bez daně: 900Kč
 
Valentinská © 2021