KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sešity, rozměry: 20 x 27,5 cm, stran celkem 256 - množství vyobrazení.
Velmi dobrý stav, lehce odřené obálky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nákladem K. Hlouška, Praha, nedatováno. Stran 176. Původní poloplátěná vazba.
Rohy desek mírně odřeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešity, rozměry: 15 x 20 cm. Každý sešit má 20-30 stran.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pevná vazba se zlacením. Stran 152. Rozměry: 14 x 18,5 cm.
Velmi dobrý stav, hřbet je lehce vyšisovaný.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Praha, ELK 1942, s. 115.
Velmi dobrý stav
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Polokožená vazba, 340 stran, rozměr: 15 x 18,5 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet. Signaturní razítko na titulním listu, na přídeští je nálepka. lehce zažloutlé stránky
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Sešity, rozměry: 28 x 38 cm. celkem 287 stran
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé, mírně ušpiněné a otřepené
6 999Kč
Bez daně: 6 999Kč
Bez daně: 6 999Kč
Vydala Rodina, Praha, nedatováno, cca 1940. Přeložil A. B. Šrámek. Stran 231. Původní celoplátěná vazba.
Desky odřeny, zašpiněny a vyšisovány. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vazba celokožená se zlacením, 84 stran, rozměry: 16 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Polokožená převazba - pův. obálka je vevázána, stran 335, rozměry: 12 x 18 cm
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celokožená vazba se zlacením pův. obálka je vevázána, 610 stran, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Kniha v krásné dobové převazbě s koženým hřbetem. Formát B5, 23 cm, 478 stran. Vyd. Nakl. ..
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Nádherná zdobená zlacená celoplátěná vazba se zlacenou celou ořízkou, 135 stran, rozměry: 1,55 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý.. Nesouvisející věnování, první strana je vytržená - nechybí. Přední desky se lehce uvolňují od vazby
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha, Hejda a Tuček [1910], s. 440.
Velmi slušný stav (viz obr.)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešity, stran celkem 184, rozměry: 20 x 14 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Převazba, rozměry: 20 x 26 cm. Stran 208, 204, 174, 208 a 208- kromě chybějících čísel
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet je lepený, knižní blok také. Některé stránky jsou lehce zažloutlé
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Zobrazeny položky 1105 až 1120 z 2205 (138 stránek)
Zákazníci sk

![Památková péče 1969, čísla 1-4 (komplet) [Zprávy památkové péče, Památky] Památková péče 1969, čísla 1-4 (komplet) [Zprávy památkové péče, Památky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/707228-pamatkova-pece-1968-cisla-17049875341-1024x1024.jpg)



![Lyra Kampanova. Výbor z žalmů a ód mistra Kampana (edice: Ráj knihomilů, sv. 6) [žalmy, ilustrace František Bílek, polopergamenová vazba ] Lyra Kampanova. Výbor z žalmů a ód mistra Kampana (edice: Ráj knihomilů, sv. 6) [žalmy, ilustrace František Bílek, polopergamenová vazba ]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_130466_1-1024x1024.jpg)







![Vůle (edice: Romány Georges Ohnet, sv. 2) [román; ilustrace K. Šimůnek; secesní vazba] Vůle (edice: Romány Georges Ohnet, sv. 2) [román; ilustrace K. Šimůnek; secesní vazba]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_131837_1-1024x1024.jpg)

