KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Legenda ze smutné země (vazba kůže - polokožená)
Růžena Jesenská
Nákl. J. Otty, Praha 1907. Zdobená polokožená vazba, rozměry: 10 x 16,59 cm, stran 284, zlacená horní ořízka
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet
199Kč
Bez daně: 199Kč
Svatý ďábel. Rasputin a ženy (vazba kůže - polokožená)
René Fülöp-Miller
Polokožená převazba. 381 stran, 94 vyobrazení. Rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Polopanny [secesní vazba]
Marcel Prévost, Přeložil Ignát Hořica
Původní krásná vazba se stříbřením a zdobením, rozměry: 12,5 x 19 cm, 340 stran.
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce ušpiněné. Hřbet v dolní části mírně odřený. Kniha je nepatrně zkosená.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Povídky malostranské ( Neruda, Praha, Malá Strana) - vazba kůže
Jan Neruda
Celokožená vazba, stran 428, rozměry: 12 x 18 cm.
Výborný stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Žluté lásky
Tristan Corbiere
Celokožená vazba se zlacením, stran 77, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Tvorba, ročník VIII., čísla 1-45/1933 + zvláštní vydání. Týdeník pro literaturu, politiku a umění (1. republika, noviny, časopis)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm. Každý cca 16 stran
Stav velmi dobrý.
12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Kusy mého srdce (edice: Sebrané spisy Jos. Kaj. Tyla, sv. 2) [povídky, novely, mj. Starý Tomáš, Láska vlastenky, Láska vlastencova, Pro jediné slovo, Praha]
Jos. Kaj. Tyl
Praha 1844, s. 387.
Na listech světle hnědé skvrny způsobené stářím, dobrý stav (viz foto).
800Kč
Bez daně: 800Kč
Roudnický kulturní měsíčník, číslo 1-12/1966 (Roudnice nad Labem)
O. Machoninová (red.)
Sešity, stran celkem 136, rozměry: 20 x 14 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Sociálně demokratická korrespondence pro řečníky, čísla 1. a 3-7/1919/1920 (staré noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Rozměry 19 x 28 cm. 1. číslo stran 8, ostatní strany 4
Velmi dobrý stav, lehce otřepené a zažloutlé
250Kč
Bez daně: 250Kč
Rakousko-uherská vyrovnání po roce 1878 (ekonomika)
František Fiedler
Polokožená převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 494.
Stav velmi dobrý, podpis pův. majitele.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
V nejtemnější Africe, sv. I. (Afrika)
Henry M. Stanley
Dobová polokožená převazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 16,5 x 23 cm, 323 stran - množství vyobrazení.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Podpis pův. majitele
250Kč
Bez daně: 250Kč
Budování státu 1.-3. (exil)
Ferdinand Peroutka
Brožovaní, rozměry: 14 x 21,5 cm, stran 168, 159 a 179.
Velmi dobrý stav, uvnitř knih jsou signaturní razítka.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Jeho oficielní snoubenka (vazba kůže - polokožená)
Berta Rucková
Polokožená převazba. Stran 370, rozměry: 13,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Slovník česko-francouzský II. (R-Ž)
Oldřich Stehlík
Vesmír, Praha 1936.
Dobrý stav, nepatrně odřené desky (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Matyáš Sandorf. Nový hrabě Monte Christo (vazba kůže)
Jules Verne
Celokožená vazba - kniha je vložena do kartonového ochranného pouzdra, rozměry: 17 x 24 cm, stran 213 a 235
Stav výborný
750Kč
Bez daně: 750Kč
Šíp, roč. II, čísla 1-10/1937 (Časopis druhého státního reálného gymnasia v Praze XII - Vinohrady, náměstí Jiřího z Poděbrad)
Karel Průcha (red.)
Sešity, rozměry: 15 x 23 cm. Stran 24, 20, 15, 16, 16, 16, 15, 15 a 12.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
 
Valentinská © 2021