KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Písně lásky a hněvu (vazba kůže ) - poezie
Heinrich Heine
Celokožená vazba, rozměry: 10,5 x 15 cm, 179.
Velmi dobrý stav. Nesouvisející věnování.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Španělsko, ročník II, čísla 1-4/1938. Orgán Společnosti přátel demokratického Španělska (časopis, noviny) - 4 čísla
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, každé číslo cca 16 stran
Stav velmi dobrý
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Z dob naší první republiky (vazba kůže - polokožená)
Kamil Krofta
Polokožená převazba - pův. obálka je vevázána. Stran 348. Rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pokojný dům
Růžena Svobodová
Celokožená vazaba se zalcením - kniha je vložena do ochranného kartonového pouzdra, 73 stran, rozměry: 15,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Od carského orla k rudému, díl II. (vazba kůže - polokožená)
P. N. Krasnov
Polokožená převazba, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, stran 533
Velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
LEGENDY O SVATÝCH (+ 210 mědirytin světců) 1836 - Legende der Heiligen auf jeden Tag des Jahres, nebst der Anwendung auf die Glaubens- und Sittenlehre.
Legende der Heiligen auf jeden Tag des Jahres, nebst der Anwendung auf die Glaubens- und Sittenlehre..
 
39 999Kč
Bez daně: 39 999Kč
Výkladový snář (výklad snů, snová symbolika, esoterika; koženková vazba)
Zdeňka Illeková
Vydalo nakladatelství black ń white a nakladatelství Vyšehrad, 1999. Vydání první, stran 416. Původní koženková vazba se zlacením.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Na západní frontě klid (vazba kůže - polokožená)
E. M. Remarque
Polokožená vazba. Rozměry: 14 x 21 cm, stran 228
Stav velmi dobrý, kniha je lehce prohnutá
150Kč
Bez daně: 150Kč
Marie Stuartovna I.-III. (3 svazky)
Henry Pittawall
Pevné zdobené vazby, stran 341, 262 a 355, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Písně otroka (edice: Skvosty, sv. 6) [poezie; koženková vazba]
Svatopluk Čech
Vydalo: Státní nakl. krásné literatury,hudby a umění, Praha 1955 rozměr: 14,5 x 10 cm Svatoplu..
V dobrém stavu. Na patitulu je napsáno věnování pův. majitele.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Říše hvězd, ročník 37., čísla 1-12/1956 (hvězdy, hvězdářství, astronomie) - časopis
kolektiv autorů
Sešity - vložené do celoplátěných desek, stran celkem 287, ,rozměry: 15 x 21 cm
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Knihopis českých a slovenských tisků II - část V (seš.110-124)(vyd. r. 1949) [soupis starých českých knih]
František Horák, Zdeněk Tobolka
Státní tiskárna, Praha 1949.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a odřená. Hřbet obálky mírně odřený.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Kopřivy, ročník VIII, číslo 7-11 a 13-26/1916 (časopis, noviny) List satirický (15 kusů)
Emil Vachek (red.)
Přehnuté složky, každé číslo 12 stran, rozměry: 23 x 31 cm.
Stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
O lásce (láska, zápisky a úvahy; celokožená vazba - vazba kůže)
Étienne Rey
Nakl. F.Topič, Praha 1929.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Čachtická paní I.-IV. (4 svazky)
Jožo Nižnánsky
Zdobení vazby, druhé vydání, rozměry: 14 x 21,5 cm, stran 267, 298, 298 a 264
Stav velmi dobrý, lehce odřené a mírně zkosené hřbety, hřbet 4. dílu je po celé délce natržený
399Kč
Bez daně: 399Kč
 
Valentinská © 2021