KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Německočeský slovník - komplet 2 svazky [německo-český]
Josef Sterzinger - V. E. Mourek
Praha, J. Otto, s. 1373+1522
V dobrém stavu. První svazek má odřené desky. Druhý svazek má natržený hřbet. Desky na zadní straně a některé stránky jsou uvolněné.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Pablo Picasso. 1881 - 1973, 2 svazky (1 svazek - Dílo 1890-1936, 2 svazek - Dílo 1937-1973; malířství, kubismus, avantgarda)
Carsten-Peter Warncke
Köln, Benedikt Taschen 1995, s. 740.
Velmi dobrý stav. Pouzdro je lehce zašpiněné.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Tvorba. Týdeník pro literaturu, politiku a umění, ročník 9, 1934 (časopis, první republika, mj. B. Brecht - Žebrácký průvod; Cesta do Paříže; Americké rozcestí; K. Teige - Pražský činžák; polokožená vazba - vazba kůže)
Julius Fučík - Kurt Konrad - Josef Kybák (red.)
Praha, Ladislav Štoll 1934, s. 515.
Velmi dobrý stav. Polokožená převazba je lehce odřená. Na přídeští, na předsádce a titulním listě jsou razítka z knihovny.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Souboj (vazba kůže)
A. P. Čechov
Celokožená vazba, stran 258, rozměry: 11 x 15 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Časopis Musea království Českého, ročník LXX./1896
Antonín Truhlář (red.)
Tři původní sešity, rozměry: 14 x 23 cm, celkem 520 stran.
Stav dobrý, obálky a hřbety 2 a 3 sešitu jsou zažloutlé, otřepené a potrhané. Sešit 1. je v horším stavu - obálka chybí, hřbet je včetně hřbetu rozlámaný na části.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Vinnetou 1.-3. (3 svazky) - ilustrace Zdeněk Burian
Karel May
Brožované, rozměry: 15 x 22,5 cm, stran 322, 312 a 296
Stav dobrý. Obálky i hřbety jsou mírně odřené.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Frauen. Liebe und Leben. Lieder-Cyclus (poezie, lyrika; ilustrace Paul Thumann; zlacená tlačená vazba)
Adelbert von Chamisso
Leipzig, Verlag von Adolf Titze 1879
Velmi dobrý stav. Na první straně je napsáno věnování pův. majiteli. Zlacená ořízka.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Heptameron. Povídky královny Navarrské [secesní vazba, erotika]
Markéta Navarrská
Secesní vazba, rozměry: 16 x 21,5 cm, stran 407
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet. Přední desky se mírně uvolňují od vazby. Hřbet je lehce zkosený
450Kč
Bez daně: 450Kč
In English Homes. The Internal Character, Furniture, Adornments of some of The Most Notable Houses of England [Nejpozoruhodnější domy Anglie; anglická venkovská sídla, šlechtické hrady, zámky a paláce]
Latham, Charles
Covent Garden – Strand - New York: Country Life – Georges Newnes – Charles Scribners' Sons 1909. Country Life Library. Photographs Specially Taken by Charles Latham.
Desky trochu odřené a na okrajích otlačené, předsádka zahnědlá, uvnitř ale bez poškození, čistá a světlá, celkově vzhledem ke stáří pěkný stav.
2 950Kč
Bez daně: 2 950Kč
RIEGRŮV SLOVNÍK NAUČNÝ - KOMPLET 11 dílů - VAZBY KŮŽE
Rieger František Ladislav; Malý Jakub
Formát 4°, A4, výška 27 cm, dobové vazby, polokožené.   Vyd. Kober, Praha, 60.-80. l..
 
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Pan - Z papírů poručíka Tomáše Glahna (vazba kůže - polokožená)
Knut Hamsun
Nakladatel A. Hynek v Praze, nedatováno. Stran 211. Polokožená vazba. Rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Těsnopisecké zprávy o schůzích senátu Národního shromáždění republiky Československé 1928-1929. Schůze 147-186 (senát, první republika, tisky, zákony; polokožená vazba - vazba kůže)
kolektiv autorů
Praha, Národní shromáždění 1928-1929.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou štítek a razítka z knihovny. Na některých stranách jsou razítka z knihovny.
399Kč
Bez daně: 399Kč
 
Valentinská © 2021