ÚČETNICTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
La Contabilità a Ricalco i piu' importanti procedimenti del ricalco a mano. IIIa edizione con 14 illustrazioni	[účetnictví, počítání]
Pacco, Raul
Trieste: Istituto di cultura commerciale 1952, pův. brož, 80 stran s několika ilustracemi, 4° (17 x 24 cm)
nepatrně vyšisované okraje stránek, jinak perfektní
80Kč
Bez daně: 80Kč
Grundlagen des Bankrechnens. Lehrbuch und Aufgabensammlung für Bankfachklassen, Fachkurse und für den Selbstunterricht. 6. unveränderte Auflage [= Max Gehlens Bank- und Sparkassenbücher; Erster Band] [účetnictví, bankovnictví, ekonomie[
Rönnburg, Fritz - Wagner, Hans
Leipzig - Berlin: Verlag Dr. Max Gehlen 1944, pův. brož, VI+132 stran, 8° (15 x 21 cm)
nepatrně vyšisované desky, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Der Status notleidender Unternehmungen. ... [konkurz, účetnictví, ekonomika, dizertace]
Kurrle, Helmut
Stuttgart-Rotenberg 1933, pův. brož, VIII+141 stran, 8° (16 x 21 cm)
razítko na titulu, jinak čistá. celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Grundsätze des allgemeinen Rechnungswesens, mit Anwendung auf alle Vermögens- und Gewerbsverhältnisse des bürgerlichen Lebens, insbesondere auf Landwirthschaft, Handlung und Staatswirthschaft. Mit einer Kupfertafel [účetnictví, zemědělství]
Puteani, Johann Freyherr von
Wien: Carl Gerold 1818, nová celoplátěná vazba se zlaceným hřbetem, XX+218 stran se skládaným mědirytem a tabulkami, 4° (20 x 25 cm)
uvnitř nepatrné skvrny, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Die Kunst in drei Stunden ein Buchhalter zu werden [podvojné účetnictví; historie; dějiny; staré tisky; finance; obchod]
Meisner, S. G. [Samuel Gottlieb]
Berlin: s. n., 1814, brož., [6]+161 s., 8° (12,5 x 20 cm)
Obálka téměř zcela chybí (zachován jen fragment na hřbetě), předsádky a knižní blok jsou ale ve velmi dobrém stavu, na některých stránkách je menší množství žlutých skvrnek, rohy několika stránek byly
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Die Ordnungsmäszige Buchführung ["Správné účetnictví"; Rakousko]
Ernst Fritsch
Wien: Industrieverlag Spaeth & Linde 1948, pevná poloplátěná vazba, VI+392 s., 8° (16 x 23,5 cm)
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Neuzeitliche Betriebslehre. Organisation und Buchführung für das Malergewerbe [účetnictví pro malíře, malířství]
Eyrich, Karl
Leipzig: Jüstel & Göttel Fachverlag für das Malergewerbe 1927, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, VIII+181 stran, 8° (14 x 20,5 cm)
desky, ořízka a první stránky ušpiněné, jinak čistá, celkově ještě velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kaufmännisches Rechnen. I. Teil. Fünfzehnte Auflage [účetnictví, obchod]
Feller, Friedrich Ernst - Odermann, Carl Gustav - Prater, Pa
Berlin - Leipzig: B. G. Teubner 1943, pův. brož, 93 stran, 8° (15 x 21 cm)
stránky poněkud zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kontenrahmen der Fachgruppe Obst- und Gemüseverwertungsindustrie (Organisationsplan des Rechnungswesens) [= Schriftenreihe der Fachgruppe Obst- und Gemüseverwertungsindustrie; Heft 5] [účetnictví, zelinářství, ovocnářství]
Braunschweig: Dr. Serger & Hempel 1939, pův. sešit, 26 stran, 8° (15,5 x 21 cm)
desky ohmatané a posané, se štítkem, podtrhaný obsah, jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Buchhaltungs-Übungen für Fortgeschrittene zum Gebrauche an Handelshochschulen und verwandten Anstalten. Zweite vermehrte und verbesserte Auflage [účetnictví, učebnice, finance]
Adler, A.
Leipzig - Berlin: Verlag von B. G. Teubner [1913], pův. celoplátěná vazba, [IV]+121 stran, 8° (15,5 x 23 cm)
štítek knihkupce na předsádce, razítko majitele na titulu a poslední stránce, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Le bilan des sociétés financières d'après la loi fédérale sur les banques et les caisses d'épargne. Thèse présentée á l’école des hautes études commerciales de l’université de Lausanne … [doktorská práce, ekonomika, účetnictví]
Collet, Pierre
Lausanne: Université de Lausanne - École des Hautes Études Commerciales 1941, pův. brož, 290 stran, 4° (16 x 23,5 cm)
desky nepatrně ohmatané, stránky trochu zahnědlé, jinak perfektní
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die Buchhaltung und Statistik eines Fabriksbetriebes [separát z neznámé publikace, statistika, účetnictví]
sešit s ručně psaným titulem, strany 15-41, 8° (15,5 x 23 cm)
zevně ušpiněný, uvnitř čistý, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zinses-Zinsen-Tabellen mit zeitgemässen neuen zum ersten Male publicirten Zinsfüssen anzuwenden auf die Berechnung von Amortisationsplänen etc. [úroky, tabulky, účetnictví, Rakousko-Uhersko]
Neumann, Ignaz
Wien: Verlag von Carl Gerold's Sohn 1886, pův. sešit, VII+78 stran, 4° (15,5 x 23,5 cm)
hřbet zpevněný lepicí páskou, sestřihaný obal, uvnitř čistá, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Theoretisch-practische Anweisung zur gründlichen Erlernung der doppelten italienischen kaufmännischen Buchhaltung ... [2 svazky, účetnictví, staré tisky]]
Pieré, Heinrich
Wien - Triest: bey Geistinger 1812, pův. kart. vazba, zdobené desky, barevný štítek na hřbetu, četné tabulky, [8]+198; 21 listů+[2]+42+48+[2]+27 listů+[2]+9 listů+[11] stran, 8° (17,5 x 21,5 cm)
hřbety odřené, razítka na titulu, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Anleitung zur Vornahme von Kassenprüfungen bei den Amtskassen der Reichsfinanzverwaltung. Vierte, erweiterte und ergänzte Auflage [účetnictví]
Lizius, Maximilian - Zwiebel, Otto - Bäumler, Johann
München: Carl Gerber [1942], pův. kartonová vazba s potiskem na přední desce a hřbetu, 227 stran+19 stran pracovní sešit, 8° (15 x 21 cm)
desky ušpiněné, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
La tenue des livres rendue facile ... [účetnictví, vazba kůže]
Degrange père, Edmond
Paris: Garnier Frères, libraires-éditeurs 1888, polokožená vazba se zlatou ražbou na hřbetu, mramorované desky a ořízka, [IV]+380 stran, velké 8° (14,5 x 22,5 cm)
desky poněkud odřené, titulní list s vymazanými razítky a signaturami, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
 
Valentinská © 2021