KOMIKSY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Rychlé šípy I.(komiks)
Jaroslav Foglar
Brožovaná, vydání druhé, stran 48, rozměry: 19 x 27 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Mauglí (komiks)
Josef Pavlát
Sešit, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 32. První vydání.
Stav pěkný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Rychlé šípy 6./1991 (komiks)
Jaroslav Foglar
Sešit, vydání první, strany 48, rozměry: 20 x 28 cm
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Král přichází (komiks, Bible)
Emanuel Vajtauer
1990. Brožovaná, stran 251. Rozměry: 17 x 23,5 cm.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kometa. Obrazové seriály pro chlapce a děvčata (komiks, časopis) - Kája Saudek
Jaroslav Foglar
Vydalo nakladatelství Svépomoc, Praha. Sešit, rozměry: 21 x 29 cm, 48 stran komiksových příběhů (některé ilustrace K. Saudek).
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kometa, číslo 6. Obrazové seriály pro chlapce a děvčata (komiks, časopis) - Kája Saudek
Jaroslav Foglar
Vydalo nakladatelství Svépomoc, Praha. Sešit, rozměry: 21 x 29 cm, 48 stran komiksových příběhů (některé ilustrace K. Saudek).
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Trpaslíček Kulihrášek mezi zvířátky (Artuš Scheiner, Kulihrášek)
Marta Voleská
cca 1927 Nakladatel Gustav Voleský Praha.
Původní poloplátěná vazba, ve hřbetě uvolněna. 10 stran. Pěkný stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Dobrodružství na planetě snů (komiks, ilustrace Petr Poš)
Ondřej Neff
Albatros, Praha 1988. Sešit, cca 28 stran, rozměry: 24 x 22 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Avalon High: Coronation #2: Homecoming (komiks)
Meg Cabot
Harper Collins Publisher, 2008.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Garfieldova show č. 2 - Kočičí příšera a další příběhy
Jim Davis
Vydalo Comicsové nakladatelství Crew v Praze 2011.
Stav výborný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Zpátky na zem aneb Opravdový život (komiks)
Jean-Yves Ferri, Manu Larcenet
Vydalo nakl. Mot komiks, Praha 2009. Pevná vazba, stran 95, vydání první, rozměry: 24 x 17 cm.
Stav perfektní - nová kniha.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Padoucnice 3 (komiks)
David B.
Vydalo nakl. Mot komiks, Praha 2002. Brožovaná, stran 56, vydání první, rozměry: 22 x 29 cm.
Stav perfektní - nová kniha.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Modré pilulky (komiks)
Frederik Peeters
Vydalo nakl. Mot komiks, Praha 2008. Brožovaná, stran 196, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav perfektní - nová kniha.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Kulihrášek a všesokolský slet ( Artuš Scheiner, Kulihrášek, sokol)
Marta Voleská
Vydal Gustav Voleský, Praha 1932. Původní poloplátěná vazba, 10 stran.
Knižní blok téměř odtržen od desek, desky mírně odřeny. Stav dobrý.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Nerozum a svévole - Příběhy z dětského života [starožitná dětská kniha ilustrací, předchůdce komiksu]
Hyšman, F.
F. Hyšman: Nerozum a svévole. Příběhy z dětského života Vyd. Stýblo, Nedatováno, cca zač. 20. sto..
 
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
 
Valentinská © 2021