POHÁDKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pevná vazba, rozměry: 17,5 x 126 cm, stran 3.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Panorama v Praze 1988. Vydání první. Soubor 8 sešitů v třídílné obálce. Rozměry: 10,5 x 15 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal LIKA KLUB, Praha 1993. Ilustroval Miloslav Kebrle. Vydání první, stran 118. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Vydalo nakladatelství De Agostini Polska Sp. z o. o., Polsko 2012. Přeložila Tereza Vlachová. Stran 24. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Panorama v Praze 1989. Vydání první. Soubor 8 sešitů v třídílné obálce. Rozměry: 10,5 x 15 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Miloš Uhlíř - Baset 2015. Vydání první, stran 32. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1962. Vydání první, stran 50. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu.
Desky mírně zašpiněny. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství Albatros, Praha 2003. Vydání první, stran 109. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala nakladatelství Fénix, Praha a Albert, Boskovice, 1994. Vydání první, stran 287. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Frankfurt am Main: Insel-Verlag 1966, váz., 320+[8] s., 12° (11 x 18 cm)
Pouzdro mírně zažloutlé a opotřebované, kniha jako nová.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Pro nakladatelství Albatros v Praze ve společnosti Albatros Media a.s. připravilo nakladatelství B4U Publishing roku 2025.
Výborný stav - nová kniha
197Kč
Bez daně: 197Kč
Bez daně: 197Kč
México, D. F.: Queromón Editores 1968.
Přebal opotřebovaný - zaprášený, na okrajích otlačený a nahoře trochu natržený, uvnitř ale pěkná, bez poškození, celkově velmi dobrý stav.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Vydalo nakladatelství Fabula, Hranice 2004. Vydání první, stran 260. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1981. Edice Korálky, svazek 120. Vydání první, stran 30. Původní brož.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Josef Hladký v Hranicích na Moravě, 1929. Edice Rozmarýn. Polokožená vazba, 28 x 36 cm, 32 stran.
Velmi dobrý stav, desky nepatrně opotřebované.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Praha, Artia - Verlag Werner Dausien 1972, s. 180.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk










![Erzählungen aus den Tausendundein Nächten ["Příběhy z Tisíce a jedné noci"; Tisíc a jedna noc; pohádky] Erzählungen aus den Tausendundein Nächten ["Příběhy z Tisíce a jedné noci"; Tisíc a jedna noc; pohádky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/599082-erzahlungen-aus-den-tause-16225414331-1024x1024.jpg)



