POHÁDKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2009. Sedmé vydání, rozměry: 24 x 16 cm. Tvrdé kartonové listy.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Egmont ČR, Praha 2014. Vydání první, stran 76. Původní pevná vazba.
Rohy desek odřeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Petr Novotný, nakladatelství Petrkov, 2011. Ilustroval autor. V nakladatelství Petrkov vydání první, stran cca 80. Původní pevná vazba.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydaly Mladé letá, Bratislava 1961. Vydání první, stran 16. Původní sešit. Rozměr 16x12 cm.
Obálka mírně odřená. Stav jinak pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Slovart, Praha 2011. Vydání první, stran 302. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo nakladatelství Maxdorf, Praha 2007. Vydání první, stran 78. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Bratislava, Mladé letá 1972, s. 210.
V dobrém stavu. Obálka je lehce zašpiněná.
110Kč
Bez daně: 110Kč
Bez daně: 110Kč
London: Brown Watson 1985. ISBN 10: 0709701160.
Velmi pěkný stav. / Very nice condition.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Berlin: Jugendhort (Walter Block Nachf.), zodebená celoplátěná vazba s barevnou horní ořízkou, 120+120 stran s částečně barevnými ilustracemi, 4° (16,5 x 23,5 cm)
okraje desek nepatrně odřené, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1971. Vydání první, stran 157. Původní celoplátěná vazba - přebal chybí. Rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Panorama v Praze 1979. První vydání, stran 10. Poloplátěná vazba, tvrdé kartonové listy.
Vazba mírně uvolněna, desky lehce odřeny. Stav jinak pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Freies Geistesleben 1994, s. 26.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakladatelství Fratišek Ráček, Klobouky u Brna 1999. Stran 54. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
North South Books 2000
Velmi dobrý stav. Na deskách je nalepena samolepka
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1949. Vydání první, stran 174. Původní poloplátěná vazba.
Vazba ve hřbetě uvolněna, desky odřeny. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydaly Mladé letá, slovenské vydavatelství knih pro mládež, Bratislava 1964. Vydání první, stran 10. Tvrdé kartonové listy.
Vazba ve hřbetě rozlepena, desky odřeny a zašpiněny. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk












