POHÁDKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Česká televize v edici ČT, Praha 2012. Vydání první, stran 124. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství ABR - Aida Brumovská, Praha 1997. Vydání první, stran 75. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydala Corvina, Budapest 1976. Stran 16. Původní sešit.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Egmont Neografia, Bratislava 1994. Vydání první, stran 127. Původní pevná vazba. Kniha ve slovenském jazyce.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Anthologie moderner tschechischer Märchen. Prag: Artia 1967.
Velmi dobrý stav. Přebal vpředu na okrajích trochu natržený a vzadu poškrábaný, kniha zcela v pořádku - čistá, světlá, velmi pěkně zachovalá.
880Kč
Bez daně: 880Kč
Bez daně: 880Kč
Vydalo nakladatelství Jiří Buchal - BB/art, Praha 2002. Vydání první, stran 125. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství Kentaur - Polygrafia, 1994. Vydání první, stran 125. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Levné knihy 2000, s. 233.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo Ottovo nakladatelství, Praha 2009. Stran 103. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
London: Bancroft & Co. 1960, rozkládací kniha od Vojtěcha Kubašty, poloplátěná vazba, 8 dvoustran s rozkládacími obrázky a pohyblivými figurkami, 4° (26 x 20 cm)
okraje desek na rozích otluené, zevně poněkud ušpiněná, na 2. dvoustraně poškozená figurka, na 6. dvoustraně figurka ohnutá, papír lehce zahnědlý, celkově ale velmi dobrý stav
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Pevná vazba, rozměry: 20 x 26 cm, stran 6.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo nakladatelství Blok, Brno 1982. Vydání druhé, stran 32. Původní sešit.
Obálka mírně zašpiněná. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Panorama v Praze 1985. Vydání první. Soubor 8 sešitů v třídílné obálce. Rozměry: 10,5 x 15 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pevná vazba, rozměry: 20 x 26 cm, stran 6.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo nakladatelství Panorama v Praze 1987. Vydání první. Soubor 8 sešitů v třídílné obálce. Rozměry: 10,5 x 15 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze a Mladé letá, Bratislava 1963. Vydání první, stran 20. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk









![Kocour v botách - arabská verze [Puss in Boots, Der gestiefelte Kater, rozkládací knihy, pohádky, pop-up knihy, Vojtěch Kubašta] Kocour v botách - arabská verze [Puss in Boots, Der gestiefelte Kater, rozkládací knihy, pohádky, pop-up knihy, Vojtěch Kubašta]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/758248-koucor-v-botach-arabska-v-17673569531-1024x1024.jpg)





