POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kitten's First Full Moon (První úplněk koťátka, pohádka)
Kevin Henkes
New York, Greenwillow Books 2004
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Rybí penízky
Eva Kopčilová
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1989. Vydání první, stran 12. Poloplátěná vazba - tvrdé kartonové listy.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Sny vánočního stromečku [leporelo s vánoční tematikou pro nejmenší]
Moravec
Vydalo PB press Bratislava 1994.
Výborný stav - nová kniha.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Prázdniny
Jitka Novohradská
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1990. Vydání první, stran 10. Poloplátěná vazba, tvrdé kartonové listy.
Rohy mírně odřeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Neugriechische Märchen. Fünftes bis zehntes Tausend [= Die Märchen der Weltliteratur] [pohádky, Řecko]
Kretschmer, Paul (ed.)
Jena: Eugen Diederichs 1919, pův. polokožená vazba se zlaceným hřbetem a přední deskou, zlacená horní ořízka, zdobené předsádky, pův. krabice, [8]+XII+340 stran s četnými dřevořezy (frontispis a inici
krabice ohmataná, jinak perfektní, celkově výborný stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Strom s granátovými jablky [pohádka pro děti]
Magdalena Wagnerová
Vydalo nakladatelství Havran, Praha 2004. Vydání první, stran 257. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Hejásek a Jujdásek
Markéta Zinnerová
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 2000. Druhé vydání, stran 89. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Russkije narodnyje skazki v illjustracijach palechskogo chudožnika Alexandra Kurkina = Russian Fairy-Tales: Illustrations by Alexander Kurkin
Kurkin, Alexander
Leningrad: Izdatělstvo Avrora / Aurora Art Publishers 1972, neváz., 68 s., 4° (28 x 38 cm)
Originální složka opotřebovaná, odřená a mírně pomačkaná, dvojlisty jen mírně zažloutlé, jinak velmi dobrý stav.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Strašidýlko Josífek
Ivanka Melounová
Vydalo nakladatelství Grada, Praha 2010. Vydání první, stran 72. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Vojtěch Kubašta - Perníková chaloupka [dětské leporelo, pohádky, pop-up kniha, prostorová publikace]
Kubašta, Vojtěch
Pro nakladatelství Albatros v Praze ve společnosti Albatros Media a.s. připravilo nakladatelství B4U Publishing roku 2016
Kniha je nová.
197Kč
Bez daně: 197Kč
Bob a Bobek na cestách
Pavel Šrut
Vydal Albatros, Praha 2015. Druhé vydání, stran 76. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Поштарева прича [Poštareva priča; Pohádka pošťácká]
Čapek, Karel - Čapek, Josef - Hofman, Eduard
Beograd: Mlado pokolenje 1966, váz., 102 s., 8° (16 x 23,5 cm)
Desky mírně opotřebované a zašpiněné; velmi dobrý stav.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Vojtěch Kubašta - Chytrá Baruška [dětské leporelo, pohádky, pop-up kniha, prostorová publikace, pohádka Chytrá horákyně]
Kubašta, Vojtěch - Formánková, Věra - Servítová, Jarmiila
Plzeň: NAVA 1991
Kniha je nová. Vzhledem k době, která uplynula od vydání, mohou být některé stránky v textové části mírně zahnědlé.
197Kč
Bez daně: 197Kč
Parádivý zajíček
Helena Fialová
Vydal Kentaur/Polygrafia, Praha 1995. Vydání první, stran 28. Původní pevná vazba.
Vazba ve hřbetě uvolněna. Stav jinak pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021