POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tausend und eine Nacht. Arabische Erzählungen. Zweiter Band [sv. 2; Příběhy z Tisíce a jedné noci; Tisíc a jedna noc; pohádky] HOL
Weil, Gustav
Stuttgart: Rieger'sche Verlagsbuchhandlung 1889, váz., 411 s., 8° (18 x 23 cm)
Plátno na deskách trochu vybledlé a opotřebované, jeden roh mírně naražený, ořízka, předsádky a některé stránky mírně zažloutlé, na rubu titulního listu je vepsáno pastelkou několik čísel; velmi dobrý
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Cikánské pohádky (1913)
Heinrich von Wlislocki
Brožovaná, rozměry: 10,5 x 15,5 cm, stran 67
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná. Některé stránky jsou zažloutlé a uvolněné
450Kč
Bez daně: 450Kč
Vílí prach a zázračné vejce
Gail Carson Levine
Vydal Egmont ČR, Praha 2005. Vydání první, stran 198. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Obrovo srdce
Lela B. Njatin
Nakladatelství Fratišek Ráček, Klobouky u Brna 1999. Stran 54. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Honzíček na cestách
Vydalo Nakladatelské družstvo Máje, Česká akciová společnost v Praze, nedatováno. Původní kartonové rozkládací leporelo.
Desky odřeny a zašpiněny, vazba ve hřbetě uvolněna a natržena. Stav dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Gorilla Thumps and Bear Hugs: A Tapping Solution Children's Story (Gorilí dunění a medvědí objetí, pohádka, ilustrace Erin Mariano)
Alex Ortner
Hay House Inc 2016.
Velmi dobrý stav. Na předsádce je napsáno věnování pův. majiteli.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Pro děti - knížka naslouchajícím [pohádky; Jiří Orten - Prózy sv. 2]
Jiří Orten
Vydalo Severočeské nakladatelství v Liberci 1967. Vydání první, stran 96. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
O hodináři Filipovi a skřítku Hodináříčkovi
Vladimír Medek
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1996. Vydání první, stran 94. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pohádky pro v(d)ěčné děti
Petr Miroslav Šafra
Vydalo Nakladatelství VVV Verměřovice s.r.o., 2011. Stran 126. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Cour a Courek (příběh, komiks, kočky; ilustrace Adolf Born)
Svatopluk Hrnčíř, Adolf Born
Praha, Albatros 1983
Velmi dobrý stav. Předsádka je natržená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kutálí se sluníčko
Jiří Faltus
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1981. Vydání první, stran 10. Poloplátěná vazba, tvrdé kartónové listy.
Na deskách nepatrné zažloutlé skvrnky. Stav dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Pohádky hvězdné víly
Anna Simerská
Převazba - pův. obálka je vevázána, stran 108. Rozměry: 14,5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý. Na hřbetu je nálepka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Příběhy z hradů a zámků
Martina Drijverová
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2007. Vydání první, stran 88. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vojtěch Kubašta - Cvrček a mravenci [dětské leporelo, dětské knihy, básničky]
Kubašta, Vojtěch - Novák, J. Z.
Pro nakladatelství Albatros v Praze ve společnosti Albatros Media a.s. připravilo nakladatelství B4U Publishing roku 2017.
Nová kniha.
177Kč
Bez daně: 177Kč
Pohádky
H. CH. Andersen
Vydalo nakladatelství L. Mazač, Praha 1936. Stran 71. Původní poloplátěná vazba.
Desky odřeny a mírně zašpiněny. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021