VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, nakl. Toužimský & Moravec 1994, s. 176.
Velmi dobrý stav
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Sešit, rozměry: 21 x 29 cm, 24 stran - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Naše vojsko, 2003. Původní pevná vazba, stran 274 + obr. příloha. Rozměry: 17 x 24 cm
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sutton: Reed Business Publishing.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměr: 10,5 x 165 cm, 70 stran.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní sešit, rozměry: 21 x 29 cm, 24 stran - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 1993. Vyd. první. Pevná vazba s obálkou, stran 336, rozměry 17,5 x 25 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu, Praha 2001. Původní brožovaná, vydání první. 279 stran.
Pěkný stav (viz foto). Rozměr: 16 x 23 cm.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, stránkováno průběžně 154-370.
Stav velmi dobrý, místy nerozřezáno.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, Rovnost 1952, s. 525.
Velmi dobrý stav, bez obálky.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Kompletní ročník novin Československá samostatnost - orgán politické emigrace.
Roč. 1 -..
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Sutton: Reed Business Publishing.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydání první. Stran 418, bohatý fotografický materiál. Původní poloplátěná vazba. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, desky lehce odřené. Hřbet ušpiněný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydalo nakl. BB/art, Praha 2004. Původní pevná vazba s přebalem. 387 stran, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Výborný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, stran 43, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Orbis, Praha 1942. Z německého originálu. Vydání první. Stran 418, bohatý fotografický materiá..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 321 až 336 z 2428 (152 stránek)
Zákazníci sk

![Biggles letí na jih (edice: Hrdinové vzdušných bitev, sv. 11) [letec, letectví; obálka Zdeněk Burian, ilustrace Jiří Wowk] Biggles letí na jih (edice: Hrdinové vzdušných bitev, sv. 11) [letec, letectví; obálka Zdeněk Burian, ilustrace Jiří Wowk]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ad/630793-biggles-leti-na-jih-edice-17175792841-1024x1024.jpg)

![Zajat ve Stalingradu. Dramatický osud německého vojáka [Stalingrad, druhá světová válka, vzpomínky] Zajat ve Stalingradu. Dramatický osud německého vojáka [Stalingrad, druhá světová válka, vzpomínky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731940-zajat-ve-stalingradu-dram-17339941011-1024x1024.jpg)




![Securitas Imperii 8/2001 Sborník k problematice bezpečnostních služeb [Úřad dokumentace a vyšetřování zločinu komunismu: Generál Šejna, Josef Frolík, Agent Repo a Lev, Light, agenti, tajní spolupracovníci atd.] Securitas Imperii 8/2001 Sborník k problematice bezpečnostních služeb [Úřad dokumentace a vyšetřování zločinu komunismu: Generál Šejna, Josef Frolík, Agent Repo a Lev, Light, agenti, tajní spolupracovníci atd.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_320216_1-1024x1024.jpg)





