VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Adolf čeká na smrt - obálka Josef Čapek
Josef Kopta
Vydal Čin, tiskové a nakl. družstvo Čs. legionářů v Praze, 1933. Proud, sv. 52. Brožovaná, stran 191, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý. Některé složky uvolněné.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Malan – létající námořník [pilot RAF, Spitfire, druhá světová válka, letadla, letectvo]
Norman Franks
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Pilot sv. 43. Plzeň 1996. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 136 stran + obr. příloha.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Voják. List pracujících ve vojenském kabátě (ročník IV., číslo 11/1933) - staré noviny, 1. republika
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 30 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý, v dolní části jsou skvrnky
280Kč
Bez daně: 280Kč
Pouštní orli (letadla, .sv. válak, pilot)
Humphrey Wynn
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Pilot sv. 29. Plzeň 1995. Původní pevná vazba, stran 110, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Dobrý stav,
70Kč
Bez daně: 70Kč
McCambellovi hrdinové [McCambel, nejúspěšnější americký námořní stíhač, pilot, letadla, letectví - druhá světová válka v Tichomoří - Mariany, Iwodžima, Filipíny]
Edwin P. Hoyt
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Pilot sv. 27. Plzeň 1995. Původní pevná vazba, stran 217 + obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bílé břízy na podzim (edice: Život kolem nás, sv. 54) [novela; obálka Zdenek Seydl]
Arnošt Lustig
Praha, Československý spisovatel 1966, s. 85.
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Letectví, číslo 4., ročník XVIII./1938. Měsíční ilustrovaná revue (letadla)
kolektiv autorů
Sešit, stránkováno průběžně 136-174. Rozměry: 21 x 30 cm.
Velmi dobrý stav. Na obálce jsou skvrnky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Letecká válka 1939-1945 [2. světová válka, letectvo, Luftwaffe, RAF, Rudá armáda]
Olaf Groehler
Brožovaná, stran 304 včetně vyobrazení, vydání první, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zkušební pilot [letectvo, letadla, 2. světová válka, RAF]
Neville Duke
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2008. Původní pevná vazba, stran 237 + obr. přílohy. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Přůměty dutiny břišní při různé poloze vojáka v boji - školní plakát, výukový obraz
Starý školní plakát, papír nalepený na neohebný karton.  Stav velmi dobrý. Rozměry obrazu..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Revolvery a pistole [krátké palné střelné zbraně]
A. B. Žuk
Vydalo Naše vojsko, Praha 1988. Původní celoplátěná vazba se stříbřením a přebalem, 336 stran s velkým množstvím ilustrací. Rozměry: 17 x 25 cm.
Přebal po okrajích nepatrně otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Voják. List pracujících ve vojenském kabátě (ročník IV., číslo 12/1933) - staré noviny, 1. republika
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 30 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý
280Kč
Bez daně: 280Kč
Stíhací esa korejské války  (Korea, letadla, válka)
R. F. Dorr, J. Lake, W. Thompson
Vydalo nakladatelství Mustang. edice JET sv. 2. Plzeň 1996. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 117 stran + obr. příloha.
Velmi dobrý stav(viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Zápas půl století. Padesát let bojů o českou Moravu
Václav Šlesinger
Brožovaná. Rozměry: 16 x 22 cm. Stran 247, vyd. první.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně zažloutlá, hřbet je v dolní části lepený. Knižní blok se lehce uvolňuje z obálky. Recensní výtisk. Knižní blok je rozlámaný, složky uvolněné a okraje strán
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021