VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stíhači nad Kanálem - Československý stíhací wing RAF 1942-1945 [Češi v RAF,, piloti, letci, letectvo, letectví]
Jiří Rajlich, Jiří Sehnal
Nakl. Naše vojsko, Praha 1993. Původní brožovaná, 384 stran, stran příloh 40 + 8, rozměry: 15 x 21 cm. Vydání první.
Dobrý stav, desky a hřbet lehce ušpiněné a mírně odřené.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Souostroví Gulag - 3. díl
Alexandr Solženicyn
Vydal nakladatel a vydavatel Jaroslav Hanzel - Ok Centrum Praha 1990. Druhé, upravené vydání. Stran 317 + obr. příloha, brožovaná. Rozměr: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je mírně odřená, spodní roh obálky nese stopu po přenutí, kniha je lehe zkosená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Válka na východní frontě 1941-1945
James Lucas
Brožovaná, rozměry: 16 x 22 cm, vydání první, 338 stran + příloha.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Der verratene Sozialismus
Karl I.Albrecht
Nibelungen Verlag, 1943.
Velmi slušný stav, obálka opotřebená - odřená, hřbet natržený.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Tschechische Republik zwischen Traditionsbruch und Kontinuität
Edition Temmen, Bremen 1989.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Boží samuraj [Micuo Fučida, japonský pilot, letec, který vedl útok na Pearl Harbor, druhá světová válka, Japonsko]
Gordon W. Prange
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 1995. Původní pevná vazba, 299 stran, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vojenské omyly druhé světové války (druhá světová válka, mj. i Bitva o Anglii, Rusko, Afrikakorps, Japonsko)
Kenneth Macksey
Vydalo Naše vojsko, Praha 1995. Původní pevná vazba, 224 stran + 8 stran příloh, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Světová válka a naše revoluce I.-III. (3 svazky)
Edvard Beneš
I. díl vydal Orbis, Praha 1930 a další 2 díly vydal Čin a Orbis, Praha 1931 a 1925. Pův. pevné vazby se zlacením a s přebaly, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, 537, 612 a 685 stran.
Stav velmi dobrý, pouze přebaly jsou lehce odřené a mírně otřepené. Knihy jsou vloženy do ochranného pouzdra..
360Kč
Bez daně: 360Kč
Izraelští vojáci vyprávějí (Izrael, Palestina)
Chalíl Sawáhirí
Účelová publikace diplomatické mise Organizace pro osvobození Palestiny v ČSSR, Praha 1986. Brožovaná, stran 126. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Most (román, druhá světová válka, exilové vydání)
Jiří Mucha
Vítězný román literární soutěže U.S.Č.S. v Londýně roku 1943. Exilové vydání - printed by Lofox, Lon..
Velmi dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Boj o Filipíny [válka v Tichomoří - USA vs. Japonsko]
Miloš Hubáček
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1990. Stopy, fakta, svědectví. Stran textu 544, 32 stran obr. příloh, vydání první. Rozměry: 14 x 20 cm. Původní brož, měkká vazba.
Desky mírně zašpiněny. Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Krev, slzy a pošetilost. V nejtemnější hodině druhé světové války [druhá světová válka - Anglie v letech 1940 a 1941]
Len Deighton
Nakl. Argo, Praha 1996. Původní pevná vazba s přebalem, 652 stran, vydání první, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ofenziva v Pacifiku [válka v Tichomoří - USA vs. Japonsko]
Miloš Hubáček
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1987. Vydání první, stran 520, 32 stran obrazových příloh. Původní brož, měkká vazba.
Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Air International 11/2005, Vol. 69, No. 5 (letectví, letadla)
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Waffen-Arsenal : Schützenpanzer der NATO (Bojová vozidla pěchoty NATO, mj. Marder, LAV, Saxon, Bradley)
M. Scheibert
Podzun-Pallas-Verlag GmbH 1993. Brožovaná, stran 48 - včetně obr. rozměry: 21 x 30 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Válečné lodě 3. – První světová válka [loďstvo, ponorky ,námořní válka]
Vladimír Hynek, Petr Klučina, Evžen Škňouřil
Naše vojsko, Praha 1988. Pův. celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 18 x 25 cm, 340 stran včetně obr. materiálu.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021