VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, stran 212, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav horší, obálka je zažloutlá a téměř přetržená. Hřbet je potrhaný se ztrátou, knižní blok je uvolněný z obálky. Uvnitř je stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Vydal: Emil Šprongl, 1915
77 stran
Stav: dobrý, brož. vydání
František Bernard Vaněk
..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, stran 32, rozměry: 14,5 x 23 cm. Vydáno roku 1919.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou zažloutlé, odřené, ušpiněné a otřepené. Obálka je z boku s lehkou ztrátou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Jota, Brno 1997. Vydání první. Stran 232. Rozměry: 14 x 21 cm. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Argo, Praha 1996. Původní pevná vazba s přebalem, 652 stran, vydání první, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. Naše vojsko, Praha 2009. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 119 stran.
Stav výborný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Sešit, stránkováno průběžně 1134-1168, rozměry: 22 x 30 cm.
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo nakl BB/art 2008. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, 278 stran + obr. příloha, vydání první.
Pěkný stav (viz foto)! EAN: 9788073814090.
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Bratislava 1992
Stav dobrý viz foto.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Podtitul : názvoslovný a místopisný slovník více než 2100 koncentračních, nápravněpracovních, zvlášt..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Jan Vašut 1999, s. 144.
Jako nová
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1985. Edice Stopy-fakta-svědectví. Vydání první, stran 496, 24 stran přílohy. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
79Kč
Bez daně: 79Kč
Bez daně: 79Kč
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Mustang, Plzeň 1995. Vydání první, stran 163. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, rozměry: 13 x 18 cm, třetí vydání, 482 stran.
Velmi dobrý stav. Desky lehce ušpiněné, původní obálka vevázána. Mírně zažloutlé stránky.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Zobrazeny položky 321 až 336 z 2438 (153 stránek)
Zákazníci sk


![Milosrdenství Tvé nad námi. Promluvy v době válečné (edice: Příloha "Kazatelny", č. 15) [Pastorální teologie, válka a mír, první světová válka] Milosrdenství Tvé nad námi. Promluvy v době válečné (edice: Příloha "Kazatelny", č. 15) [Pastorální teologie, válka a mír, první světová válka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-08-07-12-25-34-01-1024x1024.jpg)
![Jak se Amerika dostala do války [USA Spojené státy americké - první světová válka] Jak se Amerika dostala do války [USA Spojené státy americké - první světová válka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/586624-jak-se-amerika-dostala-do-16074337401-1024x1024.jpg)


![Krev, slzy a pošetilost. V nejtemnější hodině druhé světové války [druhá světová válka - Anglie v letech 1940 a 1941] Krev, slzy a pošetilost. V nejtemnější hodině druhé světové války [druhá světová válka - Anglie v letech 1940 a 1941]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_448490_1-1024x1024.jpg)
![Spojené státy v první světové válce [1. světová válka, o Amerických expedičních silách v první světové válce] Spojené státy v první světové válce [1. světová válka, o Amerických expedičních silách v první světové válce]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/705112-spojene-staty-v-prvni-sve-17025608111-1024x1024.jpg)


![Průvodce říší zla [slovník 2100 koncentračních, nápravněpracovních, zvláštních, výrobních, zajateckých, internačních a prověřovacích filtračních táborů a zvláštních osad v Sovětském svazu a v jiných zemích; Rusko, komunismus, diktatura] Průvodce říší zla [slovník 2100 koncentračních, nápravněpracovních, zvláštních, výrobních, zajateckých, internačních a prověřovacích filtračních táborů a zvláštních osad v Sovětském svazu a v jiných zemích; Rusko, komunismus, diktatura]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/756368-pruvodce-risi-zla-slovnik-17632422731-1024x1024.jpg)

![Vítězství v Pacifiku – Bitva o Guadalcanal [válka v Tichomoří] Vítězství v Pacifiku – Bitva o Guadalcanal [válka v Tichomoří]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/587254-vitezstvi-v-pacifiku-16081272141-1024x1024.jpg)

 Poslední rok německé armády [druhá světová válka, Adolf Hitler, Třetí říše 1944-1945](edice: Military, sv. 3)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/718299-posledni-rok-nemecke-arma-17176179961-1024x1024.jpg)
