VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kompletní čtyři ročníky novin Československá samostatnost - orgán politické emigrace. Vše, co vyšlo;..
9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Pevná vazba s přebalem. 296 stran, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Z přední strany obálky ustřižena horní část (zřejmě byla z druhé strany objednávka předplatného), viz obrázek. Jinak dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 1996. Původní pevná vazba, 205 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Jota, edice Military, Brno 2007. Pevná vazba s přebalem. Stran 210, vydání první. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydalo nakladatelství Svět křídel, Cheb 2015. Vydání první, stran 295 - včetně obr. materiálu. Původní pevná vazba. Rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav výborný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Heller reduits * Model Kits * Bausätze, OHFt., Quer.-4° , 63 S. mit farbigen mit Angebotsprodukten v..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal Modelpres, Praha 1993. Brož, 4°, 89 stran, množství fotografií.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo: Naše vojsko, Praha 2002
219 stran
Stav: výborný, brož. vydání
Kenneth Macksey
..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brožovaná, 96 stran, rozměry: 13,5 x 18 cm.
Sta dobrý, obálka je zažloutlá, hřbet v horní části lehce potrhaný. Kniha je zkosená, složky uvolněné a zažloutlé.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Vydalo nakl. Baronet, Praha 1997. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, rozměry: 15 x 22 cm,..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Celoplátěná vazba, 200 stran. Rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, podpis pův. majitele.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Nakladatelství Mladá fronta, edice Kolumbus, Praha 2003, 192 stran, pevná vazba s přebalem, vydání první, rozměr: 14 x 21 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. Libri, Praha 2009. Brožovaná, vydání první, strana 190, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav výborný.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Sešit, stránkováno průběžně 1134-1168, rozměry: 22 x 30 cm.
Stav velmi dobrý, místy je v textu podtrženo tužkou
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zobrazeny položky 321 až 336 z 2429 (152 stránek)
Zákazníci sk

![Jak vítězí velcí vojevůdci [Napoleon, Manstein, Rommel, Scipio Africanus, Mao CE-TUNG a další] Jak vítězí velcí vojevůdci [Napoleon, Manstein, Rommel, Scipio Africanus, Mao CE-TUNG a další]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/734601-jak-vitezi-velci-vojevudc-17375706391-1024x1024.jpg)

![Jediný unikl [Obsah: člen speciálních jednotek SAS na misi v Iráku, Irák] Jediný unikl [Obsah: člen speciálních jednotek SAS na misi v Iráku, Irák]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/717276-jediny-unikl-obsah-clen-s-17163557601-1024x1024.jpg)






![Neuvěřitelná vítězství [významné bitvy z historie, např. Napoleonské války, 1. a 2. světová válka, Vietnamská válka] Neuvěřitelná vítězství [významné bitvy z historie, např. Napoleonské války, 1. a 2. světová válka, Vietnamská válka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/734612-neuveritelna-vitezstvi-vy-17375804441-1024x1024.jpg)



![Historie Rudé armády 1917-1941 I. a II. díl [Rudá armáda] Historie Rudé armády 1917-1941 I. a II. díl [Rudá armáda]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/704788-historie-rude-armady-1917-17023851851-1024x1024.jpg)
