VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vyd. Libri, Praha 2007. Brožovaná, 365 stran, 8°, výborný stav, nová kniha.
Kniha se zabývá ..
315Kč
Bez daně: 315Kč
Bez daně: 315Kč
Naše vojko, Praha 2002. Pevná vazba, rozměry: 125 x 19 cm, stran 221
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Plzeň, nakl. Mustang 1996, s. 433.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sutton: Reed Business Publishing.
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 181.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Knižní klub, Praha 1999. Stran 312. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Voják. List pracujících ve vojenském kabátě (ročník IV., číslo 12/1933) - staré noviny, 1. republika
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 30 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Military sv. 33. Plzeň 1997. Původní pevná vazba, stran 209 + obr. přílohy a rozkládací obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešit, stran 15, rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav. Nerozřezáno.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Vydalo nakladatelství Paseka, Praha 2019. Vydání první, stran 856. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Praha, Naše vojsko 1954, s. 215.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
MBI - Miroslav Bílý 2003. Sešit, rozměry: 21 x 30 cm, stran 84 - včetně vyobrazení
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Původní poloplátěná vazba - přebal chybí, rozměry: 17,5 x 19,5 cm, 264 stran, množství fotografií.
Dobrý stav, desky jsou zažloutlé, hřbet vyšisovaný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Sutton: Reed Business Publishing.
Výborný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 1992, stran 192, 16 stran příloh. Původní brožovaná. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Pilot sv. 43. Plzeň 1996. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 136 stran + obr. příloha.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 321 až 336 z 2445 (153 stránek)
Zákazníci sk

![Napoleon Bonaparte a jeho soupeři [napoleonské války ,Kateřina Veliká,Kutuzov ad ,] Napoleon Bonaparte a jeho soupeři [napoleonské války ,Kateřina Veliká,Kutuzov ad ,]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/362748-napoleon-bonaparte-a-jeho-14744638891-1024x1024.jpg)



![100 nejvlivnějších vojevůdců světa [Napoleon, Caesar, Petain, Eisenhower, Žukov, Jana z Arku, Ataturk, Castro ad.] 100 nejvlivnějších vojevůdců světa [Napoleon, Caesar, Petain, Eisenhower, Žukov, Jana z Arku, Ataturk, Castro ad.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/499728-100-nejvlivnejsich-vojevu-14939237131-1024x1024.jpg)

![Hornet [letadlová loď, druhá světová válka v Tichomoří, nálet USA na Japonsko] Hornet [letadlová loď, druhá světová válka v Tichomoří, nálet USA na Japonsko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_364157_1-1024x1024.jpg)


![Parašutistický sport. Pomůcka pro vedoucí parašutistických kroužků (edice: Knižnice letectví, sv. 10) [letectví, parašutismus, příručka] Parašutistický sport. Pomůcka pro vedoucí parašutistických kroužků (edice: Knižnice letectví, sv. 10) [letectví, parašutismus, příručka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2018-04-10-14-33-37-01-1024x1024.jpg)



![Generál nebe [František Peřina - letec, pilot RAF, druhá světová válka, britské letectvo, bitva o Anglii, stíhací eso] Generál nebe [František Peřina - letec, pilot RAF, druhá světová válka, britské letectvo, bitva o Anglii, stíhací eso]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/504391-general-nebe-14991774801-1024x1024.jpg)
![Malan – létající námořník [pilot RAF, Spitfire, druhá světová válka, letadla, letectvo] Malan – létající námořník [pilot RAF, Spitfire, druhá světová válka, letadla, letectvo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/702627-malan-letajici-namornik-z-17004746441-1024x1024.jpg)