LEGIONÁŘSKÁ LITERATURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, stran 219 s s čb. fotografiemi, rozkl. tabulkami a mapkami.
Stav velmi dobrý některé složky jsou uvolněné.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Nakl. Plot 2013. Pevná vazba, 398 stran, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Formát cca A3, rozměry: 27 x 36 cm, pouze dvojlist.
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Max Forejt, Praha 1933. Celoplátěná vazba, 261 stran s čb. fotografiemi v textu. Rozměry: 16 x 22 cm
Dobrý stav, desky jsou lehce odřené, hřbet je odřený a na několika místech natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Pevná vazba se zlacením, stran 346, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou ušpiněné a lehce odřené. Uvnitř je stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Formát cca A3, rozměry: 27 x 36 cm, pouze dvojlist.
Stav velmi dobrý, v horní části lehce natržené
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 164.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, stran 318 + rozkl. mapky, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Celá kniha je lehce prohnutá. Uvnitř knihy jsou razítka se jménem původního majitele a na první straně i další dvě razítka.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Formát cca A3, rozměry: 27 x 36 cm, list
Stav velmi dobrý, v horní části přehnuté a z boku mírně otřepené
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 16,5 x 25 cm, stran 125 + rozkládací mapy.
Stav dobrý, obálka je lehce otřepená. Nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Formát cca A3, rozměry: 27 x 36 cm, list
Stav dobrý, v dolní části do poloviny natržené
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Původní pevná vazba s přebalem, 288 stran textu + 16 stran obrazové přílohy, rozměry: 14 x 21 cm, vydání první.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Fr. Borový, Praha, 1933-1936.
Dobrý stav, desky lehce ušpiněné a odřené, 5. svazek - stránky mírně otřepené a hřbet natržený.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Sešity, rozměry cca : 18.5 x 26.,5 cm, stran každý cca 16
Stav velmi dobrý, obálka1 čísla je na hřbetu natržená.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Formát cca A3, rozměry: 26 x 36 cm, 4 strany.
Stav velmi dobrý. Noviny jsou lehce otřepené.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Přehnuté složky, stran 12. Rozměry: 25 x 32cm.
Stav dobrý. Noviny jsou mírně otřepené, první strana je lehce natržená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 385 až 400 z 537 (34 stránek)
Zákazníci sk




![Rakouský orel padá (podpis Jaroslav Rošický) Jak byla naše revoluce doma připravena a 28. října 1918 provedena vojensky [převrat 1918 vznik Československé republiky] Rakouský orel padá (podpis Jaroslav Rošický) Jak byla naše revoluce doma připravena a 28. října 1918 provedena vojensky [převrat 1918 vznik Československé republiky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/715315-rakousky-orel-pada-podpis-17144562371-1024x1024.jpg)










