ŘEMESLA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lidová architektura v Československu [Obsah: lidové dřevěné stavitelství, vesnická domy, Čechy, Morava, Slovensko]
Václav Mencl
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 23,5 x 29,5 cm, 632 stran, 927 fotografií, 485 pérovek v textu, 32 stran barevných příloh.1. vydání.
Velmi dobrý stav; nepatrně zkosená vazba.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Gevaertova fotografická příručka (fotografování)
Brožovaná s obálkou, stran 274, rozměry: 14 x 19,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a v horní části s mírnou zrátou.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Film v rukou amatéra
Karel Smrž
Brožovaná s původní obálkou, stran 207, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka je v dolní části lehce otřepená, hřbet je v horní i dolní části natržený.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Pleteme z vlny. Pleteme vlnou (pletení, příručka, móda)
Ka-Pe (sestavila)
Nákladem časopisu Včela, nedatováno. Původní brož, 8°, 24 stran s čb. kresbami v textu. Zřejmě mírně..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Věstník společenstev fotografů, ročník III., čísla 1-12/1925 (časopis, fotografie, kompletní ročník)
Fr. Patzelt
Sešity, rozměry: 19 x 27 cm, strany nečíslovány
Stav velmi dobrý, obálka čísla 10 a 12 je utržena od hřbetu. Některé obálky jsou lehce odřené a mírně ušpiněné
399Kč
Bez daně: 399Kč
Rekreační plavidla (stavba, opravy a plavba) - lodě
Zdeněk Zizius
Původní pevná vazba, rozměry: 21x 15 cm, 320 stran, 252 obr. a 20 tabulek.
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Dějiny řemesel a obchodu v Čechách v XIV. a v XV. století
Zikmund Winter
Měkká vazba, 976 stran, rozměry: 15,5 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je otřepená, hřbet v horní části natržený, knižní blok rozlomený. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Zlín, město životní aktivity
Antonín Cekola (zpracoval)
Brožovaná, stran 115 s velkým množstvím dobových fotografií, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná. Uvnitř je stav pěkný.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Dějiny českého knihtisku do roku 1848
Josef Volf
Polokožená vazba se zlacením na hřbetu - původní obálka je vevázána, 191 stran, rozměr: 12,5 x 18 cm.
Velmi dobrý stav, pouze hřbet je lehce vyšisovaný, kniha je vložena do kartonového ochranného pouzdra.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Přehled dějin moravského průmyslu, I. Do polovice XVIII. století (Morava, řemesla, pivovar, velkostatek, textil)
J. Chylík
I. díl - Do polovice XVIII. století. Matice moravská, Brno 1948. Původní brož, 8°, 147 stran. O..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
Cihlářský deník, ročník V., číslo 1-19 a 21-26/1910 (cihelny, cihly) - časopis, noviny
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 27 x 40 cm, každé číslo 4 strany
Stav velmi dobrý
800Kč
Bez daně: 800Kč
Základy svévárenství
A. G. Spasskij
Poloplátěná vazba, stran 291. Rozměry: 15,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý. Mírně zažloutlé stránky.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Parní kotle
Václav Krouza
Brožovaná, rozměry: 18 x 26 cm, stran 169.
Stav velmi dobrý, podpis původního majitele. V textu je podtrháváno červenou pastelkou a vpisky tužkou.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Švýcarské tapiserie / Soudobí umělci (Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze, katalog výstavy)
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran cca 40 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Práce z haluzí II. Věšáky a podstavce (Junákova dílna)
Bedřich Brosman
Sešit, rozměry: 15,5 x 23 cm, stran 32 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021