ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přehnuté složky, rozměry: 28 x 40 cm, stran 12, 4 a 6
Stav velmi dobrý.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Sešit, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran cca 32 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba se stříbřením, rozměry: 12,5 x 20 cm. 96 stran.
Stav velmi dobrý. Desky jsou lehce ušpiněné.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Academia Praha 1998, formát A3, celkem 872 stran, 33x24cm, česky, pevné vazby s přebaly,
Velmi dobrý stav.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Pomocné a činné nástroje na kovy. Obrábění dřeva. Pardubice, 1930 - nákladem vlastním. Původní brož,..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stran 27 + obr. příloha, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet. Obrazová příloha je lehce zažloutlá.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo SNTL, Praha 1977. Vydání první, stran 240, 288 vyobrazení. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměr 22x28 cm.
Pěkný stav (viz obr.).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, rozměry: 18 x 25 cm, 108 stran s 34 vyobrazeními v textu.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet je natržený. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Sborník příspěvků z konference Dějiny staveb 2001. Klub Augusta Sedláčka Plzeň a Fakulta architektur..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 18,5 x 25 cm, stran 71, 60 ilustrací v textu, 27 tabulek čb. a 6 bar.
Stav pěkný, podpis pův. majitele
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Pevná vazba, rozměry: 22,5 x 25 cm, stran cca 28 - množství vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, rozměry: 11,5 x 18 cm, 662 stran - množství vyobrazená.
Velmi dobrý stav. Podpis původního majitele.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Sešit, stran 24 - včetně vyobrazení, rozměry: 20 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pallas, Bratislava 1975.
Dobrý stav, lehce odřený přebal (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Academia v Praze 2007
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 18 cm, stran 151 + obr. příloha
Velmi dobrý stav, nerozřezáno
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk



![Umění do reklamy [reklama, ukázky typografie apod.] Umění do reklamy [reklama, ukázky typografie apod.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/563115-umeni-do-reklamy-15729593181-1024x1024.jpg)









![DĚJINY ČESKÉHO VÝTVARNÉHO UMĚNÍ VI/1,2 (1958-2000) [bruselský styl, Expo 58 Brusel informel art brut, umění v exilu, architektura malba sochařství kresba scénografie užité umění Mikuláš Medek Boudník Lhoták Šimotová Zoubek Jiří Kolář ad.] DĚJINY ČESKÉHO VÝTVARNÉHO UMĚNÍ VI/1,2 (1958-2000) [bruselský styl, Expo 58 Brusel informel art brut, umění v exilu, architektura malba sochařství kresba scénografie užité umění Mikuláš Medek Boudník Lhoták Šimotová Zoubek Jiří Kolář ad.]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/369800-dejiny-ceskeho-vytvarneho-14963192831-1024x1024.jpg)
