SOKOL A SOKOLSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Rodinný obrázkový časopis Jas. Slavnostní list - IX. Slet všesokolský 1932 (Sokol, sokolský slet, fotografie: Brunner-Dvořák, Dítě, Posselt; inzerce Hellada, Oetker, Auto Praga; hlubotisk)
Frant. Mašek (red.)
Rodinný obrázkový časopis Jas. Svázaná 4 různá zvláštní čísla "Slavnostní list IX. Sletu všesokolské..
 
700Kč
Bez daně: 700Kč
Sokolice. List pro sokolskou výchovu žen, čísla 1.-12., ročník XVII./1929 + 1 číslo, roč. XVIII./1930
Sešity, celkem stran 179 + 15 stran (samostatné číslo), rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Nerozřezáno.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Sokolské básně a studie
Karel Hlaváček
Brožovaná, rozměry: 15 x 21,5 cm, 199 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená. Místy nerozřezáno.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Úřední pořad (sokolský slet 1948, sokolství; obálka Zdeněk Šebesta)
Praha, Sletový výkonný výbor 1948, s. 72.
V dobrém stavu, obálka je lehce odřená a složky jsou mírně povoleny.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vzkříšení: Noviny sokolské mládeže, ročník XVII./1931 (Sokol)
Josef Otava a kol.
Celoplátěná vazba, rozměry: 16,5 x 23 cm, stran 175 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Sokolský katechismus (Sokol)
K. J. Obrátil
Převazba, rozměry: 13,5 x 19 cm, stran 196.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Podpis pův. majitele.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Věstník Sokolské župy Moravskoslezské, ročník XXX, číslo 1/1933 (Sokol)
Václav Lýsek (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 24 cm, stran 16
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Věstník Sokolské župy Moravskoslezské, ročník XXX, číslo 5/1933 (Sokol)
Václav Lýsek (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 16 x 24 cm, stránkováno o průběžně 94-109
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zpravodajská služba Israele (Izrael, čsopis) - 6.5.1957
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Stran 16, rozměry: 21 x 2914 cm.
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Mladý cvičitel (edice: Knihovna mladého sportovce, sv. 2) [sport, sokol, sokolství, cvičení, tělesná výchova - příručky pro cvičitele]
Zdeněk Sprynar (red.)
Praha, nakladatelství Československé obce Sokolské 1951, s. 204.
Původní brož s obálkou - ta mírně potrhaná a zašpiněná (viz obr.). Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Vzkříšení: Noviny sokolské mládeže, Sokol, r. 18. (1932) (Poezie, beletrie, mj. Tatíčku Masarykovi; Miroslav Tyrš doktorem; R. Mates - Bílá paní; R. Medek - Stromy nad zákopy)
J. Otava, K. Bíma (eds.)
Svázaný XVIII. ročník časopisu Vzkříšení (1932). Nakladatelská celoplátěná vazba, větší 8°, 159 stra..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Sokolstvo (edice: Za vzděláním, sv. 16) (sokolské hnutí, sport, mj. Miroslav Tyrš, Jindřich Fügner)
Karel Domorázek
Jos. R. Vilímek, Praha, nedatováno. Knižnice "Za vzděláním". Poloplátěná slepá převazba, 8°, 41 stra..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Sokolský hrdina (plukovník Josef Švec) (legie)
Josef Kudela
Moravský legionář, Brno 1933.
Nerozřezané stránky! Průhledný přebal po okrajích potrhaný (viz náhled). Hřbet se začíná rozlepovat, ale zatím drží pohromadě. Jinak dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Sletové pokyny pro vedoucí a cvičitele dorostenců (Sokol)
Sešit, stran 48, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý. Obálka a pár prvních stránek jsou s malými hnědými skvrnami.
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021