Čapek Josef a Karel

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Karel Čapek ve fotografii
Jiří Opelík ed.
Vydalo Středočeské nakladatelství v Praze 1991. Typografie Aleš Krejča. Stran 272. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Krakonošova zahrada / Zářivé hlubiny / Juvenilie
Bratři Čapkové
Dílo bratří Čapků. Vydal Československý spisovatel v Praze 1957. Graficky upravil Zdenek Seydl. Vydání v ČS první, stran 274. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Příběhy ryšavého Hanrahana (obálka Josef Čapek)
W. B. Yeats
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, stran 40, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce odřené. Podpis původního majitele.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Dům radovánek (obálka Josef Čapek)
Edith Wharton
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 22,5 cm, 366 stran.
Dobrý stav. Obálka je otřeená a lehce potrhaná. Částečně nerozřezáno. Knižní blok je rozlomený na části.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Povídky z druhé kapsy
Karel Čapek
Původní celoplátěná vazba, rozměry: 12 x 19 cm, 215 stran.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Krakatit
Karel Čapek
Vydalo nakladatelství Práce, Praha 1989. Vydání 18., stran 264. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Slova a krev (obálka Josef Čapek)
Giovanni Papini
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, 128 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou mírně odřené, hřbet je v dolní části s lehkou ztrátou.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Pestré osmero (obálka Josef Čapek)
Benjamin Klička
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu, rozměry: 13 x 20 cm, 62 stran.
Stav dobrý, část obálky u hřbetu a hřbet jsou vyšisované.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bílá opice (Sága rodu Forsytů IV) - obálka Josef Čapek
John Galsworthy
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 22 cm, 326 stran, obálka Josefa Čapka.
Dobrý stav, volný hřbet, obálka nepatrně potrhaná na okrajích.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Anglické listy [exilové vydání, Londýn 1941] Lettres from England
Karel Čapek
Měkká vazba s původní obálkou, stran 151, rozměry: 13 x 18,5 cm.
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Knižní obálky Josefa Čapka (1934) Josef Čapek
Ladislav Sutnar (upravil)
Měkká vazba s původní obálkou, rozměry: 23 x 33 cm, cca 40 stran.
Výborný stav, pouze lehce ušpiněná obálka.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Psáno do mraků (1936 - 1939)
Josef Čapek
Vydala Pražská edice, Praha 1993. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 351 stran.
Pěkný stav (viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Kapitol (obálka Josef Čapek)
Harvey Fergusson
Brožovaná s původní obálkou v průhledném obalu rozměry: 15 x 20 cm, 390 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Světlo (obálka Josef Čapek)
Georges Duhamel
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 21,5 cm, 68 stran.
Velmi slušný stav. Knižní blok uvolněn z obálky, bývalý knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Pásmo (15 x ilustrace Josef Čapek) - Guillaume Apollinaire 1963
Guillaume Apollinaire
Složky dvojlistů jsou volně vložené do papírové obálky, rozměry: 21 x 28 cm, 20 stran.
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Jak se co dělá
Karel Čapek
S obrázky Josefa Čapka. Původní celoplátěná vazba, 206 stran, rozměry: 12 x 19 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021