Čapek Josef a Karel
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Albatros, Praha 1987. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 24x17 cm; 354 stran, obrazový materiál.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, 415 stran, vevázána původní obálka. Rozměry: 16 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal G. Voleský, Praha 1926. Brožovaná, stran 123. Rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka i hřbet lehce zažloutlé. Některé složky uvolněné, místy nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Život. List pro výtvarnou práci a uměleckou kulturu. Svázaný XVI. ročník. Výtvarný odbor Umělecké be..
Velmi dobrý stav (viz foto).
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 20 cm, 209 stran.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce pomačkaný a v dolní části mírě natržený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožované s původními obálkami, rozměry: 13 x 20 cm, celkem 236 stran.
Stav nepříliš dobrý, obálky a hřbety jsou zažloutlé, otřepené a na hřřbetu potrhané se ztrátou. Knihy jsou zkosené.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Čin, Praha 1922. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, 97 stran.
Stav velmi dobrý, složky uvolněné.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Celoplátěná převazba.Čin, Praha; „Proud“, sv. 52, 1933, 191 S.,malá-8°. Přední strana obálky od J. Č..
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná, s původní obálkou, rozměry: 23,5 x 33 cm, cca 30 stran.
Velmi dobrý stav. Pouze obálka je lehce ušpiněná.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 102 rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi slušný, obálka a hřbet jsou lehce odřené a potrhané. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Stránky jsou zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Ot. Štorch-Marien, Praha 1927. Aventinum, svazek 146. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 147 stran.
Stav nepříliš dobrý, obálka a hřbet lehce odřené a mírně otřepené. Přední obálka uvolněná od hřbetu, složky uvolněné. Nesouvisející věnování.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 137, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Před titulím listem je podpis původního majitele.
5 000Kč
Bez daně: 5 000Kč
Bez daně: 5 000Kč
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 21 cm, stran 66.
Horší stav, obálka je zažloutlá, odřená, otřepená se ztrátou a lepená. Hřbet he lepený, knižní blok je uvolněný z obálky, některé složky uvolněné. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý. Autorské věnování
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Hynek, Praha 2000. Původní pevná vazba s přebalem, 22x29 cm, 495 stran.
Stav pěkný (viz foto).
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, stran 131.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, obálka je v dolní části mírně otřepená.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Ot. Štorch-Marien, Praha 1927. Původní brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, stran 131.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce odřené, některé složky uvolněné. Polepka ex libris.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Zobrazeny položky 801 až 816 z 933 (59 stránek)
Zákazníci sk








![Adolf čeká na smrt (edice: Proud, sv. 52) [román; obálka Josef Čapek] Adolf čeká na smrt (edice: Proud, sv. 52) [román; obálka Josef Čapek]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_143953_1-1024x1024.jpg)



![Kacíř a spol. [obálka a 8x linoryt Josef Čapek; edice Symposion; 1929] Kacíř a spol. [obálka a 8x linoryt Josef Čapek; edice Symposion; 1929]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/144018-kacir-amp-spol-obalka-jos-15790136401-1024x1024.jpg)

![Premiéry bratří Čapků [Karel a Josef Čapek - dramatická tvorba, bratři Čapkové - divadelní hry] Premiéry bratří Čapků [Karel a Josef Čapek - dramatická tvorba, bratři Čapkové - divadelní hry]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/673755-premiery-bratri-capku-kar-16643105421-1024x1024.jpg)

