Čapek Josef a Karel
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná s původní obálkou, stran 123. Rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená. Hřbet je v horní i dolní části se ztrátou.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydal Melantrich, Praha 1929. Brožovaná, 299 stran, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka lehce odřená, přední část obálky uvolněná od hřbetu. Některé složky uvolněné.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Feuilleton. Pokrok, Praha 1929. Knihovna "Dobrá četba", sv. 62. Obálka Josef Čapek!
Původní brož,..
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Vydal Čin, Praha 1930. Brožovaná, stran 137, rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené, kniha mírně zkosená.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 147 stran.
Stav pěkný, obálka je nepatrně zažloutlá, nerozřezáno.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 17 cm, 68 stran.
Stav velmi dobrý, obálka lehce odřená, hřbet v dolní části mírně natržený.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydalo vydavatelství Družstevní práce v Praze 1945. Druhé vydání, stran 193 s 8 barevnými obrázky na..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brožovaná s původní obálkou - průhledném obalu, rozměry: 13 x 20 cm, stran 111.
Stav dobrý, obálka je v dolní části natržená - se ztrátou. Signaturní razítko a podpis původního majitele.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Brožovaná s původní obákou, rozměry: 14 x 20 cm, 410 stran.
Horší stav, obálka je odřená, hřbet je potrhaný se ztrátou. Složky jsou uvolněné.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Úroda, sbírka krásné prosy. Melantrich, datace chybí. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav slušný. Obálka zažloutlá, ušpiněná, otřepená a uvolněná od hřbetu. Hřbet zcela chybí. Stránky zažloutlé.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo Nakladatelství čs. výtvarných umělců, Praha 1959, vydání první. Edice Česká kniha, svazek 2. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 290 stran s velkým množstvím obrazových příloh (210 vyobrazení
stav velmi dobrý,chybí malá část přebalu na dolním rohu
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Celoplátěná vazba s přebalem, 195 stran, rozměry: 14 x 20 cm.
Velmi dobrý stav.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 102 rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydal Ot. Štorch-Marien, edice Aventinum, Praha 1921. Brožovaná s původní obálkou, stran 79, rozměry: 18 x 25 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená, v dolní části mírně vyšisovaná.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná, stran 430 + ilustrovaná příloha ke knize, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené, ušpiněné a zažloutlé. Obálka u hřbetu v horní i dolní části natržená. Lehce zažloutlé stránky, některé složky uvolněné.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1957. Vydání 16, stran 50 se 109 kresbami v textu a 28 stranami příloh. Původní poloplátěná vazba
Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 321 až 336 z 933 (59 stránek)
Zákazníci sk
















