Čapek Josef a Karel

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Crewský vlak (obálka vevázána Josef Čapek)
Rose Macaulay
Pevná vazba, vevázána původní obálka Josefa Čapka, rozměry: 13 x 19 cm, 235 stran.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Povídky z jedné kapsy / Povídky z druhé kapsy (ilustrace Cyril Bouda)
Karel Čapek
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 165 a 150 stran - oboustranné.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Ať žije život (obálka a 14 ilustrací Josef Čapek)
Stanislav K. Neumann
Vydal Fr. Borový, Praha 1920. Edice Června, sv. VIII. Brožovaná, rozměry: 11,5 x 17,5 cm, 247 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, spodní roh obálky přehnutý. Knižní blok je včetně hřbetu rozlámaný na části, uvnitř je stav velmi dobrý.
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Cestopisy II.Obrázky z Holandska, Cesta na sever (Karel Čapek - Spisy Karla Čapka sv. V.)
Karel Čapek
Typografie Oldřich Hlavsa. Vydal Československý spisovatel v Praze roku 1980. Původní celoplátěná vazba s přebalem, vydání druhé, stran 312, rozměry: 13 x 19,5 cm.
stav vnitřku velmi dobrý, přebal opotřebovaný a na více místech natržený
95Kč
Bez daně: 95Kč
Boží muka (obálka Josef Čapek) 1924
Karel Čapek
Brožovaná, stran 108, rozměry: 15 x 21 cm. Vydání druhé.
Stav velmi dobrý.
4 000Kč
Bez daně: 4 000Kč
Bratři Schellenbergové (obálka Josef Čapek)
Bernhard Kellermann
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 20 cm, 413 stran.
Velmi slušný stav. Obálka a hřbet jsou odřené, spodní roh nese stopu po přeložení, přední část obálky je téměř utržená od hřbetu. Hřbet je v horní části s lehkou ztrátou.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Lidumil na kříži (obálka Josef Čapek)
Čestmír Jeřábek
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 19 cm, stran 166.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená. Hřbet je mírně zkosený a v dolní části natržený. Složky jsou uvolněné
450Kč
Bez daně: 450Kč
Mistr posledního soudu (obálka Josef Čapek)
Leo Perutz
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 20 cm, stran 180.
Stav velmi dobrý. Složky jsou uvolněné se stopami po rozřezání.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Masaryk a revoluční armáda [Masarykovy projevy k legiím a o legiích v zahraniční revoluci; legie] (obálka Josef Čapek)
Jaroslav Papoušek
Brožovaná s původní obálkou, stran 239 + obr. příloha, rozměry: 12,5 x 16 cm.
Stav dobrý, obálka je z boků otřepená, nerozřezáno.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Příběhy ryšavého Hanrahana - obálka Josef Čapek
W. B. Yeats
Brožovaná v průhledném obalu, stran 40, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce otřepené.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Zázrak v rodině, Humoristický román. Kniha 2 (edice: Románová knihovna Proud, sv. 45) (román, humor; obálka Josef Čapek)
František Langer; obálka J. Čapek
Humoristický román. Čin, Praha 1929. Románová knihovna Proud, sv. 45. Původní brož, 8°, 237 stran. K..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tři rozhovory (obálka Josef Čapek)
Georges Duhamel
Brožovaná s původní obálkou, 82 stran, 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, místy je v textu podtrženo tužkou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Experimentální grafologie (obálka Josef Čapek) - (pošk.)
Robert Saudek
Vyd. Dr. Ot. Štorch-Marien, Praha 1928. Aventinum, sv. XII. Brožovaná s původní obálkou, 8°, 430 ..
 
999Kč
Bez daně: 999Kč
Hadí květy - obálka Josef Čapek
Jaroslav Durych
Měkká vazba, rozměry: 12,5 x 18 cm. 71 stran.
Stav velmi dobrý. Nesouvisející věnování.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bosáci (obálka Josef Čapek)
Maxim Gorkij;
Melantrich, Praha 1929. Nová ruská knihovna, sv. VI - Spisy Maxima Gorkého, sv. IV. S obálkou Josefa..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Krakatit
Karel Čapek
Vydal Fr. Borový, Praha 1948. Obálka a vazba Zdenka Seydla, stran 428. Původní poloplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a potrhaný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021