KUCHAŘKY,POTRAVINÁŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Reader´s Digest, Praha 2004. Pevná vazba, formát 4°, 352 stran. Bohatý obrazový materiál.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Slovart, Praha 2007. Původní brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 247 stran.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Merkur, Praha 1981. Původní brož, měkká vazba, stran 258, vydání první, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 16 x 21 cm, stran 507. Třetí vyd.
Stav dobrý, přebal je odřený, pomačkaný a potrhaný. Uvnitř je stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stran 64 - včetně vyobrazení, rozměry: 13,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Měkká vazba, stran 128. Rozměry: 12 x 170 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a otřepená, hřbet lepený. Obálka je podlepovaná, knižní blok zpět vlepen hnědou lepící páskou. Uvnitř je stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydal Merkur, Praha 1969. Vydání první, stran 184. Původní brož, měkká vazba, 14 x 18 cm.
Obálka zašpiněná, očteno. Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, vydání první, stran 116, rozměry: 8,5 x 9,5 cm.
Rohy mírně odřeny, stránky lehce zkrabaceny od polití. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal Readers Digest Výběr, 2012. Pevná vazba, stran 384 - včetně vyobrazení, první vydání, rozměry: 20 x 26 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Ikar, Praha 2010.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky, stran 16, rozměry: 15 x 23,5 cm.
Velmi dobrý stav, časopis je v horní části natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Slovart, Praha 2000. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 248 stran.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 23,5 x 24,5 cm, stran 160 - množství vyobrazení.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Smart Press, 2007. Pevná vazba, vydání druhé, rozměry: 17 x 24 cm, stran 224 - včetně vyobrazení.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Ikar (CZ) 2015. Pevná vazba, stran 238 - včetně vyobrazení. Rozměry: 19,5 x 25 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Merkur, Praha 1984. Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 194.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk

![Tajemství babiččiny kuchyně [kuchařka, recepty] Tajemství babiččiny kuchyně [kuchařka, recepty]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/694802-tajemstvi-babicciny-kuchy-16891823711-1024x1024.jpg)

![Balkánská kuchyně [kuchařka, recepty] Balkánská kuchyně [kuchařka, recepty]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/755365-balkanska-kuchyne-kuchark-17623739791-1024x1024.jpg)



![Indická kuchyně [kuchařka, recepty] Indická kuchyně [kuchařka, recepty]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/697371-indicka-kuchyne-kucharka--16942048601-1024x1024.jpg)

![Babiččina rychlá a úsporná kuchařka [recepty] Babiččina rychlá a úsporná kuchařka [recepty]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/698522-babiccina-rychla-a-usporn-16953189321-1024x1024.jpg)





