KUCHAŘKY,POTRAVINÁŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Čaje a byliny. Malá knihovna encyklopedie kulinárního umění (kuchařka)
Jill Normanová
Champagne Avantgarde, Bratislava 1993. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 12,5 x 16 ,5 cm, stran cca 40 - množství vyobrazení.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Obezita je realita aneb hubneme s rozumem
Iva Málková
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, stran 222.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Srdečný pozdrav z hospody [pražské restaurace, kavárny, viárny na starých pohlednicích - Praha, staré pohlednice]
Viktor Šlajchrt
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, stran 120 - včetně vyobrazení, vydání první.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kam s dětmi i dospělými v létě a co jim tam vařit (kuchařka)
K. Kulhánek, B. Mašínová
Karel Kulhánek, Praha 1937. Převazba, vydání druhé, rozměry: 14,5 x 20 cm, 162 stran.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
K rychlému vaření využíváme výrobků potravinářského průmyslu (kuchařka)
kolektiv autorů
Sešit, stran 36, rozměry: 18 x 26 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je v horní části lehce zažloutlá
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lexikon vína (víno)
Christina Fischer
Vydalo nakl. Rebo Productions, 2007. Původní pevná vazba, vydání druhé, rozměry: 15,5 x 17,5 cm, 294 stran - včetně vyobrazení.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Základy potravinářského zbožíznalství
kolektiv autorů
Měkká vazba, stran 547, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, na hřbetu a deskách je stopa po nálepce. Knižní blok je uvolněný z desek. Uvnitř je stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Tapas (kuchařka)
​Ikar, Praha 2007. Pevná vazba, stran 160 - včetně vyobrazení. Rozměry: 21,5 x 27,5 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Rum v kuchyni (kuchařka)
Magdalena Wagnerová (sestavila)
Nakl. Plot, 2006. Pevná vazba, stran 110 - včetně vyobrazení, rozměry: 15 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Radost z jídla
Vladimíra Strnadelová, Jan Zerzán
Druhé vydání. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 120 stran.
Stav velmi dobrý. V textu je zhusta podtrháváno zvýrazňovací fixou.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Čtení o antice 1977 (edice: Antická knihovna, prémiová řada, sv. 11) [antika, kuchařka, recepty]
Brožovaná s obálkou, rozměry: 21 x 29 cm, stran 88.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Hubneme s rozumem v praxi (kuchařka)
Iva Málková, Jaroslava Štochlová
Grada, Praha 2006. Pevná vazba, stran 173 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 23,5 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Praktická kuchařka [Rettigová - recepty]
Magdalena Dobromila Rettigová , Retiková
Pevná vazba, stran 344, rozměry: 14,5 x 20,5 cm. Druhé vydání, cca dvacátá léta 20. stol.
Stav horší, desky jsou odřené, hřbet utržený. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze zažloutlé stránky a místy jsou hnědé skvrnky
600Kč
Bez daně: 600Kč
Karoliny Vávrové pražská kuchařka
Karolina Vávrová
Jindřich Lorenz, Třebíč, nedatováno. Deváté vydání. Převazba, stran 499 rozměry: 14 x 20 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Stránky jsou zažloutlé. Uvnitř je stav velmi dobrý.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Živá strava – Mé nejlepší recepty (Raw Food, kuchařka)
Věra Telandová
IFP Publishing, 2014, brožovaná, stran 100 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021