KALENDÁŘE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní celoplátěná vazba se zlacením, menší 8°, 231 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, stran 96, rozměr: 18,5 x 24 cm.
Stav velmi slušný, obálka a hřbet odřené, flekaté a potrhané se ztrátou. Uvnitř stav dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná s původní obálkou, 143 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s původní obálkou stran 158, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou ušpiněné a odřené. Obálka je pomačkaná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 151, rozměry: 20 x 25 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené, na titulním listu je nesouvisející věnování. Okraje stránek jsou mírně zažloutlé.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Sešity jsou volně vložené do obálky, rozměry: 15 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaá, stran 112, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Graz: Franz Xav. Miller, Buchhändler bey Allerheiligen [1801]. 2. Auflage.
Desky nepatrně odřené, chybí titulní ilustrace, chybí také poslední kapitola č. VII (léčba některých lidských onemocnění) - tj. strany 247-252, okraje stran seříznuté, část titulní strany (s nakladate
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Leipzig: Insel-Verlag 1908. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 175 stran s černobílými obr., 8° (13 x 18,5 cm)
Hřbet a desky zašpiněné a odřené, jinak uvnitř v dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag: Für den Buchhandel in Commission bei Carl Reichenecker vormals Carl Andre 1872, váz., VIII+220+[18]+[64] s., 12° (10 x 16,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky na dvou místech mírně naražené, ořízka a stránky zažloutlé, na dvou prázdných místech kalendáře jsou perem vepsány dobové poznámky, na jedné z prázdných stran pro poznámky je t
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Sešit, stran 60, rozměry: 14 x 21,5 cm
Stav dobrý, hřbet je potrhaný. Uvnitř je stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Rozkl. trojlist. Rozměry ve složeném stavu: 9 x 15 cm. Rozloženo: 15 x 26,5 cm
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná - sešitá sponkami, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 64
Stav velmi dobrý. Obálka je mírně pomačkaná, u sponek jsou stopy po rzi. Hřbet je v dolní části natržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Offenbach a. M.: Gebr. Klingspor 1931. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, nečíslováno, s četnými černobílými obr., 12° (11 x 16,5 cm)
drobné skvrnky na deskách, jinak uvnitř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Wien: Selbstverlag von Gustav Mändl 1893. Pův. reliéfní vazba s barevnou ořízkou a zdobenou předsádkou, nečíslováno, malé 12° (8 x 11,5 cm)
desky a předsádka lehce odřené, listy trochu zahnědlé, drobné poznámky tužkou, jinak v dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Brünn: im Selbstverlage 1834
2 150Kč
Bez daně: 2 150Kč
Bez daně: 2 150Kč
Zákazníci sk








![Insel-Almanach auf das Jahr 1908 [kalendář] Insel-Almanach auf das Jahr 1908 [kalendář]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/724170-insel-almanach-auf-das-ja-17253751891-1024x1024.jpg)



![Klingspor Kalender für das Jahr 1931 mit einer Auswahl von Sinngedichten [kalendář] Klingspor Kalender für das Jahr 1931 mit einer Auswahl von Sinngedichten [kalendář]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/763369-klingspor-kalender-fur-da-17739443981-1024x1024.jpg)
![Taschenbuch für Buchhändler [kalendář pro rok 1893] Taschenbuch für Buchhändler [kalendář pro rok 1893]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768408-taschenbuch-fur-buchhandl-17798088191-1024x1024.jpg)