NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Wroclaw - Krakow 1958-1959.
Dobrý stav. Neautorské věnování.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Warszawa 1956.
Dobrý stav, nepatrně vyšisovaný hřbet.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Wien: Selbsverlag des Verfassers 1896. * Původní celoplátěná vazba s bohatým zlacením, mramorovaná ořízka, strany 1137-1324, 4° (18,5 x 26,5 cm), text německy. / OLwd. mit dekorativer Goldprägung, mar
Okraje desek trochu odřené, okraje stránek vzhledem ke stáří zahnědlé, titulní strana a některé další strany trochu skvrnité, jinak pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav. / Deckelkanten leicht abg
1 150Kč
Bez daně: 1 150Kč
Bez daně: 1 150Kč
Warszawa 1953.
Uvnitř dobrý stav, přebal potrhaný, mírně zašpiněný a odřený.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo nakladatelství XYZ, Praha 2016. Vydání první, stran 249. Původní brož, měkká vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Panorama, Praha 1981, brož., 40 [brožura] + 18 [fotografie] s., 4° (20,5 x 29,5 cm)
Dobrý stav, list č. 15 poškozen - kus chybí, chybí i textová část
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Wroclaw 1954.
Dobrý stav, hřbet lehce vyšisovaný, desky mírně zašpiněné.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Praha, J. Otto 1932-1938, s. 197+343.
Velmi dobrý stav. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na předsádkách jsou razítka z knihovny.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Wroclaw 1957, 1962 a 1963.
Dobrý stav, nepatrně odřené desky.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Berlin: Dietrich Reimer - Andrews & Steiner 1942, poloplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, 194 stran s četnými vyobrazeními a mapami, velké 4° (21,5 x 30,5 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Poznań 1946.
Dobrý stav, desky nepatrně odřené. Stránky lehce zažloutlé. Na stánkách 1-53 poznámky tužkou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Storrs, Connecticut: World Education Project 1975, pův. sešit, 113 stran s četnými vyobrazeními, 8° (17 x 21 cm)
desky poněkud ušpiněné, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Warszawa 1958.
Velmi slušný stav, obálka zažloutlá (skvrny - viz obr.), hřbet lehce natržený, uvnitř dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Bruxelles: Office de Publicité 1923. Pův. kartonová vazba (laminovaná) s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 69 stran s barevnými obr., 8° (14 x 19,5 cm)
Desky odřené a zašpiněné, rohy desek ohnuté, nerozřezané listy, jinak uvnitř v dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Warszawa 1954.
Dobrý stav, hřbet vyšisovaný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
TEFAF, Maastricht, March 10 - 18th, 2018, Stand S2. Paris: Charles-Wesley Hourde, Arts d'Afrique, d'Oceanie et d'Amérique 2018.
Výborný stav. / Perfect condition.
1 120Kč
Bez daně: 1 120Kč
Bez daně: 1 120Kč
Zobrazeny položky 1697 až 1712 z 1847 (116 stránek)
Zákazníci sk


![Karel Plicka [= Profily z prací mistrů československé fotografie] národopis Karel Plicka [= Profily z prací mistrů československé fotografie] národopis](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/656492-karel-plicka-profily-z-pr-16469142111-1024x1024.jpg)


![Beiträge zur Kolonialforschung; Band I. Mit 79 Abbildungen im Text und auf 37 Tafeln, sowie mit 2 Deckblättern und 5 Karten [etnografie, kolonie] Beiträge zur Kolonialforschung; Band I. Mit 79 Abbildungen im Text und auf 37 Tafeln, sowie mit 2 Deckblättern und 5 Karten [etnografie, kolonie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/713145-beitrage-zur-kolonialfors-17114632091-1024x1024.jpg)

![The Irish: In Their Homeland: In America: In Conecticut [= The Peoples of Connecticut Multicultural Ethnic Haritage Series; Number One] [Irové] The Irish: In Their Homeland: In America: In Conecticut [= The Peoples of Connecticut Multicultural Ethnic Haritage Series; Number One] [Irové]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/713223-the-irish-in-their-homela-17115447131-1024x1024.jpg)

![Un Peuple martyr. La Wuestion des Wendes (Serbes de Lusace) devant l´opinion publique [etnografie, Lužičtí Srbové] Un Peuple martyr. La Wuestion des Wendes (Serbes de Lusace) devant l´opinion publique [etnografie, Lužičtí Srbové]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/714255-un-peuple-martyr-la-wuest-17131830621-1024x1024.jpg)
