NÁRODOPIS

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tajemné Česko. Průvodce po největších záhadách a magických místech
Jan A. Novák
Vydalo nakladatelství XYZ, Praha 2015. Stran 312. Brožovaná, rozměry: 17 x 23,5 cm.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Historia Danii  (Polsko - historie Dánska)
W.Czaplinski, K.Górski
Wroclaw - Warszawa - Krakow 1965.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný a natržený.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Karel Plicka [= Profily z prací mistrů československé fotografie] národopis
Baran, Ludvík - Plicka, Karel
Vydala Panorama, Praha 1981, brož., 40 [brožura] + 18 [fotografie] s., 4° (20,5 x 29,5 cm)
Dobrý stav, list č. 15 poškozen - kus chybí, chybí i textová část
450Kč
Bez daně: 450Kč
Warmia i Mazury 1+2 (Polsko - historie, místopis)
S.Zajchowski, M.Kiełczewski-Zaleski
Poznań 1953.
Hřbet knihy je poškozený (viz foto), hřbetník utržený, přední předsádka utržená a dolepovaná, vazba mírně uvolněná, jinak uvnitř vcelku dobrý stav. Stránky lehce zažloutlé.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Kultura prapolska (Polsko - historie)
Josef Kostrzewski
Poznań 1947.
Dobrý stav, desky nepatrně odřené. Stránky lehce zažloutlé.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Beiträge zur Kolonialforschung; Band II. Mit 2 Farbtafeln nach Naturaufnahmen. 114 Abbildungen im Text und auf 38 Schwarztafeln, sowie mit 5 Karten [etnografie, kolonie]
Wolff, Günter (ed.)
Berlin: Dietrich Reimer - Andrews & Steiner 1942, poloplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 219 stran s četnými vyobrazeními a mapami, velké 4° (21,5 x 30,5 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, razítko na titulu a poslední stránce, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Osadnictwo Warmii w okresie krzyżackim (Polsko - historie)
M.Pollakówna
Poznań 1953.
Dobrý stav, lehce vyšisovaný hřbet.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Deutsche Bauernmöbel [lidové řemeslo, nábytek]
Döppe, Friedrich
Leipzig: VEB Bibliographisches Institut 1955. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 39 stran + 60 černobílých, částečně barevných obr., 8° (12 x 18 cm)
Hřbet lehce natržený, drobné poznámky tužkou, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zarys serbskiego prawa majatkowego I-III (Polsko-právo)
W.Namyslowski, T.Taranowski
Lwów 1925-1927.
Dobrý stav, desky nepatrně odřené, stránky mírně zažloutlé
480Kč
Bez daně: 480Kč
Wohnen [= Rheinisches Jahrbuch für Volkskunde; 22. Jahrgang, 1. Halbband = Dümmlerbuch; 8822] [bydlení, etnografie, Porýní]
Matter, Max (ed.)
Bonn: Ferd. Dümmlers Verlag 1977, pův. brož, 151 stran s ilustracemi, 8° (15 x 21 cm)
desky poněkud ohmatané, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Arts fantastique [= Série Art; 2] [= Encyclopédie Essentielle; 8] [fantaskní umění; imaginativní umění; surrealismus]
Roy, Claude
Paris: Robert Delpire 1960, váz., 108 s., 8° (21,5 x 19 cm)
Desky mírně opotřebované a vybledlé, na horní ořízce drobné hnědé skvrnky; velmi dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Národ a národnost v čase globalizace
Dalibor Plichta
Vydalo nakl. JOB Publishing, Praha 1999. Brožovaná, stran 127, vydání první, rozměry: 12x 19 cm.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. V textu je místy zatrženo tužkou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Czlowiek. Wstep do etnografii powszechnej i etnologii z 157 ilustracjami [= Biblioteka etnografii polskiej; Nr. 3] [etnogie, úvod]
Moszynski, Kazimierz
Wroclaw - Krakow - Warszawa: Zaklad narodowy imienia osslinskich - Wadawnictwo Polskiej Akademii Nauk 1958, pův. plátěná vazba s obálkou, XII+854 stran s četnými ilustracemi, 4° (18,5 x 24 cm)
obálka potrhaná a odřená, věnovaní na titulu, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově dobrý stav
375Kč
Bez daně: 375Kč
Lidová architektura v jižních Čechách [Škabrada, Kuča, Pešta - Jihočeská vesnická arch.; lidové stavitelství, jihočeský kraj; Jižní Čechy]
Jiří Škabrada, Karel Kuča, Ivan Náprstek, Jan Pešta, Roman T
2. vydání Brno: SOVAMM 2021, laminovaná brožura s obálkou, 620 stran s četnými barevnými vyobrazeními + CD, velké 4° (24 x 30 cm)
Nová kniha, výborný stav.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
 
Valentinská © 2021