NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Poznań 1946.
Dobrý stav, desky nepatrně odřené. Stránky lehce zažloutlé. Na stánkách 1-53 poznámky tužkou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Storrs, Connecticut: World Education Project 1978, pův. sešit, 121 stran s vyobrazeními, velké 8° (17 x 21 cm)
zevně poněkud ohmatané, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Paris: Cahiers dʾart 1947.
Desky trochu zašpiněné a na hranách hřbetu lehce odřené, uvnitř pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Warszawa 1958.
Velmi slušný stav, obálka zažloutlá (skvrny - viz obr.), hřbet lehce natržený, uvnitř dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Původní celoplátěné vazby s obálkami. Praha, Odeon a SNKLU 1960 nn. Rozměr 24x17 cm, 409, 426 , 423 a 380 stran s bohatou obrazovou výzdobou K. Svolinského.
Velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Warszawa 1954.
Dobrý stav, hřbet vyšisovaný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
TEFAF, Maastricht, March 10 - 18th, 2018, Stand S2. Paris: Charles-Wesley Hourde, Arts d'Afrique, d'Oceanie et d'Amérique 2018.
Výborný stav. / Perfect condition.
1 120Kč
Bez daně: 1 120Kč
Bez daně: 1 120Kč
Praha: Československá obchodní komora. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a obrázkem na deskách, 116 stran s četnými černobílými a barevnými obr., 4° (15 x 23 cm
Desky lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Orbis, Praha 1939.
Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Warszawa 1957.
Dobrý stav, desky zašpiněné, na hřbetu dvě skvrny; místy podtrháno tužkou.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Berlin: Akademie-Verlag 1958, pův. sešit, strany 88-106, 8° (15,5 x 22,5 cm)
nepatrně zahnědlý, jinak čistý, výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Das böhmische Volk: Wohngebiete, körperliche Tätigkeit, geistige und materielle Kultur [český národ]
Prag: Prager Aktiendruckerei 1916. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a zdobenou ořízkou, 245 stran s černobílými obr. a barevnou mapou, 2° (21 x 28 cm)
hrany desek lehce odřené, titulní list vytržený, jinak uvnitř v dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Bari: 1988, brožovaná, 14 s., 8° (17 x 24 cm)
Velmi dobrý stav.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Prag: Diesbachische Buchhandlung 1809, váz., [2]+604+[2] s., 8° (12 x 20,5 cm)
Desky opotřebené a zašlé, kůže a knižní blok se stopami po činnosti larev, vazba uvolněná, ořízka ztmavlá, na předsádkách a na stránkách občas menší šmouhy či zažloutlá místa, rohy stránek občas ohnut
6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Journal of American Folklore; Vol. 79, No. 314, October-December 1966 [časopis, etnografie, Amerika]
Austin, TX: University of Texas Press 1966, pův. brož, strany 521-638, 4° (17 x 25,5 cm)
knihovnický exemplář, desky poněkud vyšisované a ohmatané, štítek na hřbetu, signatura na titulu, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag: Diesbachische Buchhandlung 1810, váz., [2]+602 s., 8° (12 x 20,5 cm)
Desky opotřebené a zašlé, kůže a knižní blok se stopami po činnosti larev, vazba uvolněná, ořízka ztmavlá, na předsádkách a na stránkách občas menší šmouhy či zažloutlá místa, rohy stránek občas ohnut
6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Zobrazeny položky 1697 až 1712 z 1849 (116 stránek)
Zákazníci sk


![The Italians: In Their Homeland: In America: In Connecticut [= The Peoples of Connecticut Multicultural Ethnic Haritage Series; Number Two] [Itálie, Italové] The Italians: In Their Homeland: In America: In Connecticut [= The Peoples of Connecticut Multicultural Ethnic Haritage Series; Number Two] [Itálie, Italové]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/713151-the-italians-in-their-hom-17114643371-1024x1024.jpg)


![La Tchécoslovaquie. Costumes régionaux II [folklór, kroje] La Tchécoslovaquie. Costumes régionaux II [folklór, kroje]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/714374-la-tchecoslovaquie-costum-17132802711-1024x1024.jpg)

![Die Überreste der Großfamilie bei den Ukrainern in der Ostslowakei [separát z Zeitschrift für Slawistik; Band III - 1958, Heft 1] [etnografie, rodina Východní Slovensko] Die Überreste der Großfamilie bei den Ukrainern in der Ostslowakei [separát z Zeitschrift für Slawistik; Band III - 1958, Heft 1] [etnografie, rodina Východní Slovensko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/733840-die-uberreste-der-grossfa-17369321861-1024x1024.jpg)
![Das böhmische Volk: Wohngebiete, körperliche Tätigkeit, geistige und materielle Kultur [český národ] Das böhmische Volk: Wohngebiete, körperliche Tätigkeit, geistige und materielle Kultur [český národ]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/767098-das-bohmische-volk-wohnge-17782538871-1024x1024.jpg)
![Minoranze etniche e Ricerca Antropologica ["Etnické menšiny a antropologický výzkum"; Itálie; dialektologie; podpis] Minoranze etniche e Ricerca Antropologica ["Etnické menšiny a antropologický výzkum"; Itálie; dialektologie; podpis]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680947-minoranze-etniche-e-ricer-16856097761-1024x1024.jpg)
![Neueste Kunde der nordischen Reiche Dänemark, Norwegen und Schweden [= Neueste Länder- und Völkerkunde; 4] [Dánsko; Švédsko; Norsko; Island; rytiny; zeměpis; národopis; staré tisky; mapy] Neueste Kunde der nordischen Reiche Dänemark, Norwegen und Schweden [= Neueste Länder- und Völkerkunde; 4] [Dánsko; Švédsko; Norsko; Island; rytiny; zeměpis; národopis; staré tisky; mapy]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/610627-neueste-kunde-der-nordisc-16336936761-1024x1024.jpg)
![Journal of American Folklore; Vol. 79, No. 314, October-December 1966 [časopis, etnografie, Amerika] Journal of American Folklore; Vol. 79, No. 314, October-December 1966 [časopis, etnografie, Amerika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/716445-journal-of-american-folkl-17156797371-1024x1024.jpg)