NÁRODOPIS
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
London - New York: Penguin Books 1988, brož., 12+244 s., 8° (15 x 23 cm)
Knihovní exemplář, obálka opotřebovaná, ořízka zaprášená, na hřbetě nalepen štítek se signaturou, na rubu obálky napsána signatura a nalepen lístek, jinak velmi dobrý stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Stuttgart: Museum für Länder- und Völkerkunde 1959, pův. brož s obálkou, 134 stran i s barevnými obrázky, 4° (16,5 x 24 cm)
zevně poněkud zaprášená, jinak perfektní
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha: Státní nakladatelství dětské knihy 1963, váz., 212 s., bohatě ilustrováno, 8° (20,5 x 19 cm)
Přebal opotřebovaný, odřený, malé části odtrženy, ořízka zaprášená, jinak dobrý stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Stuttgart: Linden-Museum für Völkerkunde 1963, pův. brož s obálkou, 253 stran s i barevnými ilustracemi, 4° (16,5 x 24 cm)
zevně poněkud zaprášená, uvnitř perfektní stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leningrad: Izdatělstvo Avrora / Aurora Art Publishers 1972, neváz., 68 s., 4° (28 x 38 cm)
Originální složka opotřebovaná, odřená a mírně pomačkaná, dvojlisty jen mírně zažloutlé, jinak velmi dobrý stav.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
Bern: Verlag Herbert Lang & Cie AG 1970, pův. brož, 120 stran s ilustracemi, 4° (17 x 25 cm)
zadní deska ohnutá, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Schloss, Tübingen: Tübinger Vereinigung für Volkskunde e. V. 1986, pův. brož, 180 stran, 8° (15 x 21 cm)
zevně nepatrně ohmataná, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Beijing: Guozi Shudian 1955, neváz., 4 s., 20 tabulí, 8° (18,5 x 23,5 cm)
Krabice jen mírně opotřebovaná a vybledlá, na rubu tabulí jsou obtištěny barvy z vystřihovánek; velmi dobrý stav.
3 100Kč
Bez daně: 3 100Kč
Bez daně: 3 100Kč
Vydalo nakladatelství Levné knihy KMa, Praha 2000. Stran 293. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Frankfurt am Main: Institut für Kulturanthropologie und Europäische Ethnologie der Johann Wolfgang Goethe-Universität 1981, pův. brož, 306 stran, 8° (15 x 21 cm)
zevně nepatrně ohmataná, jinak perfektní
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Marburg: N. G. Elwert Verlag 1988, celoplátěná vazba se štítkem na hřbetu, [VI]+393 stran s četnými ilustracemi, 8° (14 x 21 cm)
desky poněkud ušpiněné, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Kassel-Wilhelmshöhe: Johannes Stauda (Eger) [1928].
Bývalý knihovní exemplář s razítkem na titulní straně, desky zaprášené a potrhané, rohy desek a některých stran trochu ohnuté, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, jinak uvnitř v pořádku, celkově dobrý s
740Kč
Bez daně: 740Kč
Bez daně: 740Kč
Vydalo nakladatelství Brána, Praha 2015. Vydání první, stran 296. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Amsterdam: J. M. Meulenhoff 1952, pův. kartonová vazba, obálka, 24 stran textu+64 tabulí, 8° (15 x 21 cm)
obálka se ztrátami potrhaná, přední deska s fleky, nepatrně vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově ale dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství XYZ, Praha 2010. Stran 313. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 17 x 23,5 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství SFINX v Praze roku 1947. Vydání první. Původní poloplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Zobrazeny položky 1585 až 1600 z 1848 (116 stránek)
Zákazníci sk

![Scandinavian Folktales [= Penguin Folklore Library] Scandinavian Folktales [= Penguin Folklore Library]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/556128-scandinavian-folktales-pe-15613635081-1024x1024.jpg)
![Tribus. Veröffentlichungen des Linden-Museums; Nr. 8, Oktober 1959 [časopis, etnografie] Tribus. Veröffentlichungen des Linden-Museums; Nr. 8, Oktober 1959 [časopis, etnografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/716735-tribus-veroffentlichungen-17158681171-1024x1024.jpg)

![Tribus. Veröffentlichungen des Linden-Museums; Nr. 12, Dezember 1963 [časopis, etnografie] Tribus. Veröffentlichungen des Linden-Museums; Nr. 12, Dezember 1963 [časopis, etnografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/716740-tribus-veroffentlichungen-17158686301-1024x1024.jpg)
![EZZ - Ethnologische Zeitschrift Zürich; I, 1970 [časopis, etnografie] EZZ - Ethnologische Zeitschrift Zürich; I, 1970 [časopis, etnografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/716814-ezz-ethnologische-zeitsch-17159387661-1024x1024.jpg)
![Ausländer - Inländer. Arbeitsmigration und kulturelle Identität [= Untersuchungen des Ludwig-Uhland-Instituts der Universität Tübingen; 67. Band] [etnografie, pracovní migrace] Ausländer - Inländer. Arbeitsmigration und kulturelle Identität [= Untersuchungen des Ludwig-Uhland-Instituts der Universität Tübingen; 67. Band] [etnografie, pracovní migrace]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/717189-auslander-inlander-arbeit-17162857311-1024x1024.jpg)

![StadtKulturLandschaft. Recherchen zu Kultur und Kulturpolitik im Ballungsraum Nürnberg. 2. Auflage [aglomerace, Norimberk, etnografie] StadtKulturLandschaft. Recherchen zu Kultur und Kulturpolitik im Ballungsraum Nürnberg. 2. Auflage [aglomerace, Norimberk, etnografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/717442-stadtkulturlandschaft-rec-17164521381-1024x1024.jpg)
![Jahrbuch für ostdeutsche Volkskunde; Band 31 (1988) [časopis, etnografie, Východní Německo] Jahrbuch für ostdeutsche Volkskunde; Band 31 (1988) [časopis, etnografie, Východní Německo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/717465-jahrbuch-fur-ostdeutsche--17164677261-1024x1024.jpg)

![Niederländische Volkstrachten ... [kroje, Nizozemsko] Niederländische Volkstrachten ... [kroje, Nizozemsko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/692519-niederlandische-volkstrac-16862247581-1024x1024.jpg)

