SCI-FI - FANTASY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kiss me, I am Bohemian. Kriminaloidní sci-fiction přítomně minulé budoucnosti. Sixty-Eight Publisher..
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Vydalo nakladatelství AF 167, Brno 1992.
Mírně očteno. Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství BB art, Praha 2000. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 16 x 24 cm, 374 stran, první vydání.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Václav Soukup - Wales 2006, s. 539.
Dobrý stav.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Vydalo nakl. Dokořán, Praha 2010.
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1983.Typografie Oldřich Hlavsa. Vydání první, stran 192. Brožovaná, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo: nakl. Bonus Press, Boskovice 1993
Dobrý stav, zašlá
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Robouniversum Isaaca Asimova, sv. 4. Knižní klub, Praha, 1995. Původní vazba, 296 stran, rozměr: A5...
stav výborný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Druhá část "pětidílné stopařské trilogie", kterou autor původně koncipoval jako rozhlasový seriál. T..
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Nakl. Mladá fronta, Praha, 1963. Kapka, knihovna pro každého sv. 63. Obálku navrhl a graficky upravil Jaroslav Šváb. 164 stran. Brožovaná, vydání první, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet. Mírně zažloutlé stránky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, BB art 2003, s. 301.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pavel Dobrovský – Beta, Praha 2011. 2., revidované vyd., původní brož, 12 x 18,5 cm, 460 str.
Dobrý stav, od str. 282 horní část zvlněná od vlhkosti
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Albatros, Praha 2012. Pevná vazba, vydání první. Stran 345. Rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav dobrý, lehce odřené desky a hřbet, hřbet je mírně zkosený, mírně ušpiněná vazba a ořízka, naražené a odřené rohy
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Překlad: Vladimír Hanák
Vydalo: nakl. Baronet a. s., Praha 1996
414 stran
..
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Classic, 1999. Brožovaná, stran 405, rozměry: 10,5 x 18 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakl. Knižní klub, Praha 2006. Původní pevná vazba, rozměry: 13 x 21 cm, vydání první, 264 stran. EAN: 9788024216881.
Pěkný stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 241 až 256 z 1057 (67 stránek)
Zákazníci sk














