SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Santiago: Mýtus daleké budoucnosti (Sci-fi)
Mike Resnick
Winston Smith, Praha 1994.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Převážně neškodná
Douglas Adams
Nakl. Argo, Praha, 1994. Původní pevná vazba s přebalem, 191 stran, první vydání, rozměr: 12,5 x 20 cm.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Ikona. Tajemná mysteria antického světa (dobrodružství, román, Řecko)
Gary Van Haas
Vydalo nakladatelství XYZ, Praha 2008. Stran 251. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Elementálové
Michael McDowell
Vydal Dobrovský, edice Fobos, Praha 2021. Stran 289. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Andělé v hvězdných lodích
Giorgio Dibitonto
Vydalo nakladatelství Vérité, 1994. Vydání první, stran 151. Původní brož, měkká vazba.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Temná strana slunce (Terry Pratchett) - sci-fi
Terry Pratchett
Vydal Magnet-Press, Praha 1997. 1. vyd. Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 192 stran.
Stav pěkný.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Starman Jones (Sci-fi)
Robert A. Heinlein
Classic, Praha 1996.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Krakatit (6. vydání)
Karel Čapek
Vydal Ot. Štorch - Marien, Praha 1928 jako 75. svazek edeice Aventinum. Původní celoplátěná vazba, 8°, 367 stran.
Vazba ve hřbetě mírně rozlepena. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Král Kull (Fantasy)
Robert Ervin Howard
ARLA, nedatováno.
Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tento Nesmrtelný
Roger Zelazny
Vydalo nakladatelství Banshies, 2004. Stran 269, rozměr: 10,5 x 18,5 cm. Původní brož.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Most přes řeku Kwai / Planeta opic [Pierre Boulle - román, druhá světová válka, Barma; sci-fi, lidská civilizace] (edice: Galerie moderních autorů) [
Pierre Boulle
Nakl. Odeon, Praha 1983, Galérie moderních autorů. Vydání v Odeonu první. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 244 stran.
Přebal mírně natržený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Konec civilizace
Aldous Huxley
Vydalo nakladatelství Horizont, Praha 1970. Vydání první, stran 190. Původní brož, měkká vazba.
Desky mírně odřeny, očteno. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
The many lives & secret sorrows of Joséphine B. (Joséphine Bonapart)
Sandra Gulland
Londýn 1999.
Velmi slušný stav, zašpiněná první a poslední stránka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Galapágy
Kurt Vonnegut Jr.
Vydalo nakladatelství Alpress, Frýdek-Místek, v edici Klokan, 2003. Vydání první, stran 310. Původní pevná vazba s přebalem.
Desky po okrajích odřeny. Stav dobrý.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Cesta slepých ptáků / Runa Rider / Sluneční jezero
Ludvík Souček
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1989. Graficky upravil Libor Fára. Třetí vydání, stran 509. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Co si pamatují ryby (Edice 13, 47. svazek)
Gleb Goluběv
Vydala: Mladá fronta, Praha 1971. Brožovaná, formát A5, 218 stran.
Obálka mírně odřená a zašpiněná. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021