FILM a DIVADLO

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Život, který jsem ti dala (obálka Josef Čapek)
Luigi Pirandello
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21,5 cm, 48 stran.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně otřepená. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Lidové drama pobělohorské [české barokní divadlo, divadelní hry: Rakovnická hra vánoční, Salička, Semilská hra vánoční, Lastibořská, interludia, intermedia, Komedie o turecký vojně]
Josef Hrabák (ed.), Kocmánek Václav
Čs. spisovatel, Praha 1951. Národní klenotnice, sv. 53. Původní poloplátěná vazba s přebalem, 8°, 241 stran.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Prvky dramatu [drama, divadlo - studie o světovém dramatu, jeho stavbě, podobách a žánrech]
J. L. Styan
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1964. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 8°, 267 stran, první vydání.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Než film promluvil. Němý film 1896-1930
Kateřina Boušová
XYZ, Praha 2012. Pevná vazba, stran 358, rozměry: 17 x 24 cm
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Baletní libreta 1 - české a slovenské balety (balet)
Vladimír Vašut
Panton, Praha 1983. Brožovaná, stran 282, rozměry: 14 x 20 cm
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka
80Kč
Bez daně: 80Kč
Divadlo podle módy [satirická kniha na téma italská opera a divadlo]
Benedetto Marcello
Vydal Editio Supraphon, Praha - Bratislava 1970. Původní brož, 12°, 130 stran, první vydání.
Obálka mírně odřená a zažloutlá. Stav dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Dramata (Knihovna klasiků)
Fraderico García Lorca
SNKLHU, Praha 1958. Celoplátěná vazba s obálkou. Stran 316, rozměry: 14 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřená a v dolní části natržená obálka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Já. Příběhy mého života [Katharine Hepburn, Hepburnová - filmová herečka, film]
Katharine Hepburnová
Vydalo nakl. Daniel, Praha 1993. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 17 x 25 cm, stran 350.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Záleží na nás (Osvobozené divadlo)
Voskovec, Werich J. Ježek
Nakladatelství R. A. Dvorský, Praha.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Manželství pana Mississippiho (divadlo)
Friedrich Dürrenmatt
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 151
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Minuty na hodinách (divadlo)
William Saroyan
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 191
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Loutkáři v míru i odboji. Z osudů rodu Kopeckých (Matěj Kopecký) - loutky
Oldřich Zemek
Pevná vazba, rozměry: 12,5 x 17 cm, stran 140
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Signaturní razítko
299Kč
Bez daně: 299Kč
Neznámá známá Hana Vítová
Ondřej Suchý
Ikar (CZ) 2013. Pevná vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, stran 143
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Tiskoví magnáti Voskovec a Werich (Osvobozené divadlo) - Vest Pocket Revue, Lokální patriot
František Cinger
Vydal Akropolis, Praha, 2008. Původní pevná vazba, 380 stran, první vydání, rozměr: 16 × 24 cm. Oboustranné vydání.
Stav perfektní.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jiřina Štěpničková [česká divadelní herečka; osobní a umělecký portrét Jiřiny Štěpničkové]
Jindřich Černý
Brána, 1999. Pevná vazba, stran 254, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021