FILM a DIVADLO
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21,5 cm, 48 stran.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně otřepená. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Panorama, Praha 1992. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 292 stran s fotopřílohou a kresbami v textu.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Čs. spisovatel, Praha 1951. Národní klenotnice, sv. 53. Původní poloplátěná vazba s přebalem, 8°, 241 stran.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1964. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 8°, 267 stran, první vydání.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
XYZ, Praha 2012. Pevná vazba, stran 358, rozměry: 17 x 24 cm
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Panton, Praha 1983. Brožovaná, stran 282, rozměry: 14 x 20 cm
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Editio Supraphon, Praha - Bratislava 1970. Původní brož, 12°, 130 stran, první vydání.
Obálka mírně odřená a zažloutlá. Stav dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
SNKLHU, Praha 1958. Celoplátěná vazba s obálkou. Stran 316, rozměry: 14 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřená a v dolní části natržená obálka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakl. Daniel, Praha 1993. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 17 x 25 cm, stran 350.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakladatelství R. A. Dvorský, Praha.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 151
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 191
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pevná vazba, rozměry: 12,5 x 17 cm, stran 140
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Signaturní razítko
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Ikar (CZ) 2013. Pevná vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, stran 143
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Akropolis, Praha, 2008. Původní pevná vazba, 380 stran, první vydání, rozměr: 16 × 24 cm. Oboustranné vydání.
Stav perfektní.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brána, 1999. Pevná vazba, stran 254, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zobrazeny položky 4785 až 4800 z 5830 (365 stránek)
Zákazníci sk


![Čínské divadlo [Obsahuje: historie čínského divadla, čínská divadelní tradice, herectví, smíšená jevištní forma, masky, obřadní divadlo, divadlo zábavních čtvrtí měst, divadelnost čínského jeviště, čínské herecké techniky; Čína, dynastie Ming] Čínské divadlo [Obsahuje: historie čínského divadla, čínská divadelní tradice, herectví, smíšená jevištní forma, masky, obřadní divadlo, divadlo zábavních čtvrtí měst, divadelnost čínského jeviště, čínské herecké techniky; Čína, dynastie Ming]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/751267-cinske-divadlo-obsahuje-h-17576231181-1024x1024.jpg)
![Lidové drama pobělohorské [české barokní divadlo, divadelní hry: Rakovnická hra vánoční, Salička, Semilská hra vánoční, Lastibořská, interludia, intermedia, Komedie o turecký vojně] Lidové drama pobělohorské [české barokní divadlo, divadelní hry: Rakovnická hra vánoční, Salička, Semilská hra vánoční, Lastibořská, interludia, intermedia, Komedie o turecký vojně]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_427567_1-1024x1024.jpg)
![Prvky dramatu [drama, divadlo - studie o světovém dramatu, jeho stavbě, podobách a žánrech] Prvky dramatu [drama, divadlo - studie o světovém dramatu, jeho stavbě, podobách a žánrech]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/752246-prvky-dramatu-17586388331-1024x1024.jpg)


![Divadlo podle módy [satirická kniha na téma italská opera a divadlo] Divadlo podle módy [satirická kniha na téma italská opera a divadlo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/687345-divadlo-podle-mody-16808125501-1024x1024.jpg)

![Já. Příběhy mého života [Katharine Hepburn, Hepburnová - filmová herečka, film] Já. Příběhy mého života [Katharine Hepburn, Hepburnová - filmová herečka, film]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/755454-ja-pribehy-meho-zivota-ka-17624419451-1024x1024.jpg)






![Jiřina Štěpničková [česká divadelní herečka; osobní a umělecký portrét Jiřiny Štěpničkové] Jiřina Štěpničková [česká divadelní herečka; osobní a umělecký portrét Jiřiny Štěpničkové]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/755687-jirina-stepnickova-ceska--17627132791-1024x1024.jpg)