NÁBOŽENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sefer, Praha 1999. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry:13,5 x 21 cm, 251 stran.
Stav pěkný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal A. Vašíček - Mystery Film, Ostrava 2007. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 20,5 cm, 163 stran + obr. příloha.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, rozměry: 11 x 14 cm, stran 254
Stav velmi dobrý, odřené desky a hřbet
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Čtvrté vyd., zlacená celá ořízka, rozměry: 11 x 15 cm, 496 stran.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou odřené
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydala nakladatelství LEDA - Rozmluvy, Voznice, Praha 2013. Stran 208, rozměry: 14 x 21 cm. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vyšehrad, Praha 1984. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13 x 17 cm, 132 stran.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydal Melantrich, Praha 1941. Knihovna Odkaz minulosti české, sv. 8. Úprava Jar. Švába.
Stav velmi dobrý, pouze přebal je mírně odřený s lehkou ztrátou
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1964. Vydání první. Portréty, svazek 6. Stran 221. Původní brož. Rozměr 12 x 19 cm.
Stav pěkný (viz obr.). Předsádka a titulní strana je popsána propiskou.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brožovaná, stran 208, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stránkováno průběžně 509-628, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je v dolní části lehce natržený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, stránkováno průběžně 242-404, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, stránkováno průběžně 433-528, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, stránkováno průběžně 81-158, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, stran 88, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, stránkováno průběžně 89-176, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, stran 92, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 2289 až 2304 z 3517 (220 stránek)
Zákazníci sk

![Od knihy ke knize [Edmond Jabes - výbor z veršů židovského, francouzsky píšícího autora] Od knihy ke knize [Edmond Jabes - výbor z veršů židovského, francouzsky píšícího autora]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/729086-od-knihy-ke-knize-edmond--17309606611-1024x1024.jpg)
![Záhady Číny a Tibetu [Čína a Tibet, nové objevy odhalují skrytá tajemství] Záhady Číny a Tibetu [Čína a Tibet, nové objevy odhalují skrytá tajemství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/729161-zahady-ciny-a-tibetu-cina-17309870501-1024x1024.jpg)





![Zarathuštra (edice Portréty, sv. 6) [Životopis - perský náboženský reformátor ve starověku, zakladatel náboženství zoroastrismus] Zarathuštra (edice Portréty, sv. 6) [Životopis - perský náboženský reformátor ve starověku, zakladatel náboženství zoroastrismus]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/686379-zarathustra-edice-portret-16795643151-1024x1024.jpg)







