NÁBOŽENSTVÍ

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Temno klerikalismu v Československu
Julius Choráz
Složky jsou volně vložené do desek, stran 102. Rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Vyřazený knihovní exemplář, na zadních deskách je nálepka. Lehce zažloutlé stránky. Knižní blok je rozlámaný na části a volně vložený do desek.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Huldrych Zwingli, Karl Barth a odkaz původního reformačního radikalismu: Mezigenerační ekumenicko-teologický rozhovor
Petr Macek
Kalich, 2011. Brožovaná, stran 242, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Biblí svatá (Bible)
Praha 1937. Pevná vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 11,5 x 17 cm, stran 831 a 270.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Čtení z Biblí kralické [převyprávěná Bible kralická, Starý a Nový zákon]
Ivan Olbracht
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 395. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Svatý Dominik. Zakladatel řádu kazatelského
Fr. Filip Konečný
Celoplátěná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, 351 stran.
Stav velmi dobrý, nesouvisející věnování.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Starověký Babylón [Obsah: Babylonská říše, Mezopotámie, starověk]
Evelyn Klengelová-Brandtová
Vydalo nakl. Vyšehrad, Praha 1983. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 132 stran + obr. příloha, rozměry: 16 x 21 cm, vydání první.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Mýty kmene Čechů (7.-10. století)
Dušan Třeštík
Nakl. NLN - Nakladatelství Lidové noviny, Praha 2003. Původní pevná vazba, 292 stran, rozměr: 15 × 21 cm.
Velmi dobrý stav, v dolní pravé části desek jsou malé důlky.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Křesťanská Revue, ročník XI., sešit 3., 5., 6. a 9/1937 (4 kusy)
Jan L. Hromádka a Em. Rádl (red.)
Sešity, průběžné stránkování 66-95, 129-160, 162-191 a 258-287. Rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce zažloutlé.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Rímske a germánske umenie na Slovensku [Římské a germánské umění; Slovensko; archeologické nálezy, řemeslné výrobky v Podunají, Germáni, Římané]
Títus Kolník
Tatran, Bratislava 1984. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 25 x 34 cm, 312 stran, bohatý obrazový materiál.
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Stoletá cesta. Dějiny kongregace Školských sester III. regulovaného řádu sv. Františka
Brožovaná, stran 278. Rozměry: 15 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Svět Blaise Pascala [Pascal - výbor z díla: Listy venkovanovi, Rozhovor s panem de Saci, O geometrickém duchu, O umění přesvědčovat, Spisy o milosti; Augustinus O milosti a svobodném rozhodování] filosof, filosofie
Petr Horák, Cornelius Jansenius, Blaise Pascal, Aurelius Aug
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1985. Stran 376. Původní pevná vazba - přebal chybí. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Svatý Benedikt
Vydalo nakladatelství Scriptum, Praha 1992. Stran 200. Vydání první. Brožovaná. Rozměry: 13 x 18 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Myšlenky na každý den 3 (Matka Tereza)
Angelo Devananda (uspořádal)
Nakl. Nové město, Praha 1997. Brožovaná, rozměry: 11,5 x 19 cm, stran 190, druhé vydání.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jan Hus v představách šesti staletí a ve skutečnosti
Jaroslav V. Polc
Brožovaná, vydání první, stran 128, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slovník svatých
Donald Attwater
Nakladatelství Papyrus a Jeva, Rudná u Prahy 1993. Původní pevná vazba, 436 stran, rozměr: 13 x 20 cm.
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Svatá Terezie od Ježíše - vlastní životopis (Křesťanská akademie, exil)
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, stran 398.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka.
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021