UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zapomenutou Prahou. K. Bělohlávek, Praha 1922. Původní pevná vazba, stran 76. Rozměry: 17 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé desky, v horní části je číslo. Autorské věnování s podpisem.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Newsweek 1969, s. 171.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
München, Orbis Verlag 1995, s. 208.
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Leipzig, E. A. Seemann 1977, s. 159.
Velmi dobrý stav, kniha je vložena do papírového pouzdra.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
London - New York, Hamlyn 1972, s. 320.
V dobrém stavu, obálka je zašpiněná a lehce pomačkaná.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Československý spisovatel, Praha 1959 Celoplátěná vazba s obálkou, stran 156, rozměry: 18 x 25 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
London – New York: Phaidon Press Limited 2001
Desky trochu zašpiněné a na hřbetu vybledlé, dolní roh nepatrně ohnutý, uvnitř pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
175Kč
Bez daně: 175Kč
Bez daně: 175Kč
Paris: Centre national d´expansion du tourisme, du thermalisme et du climatisme. Sešit s titulem a obrázkem na deskách, 30 stran s černými černobílými obr, 8° (13,5 x 21 cm)
Desky lehce odřené, jinak uvnitř v dobrém stavu
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Paris: Centre national d´expansion du tourisme, du thermalisme et du climatisme 1937. Pův. kartonová vazba s titulem a obrázkem na deskách, 47 stran s četnými černobílými obr., 8° (13,5 x 20,5 cm)
Desky zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Paris: Centre Georges Pompidou 1982.
Desky trochu zašpiněné, na přední straně stopy po cenovce, uvnitř pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zürich: Buchclub Ex Libris 1981. Ungekürzte Lizenzausgabe für den Buchclub Ex Libris, Zürich.
Přebal dole na hřbetu trochu natržený, jinak v pořádku, uvnitř zcela bez poškození, pěkný stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Darmstadt: Verlagsanstalt Alexander Koch 1924-1925, váz., [4]+394+[4] s., 4° (22 x 29 cm)
Vynikající stav; plátno na deskách jen mírně opotřebované, horní ořízka trochu ztmavlá od prachu, jinak stránky čisté, jen velmi zřídka s nepatrným natržením či drobnou šmouhou.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Rheingauer Verlagsgesellschaft 1980, s. 126.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Göttingen: Little Steidl 2009, váz., [204] s., 8° (21 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, jeden roh desek naražený, zadní předsádka má chemickou reakcí změněnou barvu (zelený "otisk" CD na původní zlaté barvě).
3 490Kč
Bez daně: 3 490Kč
Bez daně: 3 490Kč
Milano: Comune di Milano 1964, váz., [72] s., 4° (24 x 32 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na přední předsádce je podpis majitele, horní roh knižního bloku je naražený, vazba mírně nalomená (viz foto).
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
London: The Harvill Press 2000. Photographs by Art Wolfe. Essays by William Conway, Richard Dawkins, Jane Goodall, John C. Sahwill, George B. Schaller, Science Advisor Gary M. Stolz.
Přebal lehce poškrábaný a na okrajích otlačený, horní roh předních desek jen nepatrně otlačený, uvnitř zcela v pořádku, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 16753 až 16768 z 17572 (1099 stránek)
Zákazníci sk



![Julia Margaret Cameron [= 55, series of books of photography][fotografie, dějiny umění, portréty, romantismus, viktoriánská Británie] Julia Margaret Cameron [= 55, series of books of photography][fotografie, dějiny umění, portréty, romantismus, viktoriánská Británie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/711785-julia-margaret-cameron-55-17098905871-1024x1024.jpg)
![France [průvodce] France [průvodce]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/711899-france-pruvodce-17100844981-1024x1024.jpg)
![France [průvodce] France [průvodce]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/711900-france-pruvodce-17100849051-1024x1024.jpg)