ČASOPISY A NOVINY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Světové divadlo, 12 (Divadlo Šoty Rustaveliho v Tbilisi, Divadlo v Indii, Muzikál Evita v Londýně [Andrew L. Weber])
kolektiv autorů
Sturua/Kldiašvili. Divadlo v Indii. Webber/Rice. Nedatováno. Původní brož, 8°, 90 stran. Dobrý stav ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Klapalekiana, vol. 33, no. 3-4 (1997) (časopis, zoologie, hmyz, mj. Scarabaeoida Chomutovska a Kadaňska, K výskytu Emus hirtus na území České republiky)
kolektiv autorů
Původní brož, 8°, strany 143 - 264 (stránkováno průběžně jako ročník). Pěkný stav (viz foto)! ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Klapalekiana, vol. 29, no. 1-2  (1993) (časopis, zoologie, hmyz, mj. Zajímavé nálezy drabčíků na Moravě a Slovensku, Faunisticky zajímavé nálezy motýlů na Znojemsku)
kolektiv autorů
Původní brož, 8°, strany 1 - 69 (stránkováno průběžně jako ročník). Dobrý stav (viz foto)! ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Klapalekiana, vol. 29, no. 3-4  (1993) (časopis, zoologie, hmyz, mj. Z. Černý - Nové poznatky o drabčíku v Čechách; Výsledky faunistického průzkumu motýlů na území Prahy)
kolektiv autorů
Původní brož, 8°, strany 69 - 172 (stránkováno průběžně jako ročník). Dobrý stav (viz foto)! ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Klapalekiana, vol. 29 (1993), supplementum (časopis, zoologie, hmyz, seznam biografií československých entomologů)
Původní brož, 8°, strany 493 - 563 (stránkováno průběžně jako ročník). Velmi dobrý stav (viz foto)! ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Klapalekiana, vol. 30, no 3-4 (1994) (časopis, zoologie, hmyz, mj. Druhy nosatců nové pro území Slovenska; Nové druhy brouků na území Slovenska)
kolektiv autorů
Původní brož, 8°, strany 165 - 217 (stránkováno průběžně jako ročník). Velmi dobrý stav (viz foto)! ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Klapalekiana, vol. 32, no 3-4 (1996) (časopis, zoologie, hmyz, mj. Druhy rodu Dyschirius nalezené v Turecku, Dva nové malgašské druhy podčeledi Euaesthetinae)
kolektiv autorů
Původní brož, 8°, strany 135 - 182 (stránkováno průběžně jako ročník). Dobrý stav (viz foto)! ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zprávy Čsl. společnosti entomologické, 5-6/1965 (časopis, zoologie, hmyz)
Původní sešit, 8°, strany 1 - 36 (průběžné stránkování). Dobrý stav, na obálce vpisek tužkou (viz fo..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Zprávy Čsl. společnosti entomologické, 4/1965 (časopis, zoologie, hmyz)
Zprávy Čsl. společnosti entomologické při ČSAV. Původní sešit, 8°, strany 1 - 20 (průběžné stránková..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Zprávy Čsl. společnosti entomologické, 1/1965 (časopis, zoologie, hmyz)
Zprávy Čsl. společnosti entomologické při ČSAV. Původní sešit, 8°, strany 1 - 20 (průběžné stránková..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Klapalekiana, vol. 40, no. 3-4 (2004) (časopis, zoologie, hmyz, Česká společnost entomologická 100. výročí založení; historie)
kolektiv autorů
Původní brož, 8°, strany 179 - 311 (stránkováno průběžně). Velmi dobrý stav (viz foto)! ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021