T. G. MASARYK
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní pevná vazba,232 stran, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Měkká vazba, rozměry: 19 x 26 cm, 41 stran.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Čin, Praha 1948.
Stránky nerozřezány! Velmi dobrý stav (viz náhled). Několik sešitů je uvolněných z vazby. U obou svazků v rohu titulní strany malý podpis pův. majitele propiskou.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Nákladem čas. Svědomím českých dějin, Brno 1920. Převazba, stran 49, rozměry: 13 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, rozměry: 19 x 25 cm, 269 stran s obrazovými přílohami
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakl. Práh, Praha, 2006.
Výborný stav, nová kniha.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Přehnuté složky, stran 6, rozměry cca: 33 x 48 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešit, stran cca 20, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je v dolní části protržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Instituce a osobnost TGM. Masarykův ústav AV ČR, Praha, 2001. Původní brož, 143 stran, rozměr: A5. P..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 15 x 19 cm. Vydání druhé, stran 223.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, desky jsou v dolní části u hřbetu protržené, stránky zažloutlé, na přídeští je nalepeno ex libris.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, stran 265, rozměry: 13 x 19,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá a ušpiněná. Obálka je v horní i dolní části natržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Böhlau Verlag, 1995.
Stav dobrý, přebal zašpiněný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky, rozměry: 14 x 20 cm, 49 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je zažloutlá, hřbet v horní i dolní části se ztrátou
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, 52 stran, rozměry: 10,5 x 17,5 cm.
Stav dobrý, hřbet je lepený hnědou lepící páskou - tou je i za zadní obálku vlepený druhý titul. Obálka je zažloutlá, v dolní části natržená, v horní části je poznámka propiskou. Obálka druhého titulu
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Složky jsou volně vložené do obálky. Stran 31. Rozměry: 15 x 22,5 cm.
Velmi dobrý stav. Nerozřezáno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Otokar Zahradník, Praha 1934. Polopergamenová vazba, 39 a 43 stran, rozměry: 23,5 x 29 cm.
Stav výborný - kniha je vložena do kartonového pouzdra
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zobrazeny položky 289 až 304 z 391 (25 stránek)
Zákazníci sk










![TGM. národu - Časové odpovědi z jeho díla [Masaryk prezident, jeho myšlenky] TGM. národu - Časové odpovědi z jeho díla [Masaryk prezident, jeho myšlenky]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/742707-tgm-narodu-casove-odpoved-17459574231-1024x1024.jpg)
![Stati a rozmluvy T. G. Masaryka o knihách a o četbě (Masaryk) - [Kniha duší člověka] Stati a rozmluvy T. G. Masaryka o knihách a o četbě (Masaryk) - [Kniha duší člověka]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/743214-stati-a-rozmluvy-t-g-masa-17465983131-1024x1024.jpg)


