LEVICOVÁ LITERATURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Peking: Foreign Languages Press 1960, brož., 69 s., 8° (13 x 18,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, s malým natržením podél hřbetu, na první straně je podpis majitele psaný perem (palestinský komunista Mazen Husseini).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prag: 1928, váz., 176 s., 8° (16 x 23,5 cm)
Dobrý stav; na předsádkách jsou razítka a signatury, na několika stranách je razítko knihovny, na několika titulních stranách je poštovní razítko a zbytky známek, dva listy natržené, s mírně poškozený
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Hanau: Orient-Verlag 1979, brož., 234 s., 8° (21 x 24 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, vazba mírně nalomená, jeden list částečně oddělen z vazby.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Praha, Františka Boháčová 1935
V dobrém stavu. Desky jsou lehce zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Peking: Foreign Languages Press 1960, brož., [2]+10 s., 8° (13 x 18,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka trochu zažloutlá, na titulní straně je podpis majitele psaný perem (palestinský komunista Mazen Husseini).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Athens: Central Committee of the Communist Party of Greece 1999, brož., 333 s., 8° (14 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; obálka na pár místech trochu naražená.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Praha, Československá sociálně demokratická strana dělnická 1919-20.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Bratislava, F. Benda v zastúpení výkonného výboru strany čsl. soc. dem. strany 1933.
Velmi dobrý stav. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Peking: Foreign Languages Press 1963, brož., [4]+49 s., 8° (13 x 18,5 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, se jménem psaným perem, roh knižního bloku mírně naražený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sešit, stran 32, rozměry: 15 x 23 cm.
Velmi dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
[?]: German Communist Party (DKP) 1978, brož., [4]+105 s., 8° (14,5 x 20 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Moskva: Gosudarstvennoje izdatělstvo 1922, brož., 332 s., 3 tabule, 8° (17,5 x 25,5 cm)
Dobrý stav; desky a plátno opotřebované a zašlé, na zadní desce je nalepen štítek, předsádky s razítky a signaturou, na původní obálce a několika stránkách jsou další razítka knihoven či signatura/poz
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Bratislava, F. Benda v zastúpení výkonného výboru strany čsl. soc. dem. strany 1933.
Velmi dobrý stav. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Peking: Foreign Languages Press 1964, brož., [4]+74 s., 8° (13 x 18,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, se jménem psaným tužkou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Moscow: Foreign Languages Publishing House 1960, váz., 558+479 s., 8° (13,5 x 20,5 cm)
Dobrý stav; přebaly opotřebované, s menšími natrženími a ztrátami, plátno na deskách mírně opotřebované, horní ořízky mírně zažloutlé a ztmavlé od prachu, předsádky a pár stránek částečně zažloutlé.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Bratislava, F. Benda v zastúpení výkonného výboru strany čsl. soc. dem. strany 1930.
Velmi dobrý stav. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Zobrazeny položky 2273 až 2288 z 2687 (168 stránek)
Zákazníci sk

![On the Correct Handling of Contradictions among the People [komunismus; Čína; Komunistická strana Číny; maoismus] On the Correct Handling of Contradictions among the People [komunismus; Čína; Komunistická strana Číny; maoismus]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/750453-on-the-correct-handling-o-17569775741-1024x1024.jpg)
![Der Klassenkampf in der Čechoslowakei, roč. 2, 1928, č. 1-11 [sociální demokracie; Československo; odbory] Der Klassenkampf in der Čechoslowakei, roč. 2, 1928, č. 1-11 [sociální demokracie; Československo; odbory]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/744531-der-klassenkampf-in-der-c-17482619621-1024x1024.jpg)

![Chairman Mao Tse-tung's Important Talks with Guests from Asia, Africa and Latin America [Čína; maoismus; komunismus] Chairman Mao Tse-tung's Important Talks with Guests from Asia, Africa and Latin America [Čína; maoismus; komunismus]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/750563-chairman-mao-tse-tung-s-i-17570556591-1024x1024.jpg)
![The Communist Parties under the Current Conditions [1998; komunistické strany; komunismus; komunistická strana] The Communist Parties under the Current Conditions [1998; komunistické strany; komunismus; komunistická strana]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/744599-the-communist-parties-und-17483467321-1024x1024.jpg)


![The Truth about How the Leaders of the CPSU Have Allied Themselves with India against China [Čína; Indie; Sovětský svaz] The Truth about How the Leaders of the CPSU Have Allied Themselves with India against China [Čína; Indie; Sovětský svaz]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/750596-the-truth-about-how-the-l-17570639271-1024x1024.jpg)

![Programme of the German Communist Party (DKP) [1978; program Deutsche Kommunistische Partei; Německo] Programme of the German Communist Party (DKP) [1978; program Deutsche Kommunistische Partei; Německo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/738369-programme-of-the-german-c-17410984831-1024x1024.jpg)
![Pečať i revoljucija, 1922, č. 6 [umění; avantgarda; literatura; Sovětský svaz; SSSR; časopis; Печать и революция] Pečať i revoljucija, 1922, č. 6 [umění; avantgarda; literatura; Sovětský svaz; SSSR; časopis; Печать и революция]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/766044-pecat-i-revoljucija-1922--17769494091-1024x1024.jpg)
![Robotnické noviny 1933, roč. XXX. (říjen-prosinec) (noviny, deník, první republika, Slovensko, mj. T. G. Masaryk o probléme Demokracia a diktatúra, Atentát na Dollfussa, Demokracia sa musí bránit, Nemecká sopka [Hitler], Antonín Švehla zomrel) Robotnické noviny 1933, roč. XXX. (říjen-prosinec) (noviny, deník, první republika, Slovensko, mj. T. G. Masaryk o probléme Demokracia a diktatúra, Atentát na Dollfussa, Demokracia sa musí bránit, Nemecká sopka [Hitler], Antonín Švehla zomrel)](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/757026-robotnicke-noviny-1933-ro-17642331371-1024x1024.jpg)
![On Khruschov's Phoney Communism and its Historical Lessons for the World [1964; Čína; Sovětský svaz; vztahy; Chruščov] On Khruschov's Phoney Communism and its Historical Lessons for the World [1964; Čína; Sovětský svaz; vztahy; Chruščov]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/750609-on-khruschov-s-phoney-com-17570655231-1024x1024.jpg)
![World Without Arms, World Without Wars, sv. 1-2 [1959; Sovětský svaz; projevy; články; rozhovory; mír; odzbrojení] World Without Arms, World Without Wars, sv. 1-2 [1959; Sovětský svaz; projevy; články; rozhovory; mír; odzbrojení]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/738658-world-without-arms-world--17413533651-1024x1024.jpg)
