LÉKAŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Co, kdy a proč jíst, nejíst
Stanislava Jarolímková
Chvojkovo nakl., Praha 2004. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 134.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
The Threat and the Glory:Reflections on Science and Scientists (Úvahy o vědě a vědcích)
Peter Medawar
Oxford University Press, 1990.
Dobrý stav, zašpiněný, nepatrně odřený přebal.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Neštovice, mor a jiné pohromy (infekční nemoci, dětská literatura)
R.Platt
Mladá fronta, Praha 2012. Vydání první.
Výborný stav (viz foto).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Týdeník Úspěch, ročník I., číslo 1-20/1929 (boj s alkoholem, prohibice,protialkoholové)
Josef Zoubek (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 27 x 37 cm. Každé číslo 4 strany.
Velmi dobrý stav,.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Vražda, nebo milosrdenství? Dr. Smrt (Eutanazie)
Joan M. Brovins, Thomas Oehmke
Brána, 1996. Pevná vazba, vydání první, 184 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
On Becoming Toddler Wise (Jak se stát batoletem)
Gary Ezzo, Robert Bucknam
Parent-Wise Solutions, 2003.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Základy imunologie (učebnice, klinická imunologie, alergologie)
V. Hořejší, J. Bartůňková
Triton, Praha 1998. Brožovaná. Vydání první, stran 219, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
J. E. Purkyně a západní Čechy
Václav Spěváček
Západočeské nakladatelství, 1972. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 109.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená, zašpiněná a v horní části natržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Já: o vztahu mozku, vědomí a sebeuvědomování
František Koukolík
Karolinum, Praha 2003. Brožovaná, stran 382, vydání první. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Cvičíme jógu (jóga)
A. Van Lysebeth
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1988. Vydání první, stran 245. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Kniha o zeleném čaji (edice: Otázky a odpovědi) (zelený čaj, zdraví)
Victoria Dolby
Pragma, Praha 2002. Brožovaná, 95 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Pěkný stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Tajemství čínského léčitelství
Jennifer Harperová
Nakl. Moba, Brno 2001. Vydání první, brožovaná stran 221. Rozměry: 12 x 18 cm.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Ošetřovatelská péče v diabetologii
Pavla Kudlová
Grada, Praha 2015. Brožovaná, vydání první, 204 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Tajemství dračích žil
Petr Telch
Příručka pro proutkaře. Eko-konzult, Bratislava 1995. Edice Alternativní medicína. Brožovaná, stran 77, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Minerální vody Severočeského kraje
Georgij Kačura
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, 178 stran + obrazová příloha.
Velmi dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Proč stárneme. Proměny lidského těla
Steven N. Austad
Vydalo nakl. Mladá fronta, edice Kolumbus, sv. 149. Praha 1999. Rozměry: 14 x 21 cm, vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, 208 stran.
Pěkný stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021