LÉKAŘSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Orgánové hodiny v čínské medicíně
Kim da Silva
Vydalo nakladatelství Fontána, Praha 2003. Vydání první. Stran 212. Původní pevná vazba. Rozměr 15x21 cm.
Stav velmi dobrý.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Konec vzpomínání (1938-1945) [biografie, vzpomínky, 2. světová válka, protektorát, paměti, lékař, psychiatr]
Vladimír Vondráček
Praha, Avicenum zdravotnické nakl. 1988, s. 326.
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Herbář léčivých rostlin 4. díl
J. Janča, J. A. Zentrich
Nakl. Eminent, Praha 1996. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 287 stran, vydání první.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Encyklopedie léčivých potravin (kuchařka)
G. D. Pamplona-Roger
Advent-Orion, Praha 2007. Původní vazba, 4°, 385 stran, množství vyobrazení.
Pěkný stav (viz foto)
99Kč
Bez daně: 99Kč
Detoxikace odkyselení pročištění celého těla
Otfried D. Weise
Fontána, 2002. Pevná vazba, stran 327, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, mírně ušpiněné desky, zažloutlé okraje stránek.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dějiny prostituce V. Novověk, ostatní země evropské (historie)
Pierre Dufour
Uherské Hradiště, Fr. Radoušek 1905, s. 336.
V dobrém stavu, obálka je zašpiněná a mírně natržená, chybí titulní list, některé stránky jsou uvolněny.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Velmi osobní kniha o zdraví
Margit Slimáková
BizBooks, Brno 2018.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Lékařem divokých zvířat [zvěrolékař, veterinární lékařství, Afrika, Asie)
William B. Kresh
Mladá fronta, Praha 2000. Původní vazba s přebalem, 8°, 327 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)! ..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Záhada nemoci a uzdravení. Etikoterapie II.
Ctibor Bezděk
​Vydalo nakl. Fontána, Olomouc 2000. Původní pevná vazba, rozměry: 13 x 21 cm, 214 stran + příloha.
Velmi dobrý stav, lehce zažloutlé okraje přídeští a stránek.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dítě a jeho výchova. Rady lékaře rodičům a vychovatelům (zdraví, přednášky)
Ad. Czerny
Praha, nakl. Dr. J. Schubert 1923, s. 94.
V dobrém stavu, obálka je lehce potrhaná, stránky jsou uvolněné a nejsou rozřezány.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Astro-zdraví
Erich Bauer
Vydalo nakladatelství Pragma, Praha 1996. Praktická kniha astrologické medicíny pro všechna znamení ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Záhady a taje medicíny (lékařství, mj. J. E. Purkyně jako inspirace umění, Lékařská záhada nosu Federiga de Montefeltro, vévody z Urbina; Proč stále nová antibiotika)
Prokop Málek
Avicenum, Praha 1989. Původní vazba s přebalem, 8°, 261 stran. Dobrý stav, přebal lehce zašpiněný (v..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Medical Yoga (jóga)
Christian Larsen, Christiane Wolff, Eva Hager-Forstenlechner
Poznání, Olomouc 2013. Pevná vazba, stran 165 - včetně vyobrazení, rozměry: 16,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Cesta ke zdraví
Michail Tombak
Nakladatelství Beskydy, Český Těšín 2013. Brožovaná. První vydání, 215 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Lidé v pralesích
Albert Schweitzer
Celoplátěná vazba, 270 stran s 8 přílohami, rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý, nesouvisející věnování.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021