LÉKAŘSTVÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala: Fontána, 2005
Velmi dobrý stav, jako nová
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Mustang, Plzeň 1996. Brož, 132 stran, rozměry: 15 x 21 cm, první vydání.
Dobrý stav, lehce ušpiněné a mírně odřené desky a hřbet (viz foto), ušpiněná vazba.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Celoplátěná převazba , rozměry: 14,5 x 18 cm, stran 74
Velmi dobrý stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydala: Grada,2008
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Human Kinetics Publishers, Inc.1982
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal Pavel Sejkora - Trinitas, Svitavy 2008. Původní pevná vazba, 191 stran, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Původní vazba s přebalem, 4°, vydání první, 392 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Knižní klub, Praha 1995. Původní pevná vazba, rozměry: 13 x 20 cm, vydání první, 160 stran.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal: Perfekt a.s., 2004
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
NLN, Praha 2010. Původní vazba s přebalem, rozměry: 13 x 21 cm, 230 stran.
Výborný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Grada Avicenum, Praha 1993. Brož, stran 205, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý (viz foto).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Nakl. Svojtka a Co, Praha 2008. Brožovaná, 128 stran, bohatě ilustrovaná kniha, rozměry: 15 x 21 cm.
Výborný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
vydal: Economy Company
Dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 19,5 cm, 79 stran.
Dobrý stav, knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Vydavatelství a nakl. Víkend 1991. Původní brož, rozměy: 13 x 20 cm, 126 stran - včetně obr. materiálu.
Dobrý stav, lehce ušpiněné (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakladatelství J. A. M. Praha 1991. Brožovaná, stran 333, vydání první, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zobrazeny položky 897 až 912 z 1161 (73 stránek)
Zákazníci sk






![Od narození do smrti [etické problémy v lékařství - genetika, transplantace, stárnutí, umírání, péče o umírající, eutanazie, pokusy na zvířatech, ekologie a vztahem populace a životního prostředí] Od narození do smrti [etické problémy v lékařství - genetika, transplantace, stárnutí, umírání, péče o umírající, eutanazie, pokusy na zvířatech, ekologie a vztahem populace a životního prostředí]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ka/532784-od-narozeni-do-smrti-15294937431-1024x1024.jpg)
![Uzdrav sám sebe [psychokybernetika, psycho kybernetika] Uzdrav sám sebe [psychokybernetika, psycho kybernetika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/699785-uzdrav-sam-sebe-psychokyb-16966253551-1024x1024.jpg)







