FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Berne: Kümmerly & Frei Éditions Géographiques Berne 1963, pův. kartonová vazba s obálkou, 252 s četnými ilustracemi, velké 4° (25 x 30,5 cm)
obálka silněji potrhaná, nepatrně vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Brožovaná, 41 stran, frontispice, 12 reprodukcí v textu a 64 v obr. části, rozměry: 15,5 x 17,5 cm
Velmi dobrý stav, obálka s hřbet jsou lehce odřené, místy je v textu podtrženo tužkou
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Praha: Pressfoto, vydavatelství ČTK 1980, pův. obálka s doprovodným sešitem o 16 nečíslovaných stranách, 12 tabulí s velkoformátovými reprodukcemi fotografií, 24 x 30 cm, pětijazyčně česky, rusky, něm
desky mírně zaprášené, rohy mírně odřené, sešit a fotografie v perfektním stavu, celkově výborný stav
2 080Kč
Bez daně: 2 080Kč
Bez daně: 2 080Kč
[Louny] : Oblastní muzeum v Lounech, p.o., ve spolupráci s vydavatelstvím Petr Prášil - Baron, 2024.
Kniha je nová, zatavená v ochranné folii.
550Kč
Bez daně: 550Kč
Bez daně: 550Kč
Brožovaná, rozměry: 24 x 24 cm, 59 stran textu + obrazová příloha
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha: Orbis 1967, neváz., 4+30 s., 12° (13 x 18 cm)
Velmi dobrý stav.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Martin, Osveta 1980.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
2. vydání. Praha: Jos. R. Vilímek 1948.
Přebal na okrajích otlačený a dole trochu natržený, jinak v pořádku, uvnitř pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Praha, Svaz českých klubů fotografů amatérů s nakladatestvím Politiky 1940, s. 15
V dobrém stavu. Desky jsou lehce zašpiněné. Hřbet je mírně natržený.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Hostivice: Petr Prášil - BARON 2024, 1. vydání.
Kniha je nová.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Prag: Verlag des Kunstgewerblichen Museums der Handels- und Gewerbe-Kammer 1904, pův. brož se zdobenými předsádkami, [IV]+75 stran s 32 fotografickými ilustracemi, 4° (19,5 x 28 cm), jazyk: německy
desky na okrajích odřené, dolní kapitálek mírně natržený, předsádky vyšisované, uvnitř jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
637Kč
Bez daně: 637Kč
Bez daně: 637Kč
Milano: Comune di Milano 1964, váz., [72] s., 4° (24 x 32 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na přední předsádce je podpis majitele, horní roh knižního bloku je naražený, vazba mírně nalomená (viz foto).
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Praha: J. Otto 1926, neváz., 57+[3] s., 4° (23 x 30 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, zaprášená a ztmavlá, na hřbetu roztřepená, listy jsou podél předního okraje mírně opotřebované, občas s drobným natržením, dolní rohy stránek jsou často ohmatané.
12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Vyd. Baron, Hostivice 2017, pevná vazba, 177 stran, množství fotodokoumentace; formát čtvercový - 22,5 x 22,5 cm
Výborný stav. Nová kniha.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zobrazeny položky 2625 až 2640 z 2877 (180 stránek)
Zákazníci sk

![Villes suisses à vol d'oiseau [letecká fotografie, Švýcarsko] Villes suisses à vol d'oiseau [letecká fotografie, Švýcarsko]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/689410-villes-suisses-a-vol-d-oi-16833005311-1024x1024.jpg)
![László Moholy-Nagy [Edice Umělecká fotografie, sv. 27] László Moholy-Nagy [Edice Umělecká fotografie, sv. 27]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/764001-laszlo-moholy-nagy-edice--17748543081-1024x1024.jpg)
![Tibor Honty [= Edice mezinárodní fotografie, svazek 5] Tibor Honty [= Edice mezinárodní fotografie, svazek 5]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/518767-tibor-honty-edice-mezinar-15133522431-1024x1024.jpg)

![Akty Zdeňka Virta [Zdeněk Virt - Soubor 15 uměleckých fotografií - černobílá umělecká erotická fotografie] Akty Zdeňka Virta [Zdeněk Virt - Soubor 15 uměleckých fotografií - černobílá umělecká erotická fotografie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/567189-akty-zdenka-virta-15792747671-1024x1024.jpg)
![Die Kunst in Prag zur Zeit Rudolf II. [Umění, Praha, Rudolf II., přednáška UMRPUM, Uměleckoprůmyslové museum] Die Kunst in Prag zur Zeit Rudolf II. [Umění, Praha, Rudolf II., přednáška UMRPUM, Uměleckoprůmyslové museum]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/597724-die-kunst-in-prag-zur-zei-16213450191-1024x1024.jpg)
![Litoměřické vzpomínky II. [Litoměřice - spolky, sport, veslaři, jachting ad. vzpomíky, historie] Litoměřické vzpomínky II. [Litoměřice - spolky, sport, veslaři, jachting ad. vzpomíky, historie]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/521266-litomericke-vzpominky-ii-15168798721-1024x1024.jpg)