FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha: SNKLU 1962, brož., 96 s., 8° (15,5 x 17,5 cm)
Obálka opotřebovaná a trochu vybledlá, knižní blok částečně oddělen od obálky, část stránek s menší skvrnou od vlhkosti; uspokojivý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
České Budějovice, Herbia, 2006, s. 471.
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha: Rhesus Art Factory (J. Hlůže) - Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze 1991
Jeden roh trochu ohnutý; velmi dobrý stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Oxford: 2008, brožovaná 12° (14,5 x 21 cm)
Jako nová
375Kč
Bez daně: 375Kč
Bez daně: 375Kč
Leipzig: Louis Glaser 1892. Pův. plátěná vazba s titulem a obrázkem na přední desce, 9 stran částečně barevných obr., 12° (9,5 x 15,5 cm)
jen malé známky opotřebení, ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Praha: Rhesus Art Factory (J. Hlůže) - Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze 1991
Jeden roh je mírně ohnutý; velmi dobrý stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Praha: Artefactum – Ústav dějin umění AV ČR 2010. 1. vydání.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Most: Nakladatelství Dialog 1969, neváz., složka, list, 11 pohlednic, 8° (30 x 12,5 cm)
Složka mírně opotřebovaná a zašpiněná, skládací list mírně opotřebovaný, s malými skvrnkami, pohlednice takřka jako nové (jedna s drobnou výrobní vadou připomínající nepříliš zřetelné rýhy).
18 100Kč
Bez daně: 18 100Kč
Bez daně: 18 100Kč
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Praha: Techo 2000.
Uvnitř dobrý stav, obálka poškozená - silněji zašpiněná a odřená.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha: Československé filmové nakladatelství 1946, pův. poloplátěná vazba, [12]+64 vyobrazení na tabulích+[4] stran, 21 x 27,5 cm, text česky, rusky, anglicky, francouzsky
zevně trochu pošpiněné, průběžně starý flek od vody při dolním kapitálku
540Kč
Bez daně: 540Kč
Bez daně: 540Kč
Brno: Moravská galerie v Brně 2009.
Pěkný stav. Desky na rozích jen nepatrně otlačené, uvnitř zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha: Rhesus Art Factory (J. Hlůže) - Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze 1991
Horní okraj na pár místech trochu ohmataný (nepříliš viditelné); velmi dobrý stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Hill&Company, Publishers, Boston 1983.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Zobrazeny položky 2369 až 2384 z 2866 (180 stránek)
Zákazníci sk

![Brassai [Umělecká fotografie, sv. 14; francouzský a maďarský fotograf Halász Gyula, monografie, fotografické dílo; avantgarda] Brassai [Umělecká fotografie, sv. 14; francouzský a maďarský fotograf Halász Gyula, monografie, fotografické dílo; avantgarda]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/678405-brassai-umelecka-fotograf-16699947751-1024x1024.jpg)

![Art Exploration Photographs [Průzkum umění fotografie, Aukční katalog, fotografie mj. i Japonska, Orientu a Číny] Art Exploration Photographs [Průzkum umění fotografie, Aukční katalog, fotografie mj. i Japonska, Orientu a Číny]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/678756-art-exploration-photograp-16704976201-1024x1024.jpg)
![Louis Glaser´s Souvenir-Album: Die Wartburg und Umgebung [obrázkové leporelo, Německo] Louis Glaser´s Souvenir-Album: Die Wartburg und Umgebung [obrázkové leporelo, Německo]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/759761-louis-glaser-s-souvenir-a-17685792761-1024x1024.jpg)
![Oudadate Pix: Revealing a Photographic Archive [historické fotografie, fotografické sbírky a archivy, digizalizace a uchovávání fotografií] Oudadate Pix: Revealing a Photographic Archive [historické fotografie, fotografické sbírky a archivy, digizalizace a uchovávání fotografií]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/706626-oudadate-pix-revealing-a--17044520851-1024x1024.jpg)
![Mostecko / Humboldtka [Josef Sudek - 11 fotografií - Most] Mostecko / Humboldtka [Josef Sudek - 11 fotografií - Most]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/559581-mostecko-humboldtka-15675228771-1024x1024.jpg)
