FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
The 20th Century in Pictures. Volume One: 1900-1949 (Hello!)  [dějiny 20. století v obrazech, 1. díl  - 1900-1949; obrazová publikace]
Koumi, Maggie (ed.)
London: Hello! Ltd [2000]
Velmi dobrý stav. Dolní roh strany 251/252 ohnutý a otlačený, jinak v pořádku.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Franz Kafka. Vcházím do pokoje a vidím... = I Enter a Room and See...
Kafka, Franz
Praha: Techo 2000, pův. brož., pův. laminovaná obálka, [52] nečíslovaných stran s celostránkovými ilustracemi, českého a anglického textu, 21 x 30,5 cm
desky a řez ušpiněny, hrany mírně odřené, celkově dobrý stav.
810Kč
Bez daně: 810Kč
Vchynice a Radostice
Jiří Skalský a kol.
Obec Vchynice, 2012. První vydání, stran 143 - množství vyobrazení. Původní pevná vazba. Rozměry: 22,5 x 22,5 cm
Stav pěkný
250Kč
Bez daně: 250Kč
Stuttgart. Die Großstadt zwischen Wald und Reben [obrazový průvodce městem]
Stuttgart: Verlag »Die schönen Bücher«. Dr. Wolf Strache 1952. Brožura s ražbou na přední desce, 64 stran s četnými černobílými fotografiemi, 2°(19,5 x 26,5 cm)
Desky lehce zahnědlé, přední deska částečně odlepena od knižního bloku, jinak dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Svoboda + Palcr: Vidět sochy
Mašterová, Katarína (ed.)
Praha: Artefactum 2019, celoplátěná vazba, 236 stran s četnými reprodukcemi fotografií, 4° (17,5 x 24,5 cm), česky s anglickým resumé
nová, výborný stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Tibor Honty - Pomona - [jedna fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958]
Tibor Honty
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Die Waffen-SS: Eine Bilddokumentation [vojenské jednotky zbraně SS, druhá světová válka]
Walther, Herbert
Friedberg/H.: Podzun-Pallas-Verlag [1994]. Mit Beiträgen von Generalfeldmarschall v. Mannstein, Generalleutnant a.D. Hasso v. Manteuffel und Heinz Höhne.
Dobrý stav. Zadní strana přebalu zašpiněná, kniha v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Fotografická alba - Petr Helbich. Výběr
Helbich, Petr
Praha, Karel Koutský - Fotorenesance 2013. Vyšlo v limitované edici, číslované exempláře. * Celoplátěná vazba se stříbrnou ražbou, s přebalem, v ochranném plátěném pouzdře se stříbrnou ražbou, 144 neč
Kniha je nová.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Drobné památky Podchlumí (Hořice a okolí)
Pour, Švůgerová
Pevná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 382 - množství fotografií
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Images-Souvenirs du Débarquement et de la Bataille de Normandie [fotografie, fotopublikace, vylodění v a bitva o Normandii, operace Overlord, operace Neptun, druhá světová válka]
Elmer, Marc
Paris: LʾEntente Nouvelle 1963.
Desky silně zašpiněné a na rozích ohnuté, přední desky u vnitřního okraje proděravělé, desky částečně uvolněné od knižního bloku, titulní strana zašpiněná, jinak uvnitř v pořádku, slušný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Sebastiao Salgado - Workers [umělecká fotografie]
Wanick Salgado, Lélia - Stanková, Ivana
Prague: Kant [2005], první vydání, překlad Derek a Marzia Paton; pův. laminovaná kartonová vazba, 123 stran s 81 velkoformátovými reprodukcemi, 4° (23,5 x 21,5 cm), dvoujazyčně anglicky a česky
nová, výborný stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Věčně proměnlivé představy Magdaleny Wagnerové (popis Magdalena Wagnerová) - fotografie
Magdalena Wagnerová (podpis)
Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 21 cm. Stran
Stav pěkný. Autorské věnování s podpisem.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Růže z pouti (koláže Zdeněk Seydl)
Seydl, Zdenek
Sestrojil, ilustrační materiál vybral a graficky upravil Zdenek Seydl. V textu použito fotografií Da..
Velmi dobrý stav, jen přebal je zpředu viditelně pokrčený.
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Jiří Jeníček - Střechy - [jedna fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958]
Jiří Jeníček
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Returning   - anglická verze knihy Návraty Josef Koudelka
Koudelka, Josef - Šorfová, Irena (eds.)
Prague: Kant 2018, 307 stran s četnými reprodukcemi, 25 x 31,5 cm, jazyk: anglicky
nová, výborný stav
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Na jehlách těchto dní [surrealismus, avantgarda, fotografie, Jindřich Štyrský, Karel Teige]
Jindřich Heisler, Jindřich Štyrský
Nakl. Fr. Borový, Praha 1945, brožovaná kniha bez obálky, 64 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
 
Valentinská © 2021