FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Josef Ehm - Telč - [jedna fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958]
Josef Ehm
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Karel Plicka [= Profily z prací mistrů československé fotografie] národopis
Ludvík Baran, Karel Plicka
Vydala Panorama, Praha 1981, brož., 40 [brožura] + 18 [fotografie] s., rozměry:(20,5 x 29,5 cm)
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná a na hřbetu a z boku natržená obálka.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Pověsti Litoměřicka [kraj pod Řípem - Litoměřice, Házmburk, Kalich, Radobýl aj.]
Marek, Vitalij
první vydání; Hostivice: Baron 2012, pův. kartonová laminovaná vazba, 144 stran s ilustracemi, 22,5 x 22,5 cm
nová
249Kč
Bez daně: 249Kč
Fotografický obzor 1935, roč. XLIII. (umělecká fotografie, Hájek)
Svaz československých klubů fotografů amatérů, Praha 1935.
Výborný stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Josef Sudek [= Edice Profily] [fotografie; Praha; krajiny; zátiší; pohledy; pohlednice]
Řezáč, Jan - Sudek, Josef
Praha: Orbis 1962, neváz., 6 s., 12 pohlednic, 12° (13 x 17,5 cm)
Okraje složky mírně opotřebované, skládací list je mírně zažloutlý, na několika fotografiích jsou velmi drobné, na první pohled neznatelné škrábance; velmi dobrý stav.
8 300Kč
Bez daně: 8 300Kč
The Intimate World of Josef Sudek [= Jeu de Paume, Paříž, 7. 6. - 25. 9. 2016; National Gallery of Canada, Ottawa, 28. 10. 2016 - 19. 3. 2017] [fotografie; katalog]
Thomas, Ann - Birgus, Vladimír - Jeffrey, Ian - Sudek, Josef
Milan: 5 Continents Editions 2016, váz., 272 s., 4° (24,5 x 30,5 cm)
Téměř jako nová.
7 280Kč
Bez daně: 7 280Kč
Josef Ehm - Telč - [jedna fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958]
Josef Ehm
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Ommegang Oppidi Bruxellensis [průvod; slavnost; folklór; Brusel; Belgie]
A. J. Missiaen - Albert Marinus
Bruxelles: 1956, brožovaná, [52] s., 4° (24 x 31 cm)
Velmi dobrý stav; obálka trochu opotřebovaná a zaprášená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Staré Pardubice (fotografie, Zámek, historické centrum; hlubotisk)
Karel Gottstein
Pardubice, Praga 1946.
Velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Hořovice v proměnách času
Voráčková, Ilona
1. vydání; Hostivice: Baron 2015, pův. laminovaná kartonová vazba, 72 stran s čb. a barevnými fotografiemi, 22,5 x 22,5 cm
nová
199Kč
Bez daně: 199Kč
Josef Ehm - Telč - [jedna fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958]
Josef Ehm
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Dvacet let československé armády v osvobozeném státě [fotografie Jiří Jeníček - hlubotisk - armáda, vojáci, vojsko, technika]
Sestavil kolektiv autorů...
Nákladem Svazu československého důstojnictva v Praze 1938. Stran 234. Poloplátěná převazba.
Stav pěkný.
350Kč
Bez daně: 350Kč
O Sudkovi s fotografiemi Josefa Sudka (edice: Jeden den) (Josef Sudek - fotografie, vzpomínky)
A.M.Pražáková
Hrnčířství a nakl. Michal Jůza & Eva Jůzová, Praha 1996. Edice jeden den.
Dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Venice / Venise / Venedig [= Berühmte Städte der Welt][Benátky, fotopublikace]
Donati, Lazzaro – Guzzoni, Giulio – Redgrave, Michael
London: Spring Book 1961.
Dobrý stav. Přebal odřený a na okrajích otlačený a na několika místech mírně natržený, desky v pořádku, přídeští a titulní strana na okrajích lehce zažloutlé, jinak uvnitř zcela v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Pictorial New Zealand: Photographic Studies [Nový Zéland, fotografie, obrazová publikace, cestování]
Christchurch – Auckland -Wellington – Perth: Whitcombe & Toms Ltd.
Dolní roh desek ohnutý, zadní desky a několik posledních listů ohnutých, hřbet trochu otlačený, jinak v pořádku, celkově dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021