FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Baron, Hostivice 2017. Pevná vazba, stran 177, rozměry: 23 x 23 cm
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Fragment 2009, s. 400.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Prague [Praha]: Jan Parik 2000
Pěkný stav, přebal na hranách jen nepatrně otlačený, jinak bez poškození, kniha zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Praha: Artefactum - Ustav dějin umění Akademie věd České republiky 2020, kartonová vazba, 621 stran s četnými reprodukcemi fotografií, 4° (20 x 26,5 cm), jazyk: anglicky
kniha je nová, výborný stav
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Praha: Naše vojsko 1968, váz., 267 s., bohatě ilustrováno, 8° (18 x 19 cm)
Přebal opotřebovaný, zažloutlý a mírně potrhaný, desky mírně zašlé, ořízka mírně zaprášená, jinak dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Praha: Odeon 1986, brož., 144 s., 8° (15,5 x 17,5 cm)
Obálka mírně opotřebovaná a vybledlá; velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství Artfoto, Praha 1995, 1. vydání. Brožovaná s přebalem, 100 stran, rozměry: 16 x 18 cm.
Pěkný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha: J. Otto 1926, brož., 57+[3] s., 4° (23 x 30 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, mírně zaprášená a zažloutlá, s velmi drobnými natrženími a bílou šmouhou, titulní strana mírně zaprášená, vazba mírně poškozená, list s tiráží je mírně natržen.
49 999Kč
Bez daně: 49 999Kč
Bez daně: 49 999Kč
Praha: Státní nakladatelství dětské knihy 1963.
Dobrý stav uvnitř, přebal zašpiněný, natržený a odřený.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Praha: Karel Koutský - Fotorenesance 2018. 1. vydání. Limitovaná číslovaná edice 500 ks a zároveň prvních 50 výtisků opatřených originální fotografií s podpisem Karla Koutského / First Edition, Limit
Kniha je nová. / Book is new.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Praha: SNKLHU 1960, brož., 100 s., 8° (15,5 x 17,5 cm)
Obálka opotřebovaná a trochu vybledlá, s drobnými ztrátami; dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
London – New York -Ringwood – Toronto: Penguin Books 1986. With a foreword by Elie Wiesel.
Dobrý stav. Desky na rozích trochu otlačené, okraj zadních desek ohnutý, vrchní laminovaná vrstva na několika místech zvlněná, uvnitř v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Kroměříž, AggrA 1997
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Prague: Phoenix, Life Insurance Company 1934, brož., 96 s., 8° (15 x 21 cm)
Obálka mírně opotřebovaná, na krajích trochu odřená; vynikající stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Zobrazeny položky 2369 až 2384 z 2871 (180 stránek)
Zákazníci sk




![Války, vojáci, fotografie [= Mars; 2] Války, vojáci, fotografie [= Mars; 2]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/558628-valky-vojaci-fotografie-m-15663139101-1024x1024.jpg)
![Jan Lauschmann [= Umělecká fotografie; 41] Jan Lauschmann [= Umělecká fotografie; 41]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/678333-jan-lauschmann-umelecka-f-16699047011-1024x1024.jpg)

![Mezinárodní fotografie 1958 [= Umělecká fotografie; 4] Mezinárodní fotografie 1958 [= Umělecká fotografie; 4]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/678395-mezinarodni-fotografie-19-16699905661-1024x1024.jpg)

