FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Herbert Slavík: jeux - hry - games [fotografie, sport, olympijské hry]
Slavík, Herbert
Praha: [Herbert Slavík] 2005. 1. vydání.
Pěkný stav. Barva vpředu na přebalu je lehce seškrábnutá, jinak zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Torino. Ritratto di una citta  [Turín. Portrét města; cestování, obrazová publikace]
Firpo, Luigi
Torino: Tipografie Torinese Editrice 1975, 3. edizione.
Velmi dobrý stav, pouze přebal trochu zašpiněný a okraje stran nepatrně zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Erich Einhorn - Za manéží - [jedna fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958]
Erich Einhorn
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Civilní obrana ČSSR (armáda, branná vychova, komunismus, propaganda, fotografie)
Milan Hýbl
Praha,Naše vojsko 1980, s. 160.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Svět práce 1937, roč. V. (časopis, čtrnáctideník, mj. Rub a Líc [Voskovec-Werich], 10 obrázků ze Španělska, Puškin, Konec samoděržaví, Oslavy XX. let SSSR)
Ladislav Kopřiva (red.)
Praha, Ladislav Kopřiva 1937.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny. Do svázaných neúplných čísel jsou vloženy čísla 4, 6, 6a, 7 a 10.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Jeníček. Meister der Photographie = Masters of Photography = Maîtres de la photographie [totograf]
Fárová, Anna
Praha: Artia 1962. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 23 stran textu + 63 černobílých fotografií, 12° (15,5 x 17 cm)
Hřbet trochu odřený, rohy desek ohnuté, mezi deskami a předsádkou prasklá vazba, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Forgotten Pharaohs, Lost Pyramids. Abusir
Verner, Miroslav - Zemina, Milan
Prague: Academia - Škodaexport 1994, váz., 248 s., 4° (21,5 x 30 cm)
Přebal jen velmi mírně opotřebovaný; vynikající stav.
640Kč
Bez daně: 640Kč
Sam Haskins: Photo Graphics [fotografie, grafika, grafický design, akty, fotomontáže; PODPIS a věnování umělce]
Haskins, Sam (podpis)
Geneve: RotoVision SA, 1980.
Přebal na rozích trochu otlačený a nahoře na hřbetu natržený, jinak v pořádku, kniha zcela bez poškození, celkově pěkný stav.
1 980Kč
Bez daně: 1 980Kč
Erich Einhorn - Za manéží - [jedna fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958]
Erich Einhorn
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Hildesheim  [fotokniha]
Hildesheim: Buchbinderei August Lange, rok vydání neuveden. Leporelo s titulem a obrázkem na přední desce, 13 černobílých obr., 12° (18,5 x 14,5 cm, podélný formát)
hřbet lehce natržený, desky odřené, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Litoměřické vzpomínky II. [Litoměřice - spolky, sport, veslaři, jachting ad. vzpomíky, historie]
Marek, Vitalij - Chabr, Václav
Vyd. Baron, Hostivice 2017, pevná vazba, 177 stran, množství fotodokoumentace; formát čtvercový - 22,5 x 22,5 cm
Výborný stav. Nová kniha.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Frankreich. Baukunst, Landschaft und Volksleben [= Orbis terrarum] [Francie; krajina; architektura; fotografie]
Hürlimann, Martin - Valéry, Paul
Berlin: Ernst Wasmuth 1927, váz., XL+304 s., 4° (24 x 31 cm)
Desky mírně opotřebované, se stopami prachu, jeden roh desek mírně naražený, horní ořízka trochu ztmavlá, hřbet vybledlý; dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Fishing for Wild Images [Austrálie; fotografie; rybolov; rybářství; ryby; příroda]
Roberts, Col
Kelmscott: Col & Karen Roberts 2003, brož., 168 s., 4° (21,5 x 30 cm)
Vynikající stav.
490Kč
Bez daně: 490Kč
 
Valentinská © 2021