FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hollywood v obrazoch (text slovensky)
František Ondriš
Sešit, stran 16 - množství vyobrazení, rozměry: 25 x 34,5 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a utržená od hřbetu, v horní části je zřejmě barva od razítka. Složky jsou uvolněné. Uvnitř je stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Sahara (cestopis, Afrika, mj. Maroko, Alžírsko, Senegal)
Michael Palin
Ted Smart 2002, s. 256.
Velmi dobrý stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Paris, Praha, etc...
Michael W. Pospíšil
pův. laminovaná kartonová vazba, 149 s četnými reprodukcemi fotografií, 8° (23,5 x 21,5 cm), dvoujazyčně česky a anglicky
nová, výborný stav
390Kč
Bez daně: 390Kč
Valtice. Schloss
Rok vydání neuveden (po 2000?), nakladatelství Gloriet s. r. o. Libice nad Cidlinou, 16 stran, fomát A5, brožura
výborný stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Tibor Honty - Pomona - [jedna fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958]
Tibor Honty
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Skryté rytmy země
Jiří Olšovský
Praha, Karel Koutský - Fotorenesance 2016. Brožovaná vazba, 57 stran s množstvím černobílých fotografií, 14,5 x 20 cm (8°).
Kniha je nová.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Pražský kalendář 1946. Kulturní ztráty Prahy 1939-1945 [Josef Sudek; Praha; architektura]
Wirth, Zdeněk - Sudek, Josef
Praha: Pražské nakladatelství Václava Poláčka 1945, brož., 112 s., 8° (14,5 x 21 cm)
Stránky mírně zažloutlé, zadní list s tiráží oddělený, s několika natrženími; velmi dobrý stav.
9 500Kč
Bez daně: 9 500Kč
Medaglie e monete [= I quaderni dell'antiquariato 10/1]
Pollard, Graham – Mauri Mori, Giuseppe
Milano: Gruppo editoriale Fabbri 1981, pův. laminovaná kartonová vazba, 79 stran s četnými barevnými ilustracemi, 22,5 x 29,5 cm, jazyk: italsky
zevně lehce ušpiněná, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Betonový monument na mořském břehu. Příběh nechtěného pomníku (fotografie, Francie, Normandie, bibliofilie)
Radek Uhlíř
Praha, Radek Uhlíř 2020.
Velmi dobrý stav. Plátěná pevná vazba.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Aus der Serie Tschechische Landschaft, 1999-2000; Komm, ich zeige dir den Paradiesweg - Prager Madonnen, 2000 [Museum Ostdeutsche Galerie Regensburg, 30. 9. - 25. 11. 2001]
Jasanský, Lukáš - Polák, Martin - Dopitová, Milena - Liška,
Regensburg: Museum Ostdeutsche Galerie Regensburg 2001, váz., 32 s., 4° (30 x 21,5 cm)
Desky opotřebované a mírně zašpiněné, s dvěma papírovými štítky, vazba silně poškozená, jedna strana skoro oddělená; reprodukce fotografií ve velmi dobrém stavu.
270Kč
Bez daně: 270Kč
Chinesische Szenen 1656/1992. Die 13 Meter lange Bildrolle des Malers Xiao Yuncong aus dem Jahr 1656. Fotografien von Daniel Schwartz, 1992 [Museum Rietberg Zürich, 1992]
Lutz, Albert - Huang, Qi - Kramer, Martin
Zürich: Museum Rietberg Zürich 1992, brož., 92 s., bohatě ilustrováno, 4° (23 x 30 cm)
Přebal opotřebovaný, na několika místech mírně natržený, barevná reprodukce mírně zvlněná, jinak velmi dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Tibor Honty - Pomona - [jedna fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958]
Tibor Honty
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Welcome to wasteland. Sbírka fotografií z cest po Spojených státech amerických
Paulus, Tomáš - Olšovský, Jiří
Foto Tomáš Paulus, básně Jiří Olšovský. Roku 2012 vydal vlastním nákladem Tomáš Paulus. 30 volně vložených fotografií v deskách, formát 21 x 30 cm, a brožura s básněmi J. Olšovského, báseň ke každé fo
Nové / New.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Moskau [Moskva; fotopublikace; fotografie; Sovětský svaz; SSSR; Rusko]
Balanenko, Juri - Rachmanow, Nikolai
Moskau: Planeta-Verlag [Izdatělstvo Planeta] 1981, váz., 193 s., 4° (25,5 x 32 cm)
Pouzdro mírně opotřebované a vybledlé, kniha jako nová.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Eva Fuková. Tváře času = Eva Fuka: The Faces of Time [fotografie; umění]
Primus, Zdeněk - Dufek, Antonín
Paris: Atelier Fuka 1996, brož., 118 s., 4° (21 x 26 cm)
Vynikající stav; obálka jen mírně opotřebovaná.
750Kč
Bez daně: 750Kč
 
Valentinská © 2021