FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vojenská policie. Czech military police (Armáda, Česko, fotografie, mj. NATO, Velitelství - Praha, Olomouc, Tábor, Sportovní hry a soutěže)
Ladislav Dolejší
Praha, Ministerstvo obrany České republiky - VHÚ Praha [2020], s. 175.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bügd Nairamdach Mongol Ard Uls [Mongolská lidová republika, 1961; fotografie; komunismus; Mongolsko]
[Ulanbátar?]: 1961, váz., [282] s., 4° (26 x 32,5 cm)
Dobrý stav; přebal silně zažloutlý až ztmavlý, s několika malými natrženími a ztrátami, na rubu přebalu jsou drobné skvrnky od vody (viz foto), plátno na dolním okraji přední desky vybledlé, předsádky
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Zielen Warszawy (The Green Space of Warsaw / Les Espaces Verts de Varsovie / Grünanlagen in Warschau)  [fotografie, Varšava, varšavské parky]
Lisowski, Henryk
Warszawa: Sport i Turystyka 1956.
Věnování s mnoha podpisy na patitulu i zadní straně předsádky, barevný přebal zašpiněný a na okrajích otlačený, černobílý přebal dole na hřbetu natržený, na zadní straně tohoto přebalu, na deskách a n
250Kč
Bez daně: 250Kč
Panorama č. 9/1929 (Zpravodaj Družstevní práce)
kolektiv autorů
Sešit, průběžné stránkování 230-273, rozměry: 17 x 24 cm.
Dobrý stav. Obálka a hřbet jsou odřené. Stránky jsou zažloutlé.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Josef Prošek - Zima stromů - [jedna fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958]
Josef Prošek
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Sovětská filmová fotografie dvacátých let [= Edice Umělecká fotografie, svazek 38]
Anděl, Jaroslav
Praha: Odeon 1979, pův. laminovaná brož, 47 stran textu a 85 černobílých reprodukcí, 15,5 x 17,5 cm
jako nová, výborný stav
650Kč
Bez daně: 650Kč
Valentin Samarin. Prostranstva svetovych peremeščenij [ruská fotografie; ruské umění; Rusko; Валентин Самарин]
Marija Šejnina [Мария Шейнина] (ed.) - Valentin Samarin [Вал
Sankt-Petěrburg: Izdatělstvo Čistyj list 2011, brož., 99 s., 8° (22 x 23,5 cm)
Velmi dobrý stav; roh obálky a knižního bloku mírně naražený.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Guardare alle Alpi. Montagne del Piemonte in fotografie. 1870-1940 [fotografie z Alp]
Pierangelo, Cavanna (ed.)
Torino: Museo Nazionale della Montagna 2009. Pův. kartonová vazba (laminovaná) s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 58 stran s četnými černobílými obr., 8° (21 x 21 cm)
Jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die Welt des Islam I.
Walter Philipp Schulz
München, Roland-Verlag, 1917.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené a lehce zašpiněné.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Fotografie = Photography: Petr Zhor
Zhoř, Petr - Janata, Michal - Novák, Jan J.
Praha: Kant 2019, pův. laminovaná kartonová vazba, pův. laminovaná obálka, 252 stran s četnými reprodukcemi fotografií, 4° (25 x 30,5 cm), dvoujazyčně česky a anglicky
kniha je nová, výborný stav
800Kč
Bez daně: 800Kč
Josef Prošek - Zima stromů - [jedna fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958]
Josef Prošek
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
The Living Races of Mankind. Volumes I and II [etnologie, etnografie, sociální a kulturní antropologie, lidé celého světa - zvyky, tradice, svátky] 2 SVAZKY
Hutchinson, H. N. [Henry Neville] - Gregory, J. W. [Joh Wa
London: Hutchinson & Co. [1900-1901].
Hřbetní část desek obou svazků chybí, desky odřené, přední desky 1. svazku jsou částečně uvolněné, ale ještě drží u knižního bloku, ořízka obou svazků lehce zaprášená, titulní listy na okrajích mírně
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Versailles et les Trianons. Album Artistique [průvodce]
Paris: Établissements E. Papechin. Pův. kartonová vazba s titulem na přední desce, 21 stran s černobílými obr., 12° (19 x 12 cm, podélný tvar)
Desky, ořízka a předsádka zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jan Kubíček - Fotografie - Photographs
Jan Kubíček, Helena Musilová
Vydalo nakladatelství KANT, Praha 2019. Výborný stav, nová kniha. Fotografická publikace. Or..
Nová kniha.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Fotografie - Jaromír Funke
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1970. Vydání první, stran 132. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal na zadní straně natržený a částečně přilepený k deskám. Stav dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
 
Valentinská © 2021