FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Luzern: Diopter – Verlag für Kunst und Fotografie 1996. Texty S. Corinna Bille, Theo Frey a Markus Britschgi.
Velmi pěkný stav. Desky jen nepatrně zašpiněné.
1 260Kč
Bez daně: 1 260Kč
Bez daně: 1 260Kč
Praha: Arbor vitae 2004, váz., 142 s., 4° (24,5 x 30 cm)
Téměř jako nová.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Praha: Melantrich 1946, váz., 82 s., 4° (24,5 x 32,5 cm)
Přebal chybí, desky opotřebované, vybledlé, zažloutlé a zaprášené, ořízka mírně zažloutlá.
770Kč
Bez daně: 770Kč
Bez daně: 770Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 175 - tvořeno převážně fotografiemi. Rozměry: 16 x 17,5 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená. uvnitř je stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Bruxelles: Éditions du Marais 1958, brož., 182 s., 4° (21,5 x 29 cm)
Obálka opotřebovaná, odděluje se od knižního bloku; dobrý stav.
625Kč
Bez daně: 625Kč
Bez daně: 625Kč
Praha: Pressfoto 1984, brož., 12 [brožura] + 24 [fotografie] s., 4° (24,5 x 30 cm)
Složka mírně opotřebovaná, dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydala Panorama, Praha 1981, brož., 40 [brožura] + 18 [fotografie] s., 4° (20,5 x 29,5 cm)
Dobrý stav, list č. 15 poškozen - kus chybí, chybí i textová část
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Plzeň - Praha: Regional Committee for Tourism - Government Committee for Tourism 1969, brož., 16+24 s., 8° (20,5 x 20,5 cm)
Vynikající stav; stránky mírně zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha: Vesmír 1994, kartonové desky s vystřiženým trojúhelníkem uprostřed, [78] nečíslovaných stran skládaných jako leporelo, velké 4° (23,5 x 30,5 cm), trojjazyčně česky, anglicky a francouzsky
desky mírně odřené a na krajích ohnuté, nepatrné skvrny na ořízce, celkově stále ještě výborný stav
33 599Kč
Bez daně: 33 599Kč
Bez daně: 33 599Kč
Baron, Hostivice 2016, pevná vazba, 148 stran, rozměry: 22,5 x 22,5 cm, dvoujazyčně česky a německy
Stav výborný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 22 x 23 cm, stran 150 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha: Pressfoto, vydavatelství ČTK 1980, pův. obálka s doprovodným sešitem o 16 nečíslovaných stranách, 12 tabulí s velkoformátovými reprodukcemi fotografií, 24 x 30 cm, pětijazyčně česky, rusky, něm
desky trochu ušpiněné, trochu pomuchlané, rohy mírně odřené,sešit v perfektním stavu, celkově dobrý stav
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Köln - Opladen: Westdeutscher Verlag 1969, brož., 234 s., 8° (21 x 20 cm)
Obálka trochu opotřebovaná, s ohnutým rohem a malým natržením na hřbetu (viz foto); velmi dobrý stav.
1 100Kč
Bez daně: 1 100Kč
Bez daně: 1 100Kč
Prague: ING Real Estate – Alexander Bačkovský, SBProject [asi 2003]
Dobrý stav. Hrana hřbetu odřená, dolní roh předních desek a prvních 7 listů mírně ohnutý, jinak v pořádku.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Praha: Gallery 1999.
Velmi dobrý stav, pouze okraje přebalu otlačené a dole na hřbetu je přebal trochu natržený, kniha zcela v pořádku, nesouvisející věnování na předsádce.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Československý spisovatel, Praha 1959 Celoplátěná vazba s obálkou, stran 156, rozměry: 18 x 25 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 2369 až 2384 z 2871 (180 stránek)
Zákazníci sk


![Anvers [Antverpy; Anrwerpen; Antwerp; Belgie; dějiny; historie; fotografie; průmysl; Expo 1958] Anvers [Antverpy; Anrwerpen; Antwerp; Belgie; dějiny; historie; fotografie; průmysl; Expo 1958]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/685356-anvers-antverpy-anrwerpen-16780977501-1024x1024.jpg)
![Karel Plicka [= Profily z prací mistrů československé fotografie] národopis Karel Plicka [= Profily z prací mistrů československé fotografie] národopis](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/656492-karel-plicka-profily-z-pr-16469142111-1024x1024.jpg)



![Tibor Honty [= Edice mezinárodní fotografie, svazek 5] Tibor Honty [= Edice mezinárodní fotografie, svazek 5]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/518750-tibor-honty-edice-mezinar-15133480081-1024x1024.jpg)
![Konzeption = Conception [konceptuální umění; umění konceptu; fotografie; Německo; USA; šedesátá léta; 60. léta] Konzeption = Conception [konceptuální umění; umění konceptu; fotografie; Německo; USA; šedesátá léta; 60. léta]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/662110-konzeption-conception-kon-16523630001-1024x1024.jpg)
