FOTOPUBLIKACE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha: Rhesus Art Factory (J. Hlůže) - Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze 1991
Horní okraj na pár místech trochu ohmataný (nepříliš viditelné); velmi dobrý stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Paris: Draeger, Éditeur 1970. Pův. plátěná vazba s titulem na přední desce a pův. přebalem, 156 stran s četnými barevnými obr., 8° (14 x 19,5 cm)
Jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Dobrý stav.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Pevná vazba s pův. obálkou. Stran 117 - množství fotografií, rozměry: 16 x 22 cm.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha: Rhesus Art Factory (J. Hlůže) - Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze 1991
Na rubu menší šmouha; vynikající stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Dobová poloplátná převazba s nalepenou obálkou na čelní desce, průběžné stránkování, rozměry: 18 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na desky je nalepena část původní obálky.. Vazba trochu zašlá.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Dobrý stav. menší hnědá skvrna (na tváři) viz foto.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Praha: SNKLHU (SNKLU, Odeon) 1958-1978, 8° (15,5 x 17,5 cm)
Obálky většinou opotřebované, často mírně vybledlé či zažloutlé, prémiový svazek a sv. 25 mají obálku oddělenu od knižního bloku; dobrý stav.
49 999Kč
Bez daně: 49 999Kč
Bez daně: 49 999Kč
München: Prestel-Verlag 1985, pův. celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, pův. laminovaná obálka, 441 stran s četnými čb. a barevnými ilustracemi, 23,5 x 28,5 cm, jazyk: německy
jako nová
540Kč
Bez daně: 540Kč
Bez daně: 540Kč
Frankfurt am Main: Zweitausendeis 2000, váz., 431+32 s., 4° (28,5 x 33 cm)
Přebal jen s minimálními stopami opotřebení; vynikající stav.
2 650Kč
Bez daně: 2 650Kč
Bez daně: 2 650Kč
Prague: Orbis 1948, brož., 96 s., bohatě ilustrováno, 8° (21 x 29,5 cm)
Přebal opotřebovaný, zaprášený, na několika místech natržený, s drobnými ztrátami, obálka mírně zažloutlá a pomačkaná, vazba poškozená, knižní blok ve velmi dobrém stavu, jen poslední stránka mírně za
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
London: Christie's 1985, brožovaná, s. 67, 4° (20 x 25,5 cm)
Vynikající stav; na obálce je nalepená samolepka.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Bez daně: 375Kč
Praha: Melantrich a.s. 1930, pův. celoplátěná vazba s černou ražbou na přední desce a hřbetu, vázané knižní vydání pův. sešitů, 24 stran (Pražský hrad), 20 (chrám sv. Víta), 32 (Malá Strana a Hradčany
zevně trochu ušpiněné s otisky prstů, řez zaprášen, některé stránky uvnitř s otisky prstů, celkově ještě velmi dobrý stav
10 250Kč
Bez daně: 10 250Kč
Bez daně: 10 250Kč
Sint-Martens-Latem: Unidia 2009, váz., 219 s., 4° (34 x 34 cm)
Přebal jen mírně opotřebovaný; velmi dobrý stav.
780Kč
Bez daně: 780Kč
Bez daně: 780Kč
Jedna originální fotografie ze souboru Fotografie 1928-1958, který představil práce hlavních po..
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zobrazeny položky 2369 až 2384 z 2861 (179 stránek)
Zákazníci sk

![Dali par Dali de Draeger [malířství] Dali par Dali de Draeger [malířství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/725440-dali-par-dali-de-draeger--17264156581-1024x1024.jpg)

![Renaissance in Böhmen. Geschichte, Wissenschaft, Architektur, Plastik, Malerei, Kunsthandwerk (HOL) [Renesance v Čechách - architektura, malba, sochařství] Renaissance in Böhmen. Geschichte, Wissenschaft, Architektur, Plastik, Malerei, Kunsthandwerk (HOL) [Renesance v Čechách - architektura, malba, sochařství]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/484327-renaissance-in-bohmen-ges-14799087841-1024x1024.jpg)

![19th and 20th Century Photographs [aukční katalog Christie's; "Fotografie 19. a 20. století"; aukce; umění] 19th and 20th Century Photographs [aukční katalog Christie's; "Fotografie 19. a 20. století"; aukce; umění]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/679736-19th-and-20th-century-pho-16717009211-1024x1024.jpg)
