FOTOPUBLIKACE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Země a lidé. Kniha fotografií [63 x umělecká fotografie Jan Lukas]
Lukas, Jan - Drda, Jan - Muir, Edwin
Praha: Melantrich 1946, váz., 82 s., 4° (24,5 x 32,5 cm)
Přebal opotřebovaný, zažloutlý, s menšími ztrátami, natrženími a drobnými hnědými skvrnami, ořízka a předsádky mírně zažloutlé.
1 790Kč
Bez daně: 1 790Kč
Louny na starých pohlednicích
Havrlant Jaroslav, Vostřel Martin, Rychtařík Jaroslav,
Vyd. Baron, Hostivice 2018, pevná vazba, 240 stran, 24 cm, pevná vazba.
Výborný stav, nová kniha.
299Kč
Bez daně: 299Kč
František Turek
Vlastimil Vinter
Odeon, Praha 1990. Brožovaná s obálkou, stran 119, rozměry: 15,5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Opus vivendi Thomas Svoboda: photographs 1979 - 1999
Swoboda, Thomas - Šlajchrt, Viktor
Galerie Pecka 2000, pův. laminovaná brož, [120] nečíslovaných stran s četnými reprodukcemi fotografií, 26 x 26 cm, jazyk: anglicky
zevně mírně ohmataná, celkově velmi dobrý stav
390Kč
Bez daně: 390Kč
Slovenské národné múzeum
Š.Holčík (sest.)
Tatran, Bratislava 1989.
Stav dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Picasso. Le Point XLII, 1952 [Pablo Picasso, kubismus, umělecký časopis]
Braun, Pierre - Betz, Pierre (eds.)
= Le Point, revue artistique et littéraire XLII, Septieme Année, Octobre 1952. Mulhouse: Souillac (Lot) 1952. Les photographies de Picasso ont été faites a Vallauris en septembre 1952 pour Le Point pa
Dobrý stav. Přebal trochu odřený a na okrajích hřbetní části lehce natržený, vlastnická razítka na titulní a poslední straně, poslední stránka na okraji trochu ohmataná, hnědá skvrnka na ořízce a samé
499Kč
Bez daně: 499Kč
Neuestes Monumental-Album von Wien [stará Vídeň; fotoalbum; fotografie]
Wien: Halm & Goldmann, s. a., váz., 32 tabulí, 8° (18,5 x 12 cm)
Desky jen mírně opotřebované, na titulní straně je vlastnické razítko (viz foto); velmi dobrý stav.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Auguste Renoir
Pevná vazba, rozměry: 23,5 x 25 cm, stran 80 s reprodukcemi děl Augusta Renoira
Stav pěkný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Z cest po Rumunsku. Soubor fotografií
J. Felix, M. Krajíček, M. Vičan
Brožovaná. 63 stran - včetně vyobrazení + mapka. Rozměry: 12 x 16 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Miroslav Hák [Edice Mezinárodní fotografie; 6]
Hák, Miroslav - Kříž, Jan
Praha: Pressfoto 1981, neváz., brož., 12+24 s., 4° (24 x 30 cm)
Složka mírně opotřebovaná a zažloutlá, s drobnými stopami prachu, jedna fotografie mírně zažloutlá, kartonový list mírně zažloutlý; velmi dobrý stav.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Josef Ehm [= Profily z prací mistrů československé fotografie; 2] - 18 fotografií, fotograf
Petr Tausk - Josef Ehm
Vydala Panorama, Praha 1979, 28 [brožura] + 18 [fotografie] s., 4° (20,5 x 29,5 cm)
Stav pěkný.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Сегодняшняя Венгрия [Segodňašňaja Vengrija; Maďarsko; fotografie; komunismus; průmysl; dělníci; dělnictvo]
Vali, Gabor - Veres, Mária (eds.) - Darvas, József
Budapest: Szikra 1949, váz., [140] s., 4° (21,5 x 28 cm)
Desky poněkud opotřebované a vybledlé, zadní předsádka silněji zažloutlá; velmi dobrý stav.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
 
Valentinská © 2021