POEZIE

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Podzim III. [Vladimír Holan, tiskl Josef Cipra - Kladno; 1x grafika Pavel Herynk]
Vladimír Holan; editor Josef Glivický (podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 11 x 19,5 cm, stran 8
Pěkný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Země nikoho (Jiřina Hauková) - poezie
Jiřina Hauková
Vydala Práce, Praha 1970. Obálka Libor Fára. Edice G., sv. 1 Měkká vazba, 87 stran, rozměry: 12,5 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Sbornik tovariščestva Znanie za 1903 god, č. 1 [ruská literatura; básně; povídky; Rusko; první vydání; Знание]
Maxim Gorkij (ed.) - Leonid Andrejev - Ivan Bunin [[Максим Г
S.-Petěrburg: Znanie 1904, váz., 325 s., 8° (15 x 21 cm)
Dobrý stav; na předsádkách jsou razítka a štítek knihovny, na titulní straně další razítka a signatura, titulní list a několik následujících listů částečně odděleno z vazby, horní ořízka ztmavlá, půvo
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
La Divina Commedia di Dante Alighieri. I – L'Inferno, II – Il Purgatorio, III – Il Paradiso [Božská komedie, italská literatura, poezie, 3 svazky - Peklo, Očistec, Ráj]
Alighieri, Dante – Passerini, G. L. (ed.)
Firenze: G. C. Sansoni, Editore 1898. Novamente annotata da G. L. Passerini.
Vzhledem ke stáří dobrý stav. 1. svazek - přebal lehce zašpiněný a skvrnitý, ořízka zahnědlá, uvnitř pěkně zachovalý; 2. svazek: přebal zahnědlý, zašpiněný, na hřbetu natržený, vazba na několika míste
999Kč
Bez daně: 999Kč
Načalo, 1921, č. 1 [literární časopis; Rusko; Sovětský svaz; SSSR; ruská, sovětská literatura; Arthur Ransome; Начало]
Alexandr Voronskij - Alexandr Arosev [Александр Воронский; А
Ivano-Vozněsensk [Ivanovo]: Ivano-Vozněsenski Gubpolitprosvet - Ivano-Vozněsenskoje otdělenie Gosudarstvennogo izdatělstva 1921, váz., 87 s., 8° (17 x 25,5 cm)
Uspokojivý stav; desky opotřebované, s nalepenými papírovými štítky, pokryv hřbetu poškozený, na předsádkách a titulní straně jsou razítka, pár poznámek a signatury, další razítko je na poslední stran
750Kč
Bez daně: 750Kč
Básně (Světová četba, svazek 353)
Georg Trakl
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1965. Vydání první, stran 239. Brožovaná s přebalem. Rozměry: 11,5 x 17 cm
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, mírně otřepená a v dolní části natržená
399Kč
Bez daně: 399Kč
Kecy v kleci
Adam Votruba
Plot, Praha 2010. Pevná vazba. Vydání první, stran 301. Pevná vazba. Rozměry: 16 x 18,5 cm
Stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
Revue K. Revue trimetriselle, No 28, Septembre 1987 [české a slovenské umění, exilu po roce 1968, poesie, malířství, sochařství, koláže]
Kolář, Jiří
Alfortville: Revue K,1987.
Dobrý stav. Obálka mírně zašpiněná, obálka i všechny listy na spodním okraji na jednom místě trochu nastřižené (7 mm), jinak v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Světozor 1875, roč. IX. (časopis, beletrie, poezie, umění, mj, báseň Trenčín, V. B. Třebízský - Mniši vyhnanci, Michelangelo, Alžír, Čechové v pruském Slezsku, ilustrace Jar. Čermák)
Jos. J. Kořán (red.)
Praha, F. Skrejšovský 1875.
V dobrém stavu. Desky jsou zašpiněné a odřené. Desky jsou částečné odděleny od knižního bloku. Z knižního bloku jsou oddělené některé strany. Jedna strana s obsahem chybí.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Über die Galgenlieder [německá literatura, poezie]
Morgenstern, Christian
Berlin: Verlag Bruno Cassirer 1921, pův. kart. vazba, 58 stran, 8° (14,5 x 18,5 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, hřbetu chybí, exlibris "Inge John" na přídeští, jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tod und Auferstehung. Neue Gedichte. Zweites bis fünftes Tausend [poezie, německá literatura]
Hasenclever, Walter
Leipzig: Kurt Wolff Verlag, pův. brož., 92 stran, 4° (16,5 x 24,5 cm)
desky nepatrně ušpiněné, stránky trochu zahnědlé, jinak čistá, celkově ale velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Deutsche Dichter. Mit Bildern berühmter Meister [německá poezie, básnictví]
Büttner Pfänner zu Thal, Fr. [Franz Friedrich Ernst]
Leipzig: Verlag zum Greifen [1889], zweite Auflage.
Pěkný stav. Rohy desek a okraje hřbetu lehce odřené, na obrázku na předních deskách je škrábnutí a několik tahů zeleným perem, okraje stránek jsou vzhledem ke stáří zahnědlé, jinak uvnitř zcela v pořá
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
 
Valentinská © 2021