NOVÉ KNIHY - SLEVY OD 20%
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Aradan 2001. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 309 stran, vydání první.
Velmi dobrý stav (viz foto). EAN: 9788086469201.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Metafora, Praha 2005. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 13 x 21 cm, 441 stran, vydání první. EAN: 9788073597702.
Stav pěkný (viz foto)
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Jota, Brno 2003. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 318 stran, vydání první. EAN: 9788072172450.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Dialog, Liberec 1999. Stran 192, vydání první. Původní pevná vazba. Rozměry: 12 x 19 cm. EAN: 9788086218106.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
(I takoví jsme byli my...). Vydalo nakl. Orego - Dr. M. Havlíček, Praha 2001. Původní brož, rozměry:..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Argo, Praha, 2006. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem, 269 stran, rozměr: 15 x 21 cm. EAN: 9788072037681.
Stav pěkný (viz obr.)
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Ladislav Horáček - Paseka v Praze a Litomyšli 2004. Světová próza, svazek 11. Vydání první, stran 224. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 12 x 20 cm. EAN: 9788071856870.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Academia, Praha 2004. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, 227 stran, rozměry: 14 x 21 cm. EAN: 9788020012647.
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. Ikar, Praha 2000. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 13 x 20 cm, 216 stran.
Dobrý stav (viz foto), zadní stránky polité - skvrny mírně zasahují do textu.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. Oldag, Ostrava 2001. Původní pevná vazba s přebalem, 244 stran, rozměry: 14 x 21 cm. EAN: 9788086508009.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakl. Ikar, Praha 2002. 280 stran, vydání první, rozměry: 13 x 21 cm. Pevná vazba s přebalem. EAN: 9788072029907.
Dobrý stav (viz foto), na hřbetu přebal lehce natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Plejáda piblishing, Plzeň 2010. Původní pevná vazba s přebalem, 248 stran, první vydání, rozměry: 15 x 21 cm. EAN: 9788087374153.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Větrné mlýny, Brno 2013. Původní brož, 8°, 293 stran. Pěkný stav (viz foto)!
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Levné knihy, Praha 2008. Vydání první. Stran 260. Původní brož, stav dobrý (vi..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Nakl. Slávka Kopecká, Praha 2002. Původní vazba s přebalem, 8°, 279 stran.
..
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Ve světle dvou měsíců, Anstreina bílého a Ginaina šedého, má krev lidí i Sarkaiů stejnou barvu. Nad ..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Zobrazeny položky 849 až 864 z 12057 (754 stránek)
Zákazníci sk















![Nataša Gollová: Život tropí hlouposti [film, filmová herečka, 1. republika] Nataša Gollová: Život tropí hlouposti [film, filmová herečka, 1. republika]](https://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_414269_1-1024x1024.jpg)
