NOVÉ KNIHY - SLEVY OD 20%

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nabídka, jaká se neodmítá
Jill Mansellová
Nakl. Leda/Rozmluvy, Praha, 2008. Původní pevná vazba s obálkou, 423 stran, rozměr: 13 × 20 cm.
Pěkný stav (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Průvodce krajinou priorit pro Českou Republiku
Nakladatelství Gutenberg, Praha, 2002, 686 stran, vydání první, brožovaná vazba, rozměr: 13 x 20 cm.
Pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Knihovna Karáskovy galerie a její světy
Alena Petruželková
Básník Jiří Karásek ze Lvovic (1871-1951), významný představitel české dekadence, proslul rovněž jak..
 
560Kč
Bez daně: 560Kč
Z Nového Světa do celého světa SKLO SKLÁŘSTVÍ
Jan Mergl
Arbor vitae, Uměleckoprůmyslové museum, 2011. Původní vazba, 25 × 29 cm, 440 stran.
Nová kniha - perfektní stav!
1 699Kč
Bez daně: 1 699Kč
Za štěstím a královskými dluhy (Habsburkové, České dějiny, mj. Ferdinand, Maxmilián II., Rudolf II.)
Blanka Doktorová
Nakladatelství Andrej Šťastný, Praha, 2004. Původní pevná vazba s obálkou, 189 stran, rozměr: 13 x 1..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Tisíc rokov aškenázskej kultúry
kolektiv autorů
Nakladatelství Kalligram, Bratislava, 2002, text ve slovenštině, 608 stran, pevná vazba s obálkou, rozměr: 17 x 21,5 cm.
Pěkný stav (viz foto).
800Kč
Bez daně: 800Kč
Německo humanistů a romantiků (německá filozofie, národní obrození, romantismus, mj. Jean J. Rousseau, F. Palacký; věnování a podpis František Šamalík)
František Šamalík
Nakladatelství Naše vojsko, Praha 1991, 288 stran, první vydání, brožovaná vazba, rozměr: 14,5 x 20,..
Velmi dobrý stav, nepatrně odřená obálka knihy (viz foto)
99Kč
Bez daně: 99Kč
Michael Rittstein
Jan Kříž
Orbis pictus a Středoevropská galerie a nakladatelství, Praha 1993. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 87 stran, množstvím reprodukcí.
dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Křesťanství. Cesta spásy (církevní dějiny, spása, mj. Historický vývoj křesťanství, Struktury křesťanského života, Dynamika křesťanského života)
Sandra Sizer Frankielová
Na konci dvacátého století je třeba si položit zejména otázku, jak a proč se náboženství, jako je kř..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Deník 1920 - Literární dokument třetího roku ruské revoluce [Isaak Babel; Rusko]
Isaak Babel
TORST, Praha 1993. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 123 stran. Pěkný stav (viz foto). ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Asthma bronchiale v příčinách a klinických obrazech (zdraví, astma, diagnostika)
Milan Teřl, Ondřej Rybníček
... obrazech. Vydala Monografie, Praha 2006. 311 stran. Původní pevná vazba, velmi dobrý stav. ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Paříž: Společník cestovatele
Ikar, Praha 1997. Původní brož; 22 x 13 cm; 432 stran s množstvím vyobrazení.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Příznivý okamžik a jeho určení pomocí...
Claudia von Schierstedt
..astrologických elekcí. Vydalo nakladatelství Mercurius, Brno 2001. Tématické okruhy: sňatek, otevř..
 
130Kč
Bez daně: 130Kč
Hledání ráje: Můj život s gepardy
Matto Barfuss
Německý malíř a fotograf Matto Barfuss se rozhodl zasvětit život záchraně velkých kočkovitých šelem,..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jindra Viková. Odkazy a návraty (monografie, sochařství, malířství, keramika, kresba)
Terezie Zemánková
Jindra Viková : odkazy a návraty = references and returns / [texty Terezie Zemánková ... et al.]. Pr..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bůh a jeho proměny v dějinách náboženství (Bůh a člověk, náboženství, teologie)
John Bowker
Hledání pravdy… To je těžké, přetěžké, ale lidstvo, od samého úsvitu svých dějin, pravdu hledá. Tato..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
 
Valentinská © 2021